Speciaslios paskirties pramoniniai aerozoliai Molyduval

UAB Mechanica yra įgaliotas Vokietijos kompanijos MOLYDUVAL GmbH atstovas Lietuvoje ir prekiauja visa jų tepimo medžiagų gama, kurioje yra daugiau kaip 2000 (du tūkstančiai) skirtingų įvairios paskirties alyvų, tepalų, pastų, skysčių bei aerozolių.

Įvairiausias pritaikymas nuo įprastų tepimo sąlygų iki ypač ekstremalių (aukštos, žemos temperatūros, ekstremalūs slėgiai ir kiti neeiliniai aplinkos ar darbo rėžimų poveikiai).

Daugiau nei 50 metų MOLYDUVAL yra specialiųjų pramoninių tepimo medžiagų gamintoja.

MOLYDUVAL atsiradimo istorijos pradžioje iš pradžių buvo susikoncentruota į kietas molibdenines tepimo pastas. Jos turi puikių savybių, tokių kaip spaudimo, slėgio, trinties koeficiento, dilimo charakteristikų, atsparumo senėjimui. Išskirtinis tepimo poveikis pagrįstas prigludusių, ypač atsparių slėgiui tepimo produktų (tepalinių plėvelių) kūrime, kurios padeda išvengti kontakto tarp slystančių paviršių. Todėl taikymas yra privalumas visur kur yra didelis slėgis ir pasitaiko ekstremalus apkrovimas kaip avarinis rėžimas arba siekiant ilgalaikio tepimo.

1980-1990 metais sintetinių tepalų ir alyvų gamyba buvo gerinama bei tobulinama. Nauji sintetiniai produktai įgijo privalumų lyginant su mineraliniais produktais, kaip atsparumas aukštai ir žemai temperatūrai, geresnis takumo suderinamumas, maisto saugos reikalavimų atitikimas ir cheminis atsparumas. Tokiose tepimo medžiagose dažnai įtraukiamos ir kietos tepimo medžiagos kaip PTFE arba MoS2. PTFE sutinkami kiti pavadinimai kaip: Teflon, Syncolon, Fluon, Polytetrafluoroethene.

MOLYDUVAL kompanija yra nuolat besiplečianti, išlikusi inovatyvi ir nepriklausoma nuo pardavimo apimčių įmonė – savo klientu ji gali pagaminti ir 100 gramų pačios sudėtingiausios technologijos ir cheminės sudėties tepalą pagal individualų poreikį.

Molyduval aerozolisDaugiau   informacijos apie MOLYDUVAL konsistencinius tepalus, alyvas, aerozolius, purškiamus tepalus ir alyvas, galite gauti el.p. info@mechanica.lt