1. Pradžia
  2. Aerozolių gamintojai

Aerozolių gamintojai

Aerozolinis tepalo purškiklis

Aerozoliniai purškikliai gaminami naudojant aukščiausios kokybės cheminių medžiagų mišinį, kurį sudaro sintetinės ir mineralinės alyvos, kietieji tepalai, funkciniai skysčiai ir tirpikliai ir kt., suspenduotų ar varomų raketiniu kuru. Jie yra supakuoti į specializuotą skardinę, kad būtų geriau ir optimizuotų mašinų tarnavimo laiką.

Aerozolinis tepalo purškiklis yra produktas, naudojamas sumažinti+e trintį ir apsaugoti paviršius nuo nusidėvėjimo. Paprastai jis yra aliuminio aerozolio balionėlyje, leidžiantis lengvai tiekti tepalą į norimą vietą. Purškimo priemonėje yra tam tikrų cheminių medžiagų, skirtų apsaugoti nuo korozijos, sumažinti judančių dalių keliamą triukšmą ir izoliuoti drėgmę.

Tepimo alyvos aerozolis

Aerozoliniai tepalai naudojami įvairiems tikslams, įskaitant įstrigusių veržlių ar varžtų atlaisvinimą, nešvarumų ar šiukšlių pašalinimą nuo paviršių prieš tepant kitus tepalus, vyrių ar durų girgždėjimo mažinimą, metalinių paviršių apsaugą nuo rūdžių ir laikiną vandeniui atsparią dangą ant elektros jungčių. Jie taip pat plačiai naudojami atliekant automobilių techninės priežiūros darbus, pavyzdžiui, valant uždegimo žvakes arba šalinant susikaupusias riebalų nuosėdas. Be to, jie gali padėti pagerinti lauko įrangos, pvz., grandininių pjūklų, veikimą, nes sumažina trintį tarp judančių dalių.

Silikono aerozolis Silicone Spray pramonei

Tepalų purškimo istorija siekia XIX amžiaus pabaigą ir XX amžiaus pradžią. Tepalai buvo naudojami daug metų, siekiant sumažinti judančių dalių trintį ir susidėvėjimą, tačiau tik išradus aerozolines balionėles išpopuliarėjo tepalų purškikliai. Prieš išrandant aerozolines balionėles, skystus tepalus reikėjo tepti šepetėliu ar skudurėliu.
1925 m. Erhardas Holzas sukūrė aerozolio talpyklą su vožtuvu ir propelento dujomis, leidžiančias skysčius, tokius kaip alyva ir riebalai, tolygiai purkšti ant mechaninių komponentų. Ši plėtra pažymėjo purškiamųjų tepalų naudojimą pramonėje ir automobilių pramonėje. Nuo to laiko buvo atlikta daug patobulinimų, susijusių su našumu, saugumu, patogumu ir aplinkosauga, todėl šiandien jis išliko populiarus daugelyje pramonės šakų.