Metalo pjovimo tepimo aušinimo alyvos aerozoliai

Sriegimo sriegiklių tepimo pastos purškikliai

Aliuminio, nerūdijančio plieno apdirbimo skysčiai

Mašinos komponentai nuolat juda, kad būtų pasiektas norimas efektas, todėl reikia pakankamai sutepti, kad būtų užtikrintas sklandus veikimas. Naudojant mažiau tepalo, gali padidėti trintis tarp judančių komponentų ir dėl to įkaisti bei greitai nusidėvėti.
Jei nežinote skaičių, konkrečius metalo apdirbimo mašinos tepimo lygius rasite vartotojo vadove. Kas savaitę sutepkite ir sutepkite visas judančias dalis tinkamos kokybės tepalu. Paprastai vartotojo vadove taip pat yra pageidaujamas tepalo pavadinimas, kurį patvirtino gamintojas – NIEKADA nesimelskite ir nepasitikėkite metalo gabalo gamintojo kompetencija tepimo medžiagose – naudokite neutralią specifikaciją ir nustebsite kiek daug alternatyvų yra “pašventintam” staklių gamintojo draugo tepalui.

Metalo tekinimo staklių emulsija

Apie metalo apdirbimo stakles reikia galvoti taip pat ir jas prižiūrėti, bet ne tik pirmąsias savaites ar mėnesius. Išleidote daug pinigų, kad nusipirktumėte naują stabdžių presą, juostinį pjūklą ar tekinimo stakles, todėl norite, kad jie atlaikytų laiko išbandymą ir tarnautų jums daug metų, be to, kad galbūt būtų eksponatas jūsų parduotuvės aukšte. galite išdidžiai parodyti savo klientams, kai jie užsuks.

Norint, kad mašina tarnautų ilgiau ir veiktų nuosekliai bei efektyviai, labai svarbu, kad būtų tinkamai prižiūrima nuo pirkimo dienos iki to momento, kai mašina galutinai nutraukiama. Apleistos mašinos prastovos bus per ilgos ir eksploatacijos metu ji gali būti net negrįžtamai sugadinta, todėl ją reikės pakeisti, o ne taisyti.

Šlifavimo emulsija pjūklų galandimui

Kiekviena staklės ir metalo gamybos įranga veikia skirtingai nuo visų kitų, todėl skiriasi ir jų priežiūros poreikiai. Vienintelė ypatybė yra ta, kad jiems visiems reikia reguliarios priežiūros, taip pat kelis retkarčiais taisyti. Laikykite mašinas švarias ir suteptas. Nepriklausomai nuo mašinos, visos metalo apdirbimo įrangos dalys ir jų įrankiai turi būti švarūs nuo medžiagų ir dalelių, kurios gali trukdyti jų veikimui. Be to, kiekvieną mašiną su judančiomis dalimis reikia sutepti, kad jos ir toliau veiktų sklandžiai. Jei kiekvienas parduotuvėje dirbantis darbuotojas prisimena šias dvi paprastas sąvokas, kasdien ieško būdų, kaip jas pritaikyti su kiekvienu naudojamu įrankiu – dideliu ar mažu – dauguma priežiūros problemų išsispręs savaime.