Aerozolinės metalų sriegimo alyvos               

Rūšis

Klampumas prie 40ºC, mm2 /s

Spalva

Pagrindas

Panaudojimas, savybės

 

 

Molyduval Supercut Spray

 

 

 

26

 

 

 

raudona

 

 

 

mineral

Universalus sriegių pjovimo aerozolis.

Puikių aušinimo savybių pjovimo skysčio aerozolis sudėtingoms metalo apdirbimo operacijoms: sriegių pjovimui, gręžimui, poliruojamajam šlifavimui, pramušimui, valcavimui, tekinimui. Aukšto legiruotumo ir kietiesiems plienams, taip pat ir Titanui, Tantalui, Inoksui, atsparaus Nikelio ir Nikelio-chromo lydiniams, Inkoneliui, Hastelojui, Kolmonojui, Cirkoniui ir kt

 

Molyduval Supercut AL Spray

 

 

460

 

 

skaidri

 

 

Sint

PAO

Aliuminio sriegių pjovimo aerozolis.

Sintetinė, maistinės FDA klasės, aerozolinė aukšto klampumo pjovimo alyva sukurta specialiai aliuminio lydiniams apdirbti sudėtingomis operacijomis (pjovimas, gręžimas, sriegiavimas, pratempimas, frezavimas, tekinimas)

 

 

Molyduval

Soraja AH Spray

 

 

 

 

460

 

 

 

 

skaidri

 

 

 

 

Sint PAO

 

Maistinės klasė aukšto klampumo sintetinės pjovimo alyvos pagrindo aerozolis. Maisto pramonės įrengimų detalių tekinimui, frezavimui, gręžimui, šlifavimui, pratraukimui. Puikiai tinka geriamo vandens vamzdžių sriegiams. Nerūdijančio plieno skardų maisto pramonės įrengimams, dorojimo stalams formavimui.

 

 

Sriegimas sriegimo peiliais ir jų aušinimo tepimo alyva

Sriegių sudarymas sriegimo peiliais yra universalus ir tikslus būdas. Sriegimo peiliais galima sudaryti įvairių matmenų ir profilių išorinius bei vidinius sriegius. Sriegimo peiliai yra fasoniniai

įrankiai, kurių pjovimo briaunos profilis ir viršūnės užapvalinimo spindulys atitinka sudaromo sriegio profilį. Sriegimo peiliais sriegiami ne tik trikampio (metriniai), stačiakampio, trapecinio, bet

ir kit profilių sriegiai.

Sriegimo peiliai gaminami ir galandami kaip tekinimo peiliai. Pagal konstrukciją sriegimo peiliai skirstomi į strypinius, prizminius ir diskinius. Sriegimo peilių pjovimo dalis gaminama iš greitapjovio plieno ir prilituotų, privirintų arba mechaniškai pritvirtintų kietlydinio plokštelių. Sriegimo peiliai būna vienavijai, kuriais įpjaunama viena sriegio vija, ir šukutiniai, kuriais įpjaunami vienos vijos ir daugiavijai sriegiai.

Sriegimas sriegpjovėmis

Sriegpjovėmis sriegiami išoriniai trikampio profilio sriegiai (iki 52 mm skersmens), kalibruojami sriegimo peiliu rupiai įpjauti sriegiai. Sriegpjovės būna apskritosios, kvadratinės, šešiakampės ir vamzdinės. Dažniausiai naudojamos apskritosios sriegpjovės.

Sriegimas sriegimo galvutėmis

Sriegimo galvutėmis sriegiami tikslūs išoriniai cilindriniai ir kūginiai sriegiai. Sriegimo galvutę sudaro keturios sriegimo šukutės, esančios specialiame korpuse. Po sriegimo automatiškai arba rankiniu būdu sriegimo galvutė atitraukiama nuo ruošinio. Pagal sriegimo šukučių tipą ir padėtį sriegimo galvutės būna trejopos: su apskritomis šukutėmis, su radialinėmis plokščiomis šukutėmis pasislenkančiomis spindulio kryptimi ir su tangentinėmis plokščiomis šukutėmis, pasislenkančiomis liestinės kryptimi. Radialinės galvutės su plokščiosiomis šukutėmis lengviau pagaminamos, tačiau jų šukutes galima galąsti tik kelis kartus. Ekonomiškiausios sriegimo galvutės su apvaliomis šukutėmis, nes jas galima daug kartų galąsti. Pagal pjovimo judesį sriegimo šukutės skirstomos į sukamąsias ir nesisukančias. Sukamosiomis sriegimo galvutėmis sriegiama gręžimo, automatinėmis staklėmis, nesisukančiosiomis – tekinimo ir revolverinėmis staklėmis. Pagal konstrukciją sriegimo galvutės būna reguliuojamosios, nereguliuojamosios ir savaime atsiveriančiosios.Reguliuojamosiose galvutėse šukutės yra stumdomos, todėl jomis sriegti įvairių skersmenų ir žingsnių sriegius. Sriegimo galvutės naudojamos automatinėse tekinimo, varžtų sriegimo staklėse.