Perforatorių aerozoliniai milteliniai tepikliai

Perforatorius gali būti klasifikuojamas kaip įrankis su padidinto sudėtingumo įrenginiu. Tačiau nuoseklus detalių ir veikimo principo svarstymas padės nuodugniai suprasti mechanizmo niuansus ir trikčių šalinimą.
Judėjimo šaltinis, kaip ir daugelyje kitų statybinių įrankių, plaktukiniame grąžte yra vienfazis variklis su faziniu rotoriumi. Mes tai apsvarstysime atskirai, o dabar kaip atskaitos tašką imsime ant priekinės armatūros veleno sumontuotą pavarą. Būtent ji nustato visų kitų sistemos elementų sukimąsi.

Grafito milteliai kūjams

Pneumatinio kūjo tepimo grafito alyva
Pneumatinio kūjo tepimo grafito alyva

Pump-down perforavimas yra plačiai naudojamas užbaigimo būdas perforavimo pistoletai ir kamštis tiekti į horizontalius šulinius pumpuojant skysčius nuo paviršiaus. Kai kamštis yra nustatytas reikiamame gylyje, pistoletai laidiniu ryšiu gauna komandas šaudyti, sukuriant gamybos kelius per apvalkalą ir cementuotą šulinį iki formacijos.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Hymol Spray

-185 iki +430

juoda

MoS2 miltel

Smūginių įrankių sauso tepimo miltelių aerozoliai.

Natūralaus molibdeno disulfido (MoS2) miltelių purškiklis – efektyvus sausasis tepiklis ekstremalaus tepimo atvejams, tokiems kaip didelės apkrovos ar aukštos temperatūros. Suformuodamas ant darbinio perforatoriaus ar kito smūginio įrankio paviršiaus kietą tepimo plėvelę, saugo nuo dėvėjimosi kai normalus hidrodinaminis tepimas jau yra neveiksmingas.

 

Slėginio grunto plūktuvo alyva

Statinės perforatoriuje variklis ir pavaros pavara yra vertikaliai. Pagrindinis skirtumas nuo pistoleto tipo įrankio yra tarpinės pavarų dėžės buvimas. Jo įrenginyje nėra nieko sudėtingo: plokščia variklio pavara sukasi dar dvi su skirtingais perdavimo skaičiais. Vienas iš jų perduoda sukimąsi į pagrindinį veleną, kitas suka ekscentrinį veleną švaistikliu, kuris užtikrina smūgio mechanizmo judesį atgal.
Horizontaliuose (pistoleto) tipo perforatoriuose nėra perdavimo pavarų dėžės, sukimasis iš karto perkeliamas į tarpinį veleną, esantį žemiau pagrindinio veleno ašies. Šis velenas yra sumontuotas ant dviejų guolių, tarp jų yra „girtas guolis“, kuris sukimosi metu svyruoja ir paleidžia smogtuvo stūmoklį. Išsikišusiame priekiniame veleno gale yra pavara, dėl kurios sukimasis perduodamas į cilindrą.

Švariausio natūralaus molibdeno disulfido (MoS2) miltelių purškiklis

MOLYDUVAL Hymol Spray (senesniu Molyduval Pulver Spray pavadinimu) yra efektyvus sausasis tepiklis ekstremalaus tepimo atvejams, tokiems kaip didelės apkrovos ar aukštos temperatūros.

Savybės

  • Chemiškai grynas nuo bet kurių priemaišų
  • Sudėtyje nėra sutepto paviršiaus dilimą sukeliančių abrazyvinių dalelių
  • Nėra konduktyvus elektrai
  • Atsparus senėjimui
  • Netoksiškas ir ekologiškai saugus
  • Geriausios tepimo savybės (geresnės už PTFE ar grafitą)
  • Šalina detalių strigimus ir rūdijimą
  • Maksimaliai sumažina trintį
  • Ypač mažas trinties koeficientas, mažinantis trinį kylant apkrovoms
  • Suformuodamas ant darbinio paviršiaus kietą tepimo plėvelę, saugo nuo dėvėjimosi kai normalus hidrodinaminis tepimas jau yra neveiksmingas

Grafitinio aerozolio pritaikymas

  • Tepti įkaitusius ir šaltus guolius

  • Tepant padidinto dulkėtumo aplinkoje

  • Tepant vakuume

  • Deguonies gamybos įrangos tepimui

  • Kaip sudedamoji komponentė savitepio tepimo mišiniuose, pvz. termoplastikuose ir antifrikcinėse danguose

  • Kaip priedas į tepimo alyvas ir konsistencinius tepalus

  • Detalių surinkimo, montažo darbams

  • Metalo apdirbimo įrankių tepimui

Naudojimo patarimai

Nuvalykite ir nusausinkite detales. Purškite plonu sluoksniu ant slydimo paviršiaus.

TECHNINIAI PARAMETRAI Specifikacijos Vnt. Rezultatai
Spalva Pilkai melsva
Tankis prie 15ºC SEB 181301 kg/m³ 4800
Darbinės temperatūros ºC -185 iki +450
     H2-atmosferoje ºC -185 iki +700
     Vakuume ºC -185 iki +1100
     Inertinėse dujose ºC -185 iki +1300
Kietumas Mohs 1-1.5
Dalelių dydid Fisher mud 1.2
Prep-Fit-Testas Frikcijos koeficientas 0.05
Kiekvienas grąžtas turi režimo jungiklį. Statinėje jie tiesiog pakelia perdavimo pavarų dėžės pavaras, jas išjungdami. Pistoleto smūgis gali naudoti vieną iš dviejų valdymo schemų. Paprasčiausiu atveju vienas jungiklis išstumia tarpinį veleną, kuris, pastumtas kuo toliau į priekį, susijungia su griebtuvo krumpliaračiu, tačiau tuo pačiu atjungiama sukimosi perdavimo mova su svyravimo guoliu. Vidurinėje padėtyje į transmisiją įtraukti abu mechanizmai, o maksimaliai įleidžiamoje padėtyje dirba tik būgnininkas. Pasenusi kinematinė schema turi du jungiklius, vienas iš kurių atjungia svyruojančią guolio sankabą, o kitas perkelia tarpinį veleną.

Pramoninio grąžto aušinimo emulsija

Aušinimo gręžimo emulsija nuveda kaitrą nuo įrankio. Jei sukamasis variklis turi gamyklinį defektą, pastarasis pasireiškia jau pirmaisiais eksploatavimo mėnesiais. Priešingu atveju gedimo priežastis dažnai yra darbo technikos pažeidimas arba didelis komponentų susidėvėjimas.
Pagrindinis variklio dalies elementas, kuris intensyviai susidėvi, yra grafito šepečiai, perduodantys srovę į rotoriaus apvijas. Šepečiams susidėvėjus, susilpnėja jų slėgis, todėl didėja tarpas tarp grafito ir armatūros lamelių, atsiranda intensyvus kibirkščiavimas. Pagal garsą šio gedimo su niekuo nesupainiosi: įjungus pasigirsta įtemptas ūžesys, kolektorius apipurškia kibirkščių pluoštu, variklio galinė dalis intensyviai įkaista.