Pramoniniai Divinol tepalai, alyvos metalo apdirbimo skysčiai

Vokietijos kompanija Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG įkurta 1866 ir sėkmingai dirba  jau beveik 150 metų.

Tai vidutinio dydžio, specializuojanti į tam tiktas tepimo medžiagų grupes tarptautinė bendrovė su 16 padalinių visame pasaulyje.

Čia veikia atskiri pramoninių tepalų, automobilinių alyvų, chemijos ir spaustuvės dažų padaliniai.

Bendrovė pasaulyje ypač žinoma kaip metalo apdirbimo skysčių ir tekstilinių alyvų gamintoja.

 

Kartu su klientais kuriamos specialios jų specifinius poreikius tenkinančios tepimo priemonės. Inovatyvūs sprendimai – viena iš pagrindinių bendrovės vertybių, nes net  20 % darbuotojų dirba gamyklos tyrimų ir vystymo centre. Kuriami ne tik nauji, bet pagal naujausias įrangos gamintojų specifikacijas ir unikalias jų rekomendacijas pastoviai atnaujinami esantys produktai.

Zeller+Gmelin produktų formuluotės remiasi aplinkosaugos, sveikatos saugos ir ekonomiškumo kriterijais.

Zeller+Gmelin kūrimo – gamybos –  tiekimo – aptarnavimo ciklas yra įvertintas tiek DIN EN ISO 9001:2008, tiek aplinkosaugos  DIN EN ISO 14001:2005 sertifikatais

Zeller+Gmelin ne karta nominuota Vokietijos “TOP 100” kompanijų sąraše, o toks žinomas gamintojas kaip Bosch ne pirmus metus jai suteikia ekskliuzyvinio tiekėjo apdovanojimą.

“Mechanica”, UAB yra oficialus šios kompanijos tepimo medžiagų atstovas Lietuvoje, o specialias tektilines TEXTOL alyvas tiekia ir Latvijos, Estijos, Baltarusijos bei Ukrainos tekstilės pramonei.

Divinol tepalai žiemai