Sintetinių esterių alyvų aerozoliai

Poliolesterinė alyva (POE alyva) yra vaško neturinčios sintetinės alyvos, naudojamos šaldymo kompresoriuose, suderinamos su šaltnešiais R-134a, R-410A ir R-12. POE alyvos naudojamos kaip tepalas sistemose, kuriose pakeičiant CFC-12 šaltnešį HFC-134a, nes šiose sistemose tradiciškai naudojama mineralinė alyva, su kuria HFC-134a blogai maišosi. Šios alyvos naudojamos su bechlorėmis hidrofluorangliavandenilių (HFC) šaldymo sistemomis, nes jos užtikrina geresnį tepimą ir stabilumą bei geriau maišosi su HFC šaltnešiais, palyginti su panašaus naudojimo sintetinėmis ir mineralinėmis alyvomis. POE alyvų sklaidos elgsena buvo tiriama taikant nanotechnologijas

POE 32 alyva
POE 32 alyva

POE 32 alyvos aerozolis

POE alyvų savybės geriausiai apibūdinamos lyginant su tepalinėmis mineralinėmis alyvomis. POE alyvos yra higroskopiškesnės ir reaguoja ore, sudarydamos karboksirūgštis. Paprastai jie turi mažesnį klampumo indeksą nei polialkilenglikolio (PAG) arba poli-alfa-olefino (poli-α-olefino, PAO) alyvos, o norint pasiekti naudingą kinematinį klampumą aukštesnėje alyvos temperatūroje, reikalingos didesnės klampos klasės.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

Molyduval               Sekorex KettenSpray

 

 

-20°C iki +270

 

 

žalsva

 

Alyva

Sint Ester

Aukštatemperatūrinės POE alyvos aerozoliai grandinėms.

Sintetinės aukštatemperatūrinės, ISO VG 220 klampumo grandinių alyvos su kompleksinių priedų paketu pagrindo aerozolis. Stabilus temperatūros poveikiui, mažas išgaruojamumas, geros adhezinėmis savybės, įsigeriamumas. Džiovinimo krosnių, pasterizavimo įrangose, lakavimo bei kepimo krosnių grandinėms, pavarų ir transporterių grandinėms, tekstilės, chemijos pramonei

 

Molyduval               Sekorex EP Spray

 

 

-30°C iki +270

 

 

rusva

 

 

Alyva

Sint Ester

 

Žemesnio ISO VG 68 Sintetinės aukštatemperatūrinės grandinių alyvos su atsparos ekstremalioms apkrovoms (EP) priedų paketu pagrindo aerozolis. Dar žemesnės šalto paleidimo temperatūros, skvarbumas.

 

 

Molyduval               Sekorex 46 Spray

 

 

-40°C iki +270

 

 

rusva

 

 

Alyva

Sint Ester

 

Aukšto rafinuotumo, ISO VG 46 klampumo sintetinių esterių alyvos pagrindo aerozolis. Išskirtinė apsauga nuo dilimo, apkrovų ir korozijos. Puikus skvarbumas dėl mažos alyvos klampos. Savitaka valo grandinės narelių teršalus. Atitinka USDA H2

 

Molylub KnitTex

KF 260-E

 

 

-30° C iki +240

 

 

gelsva

 

Alyva

Sint Est

 

Tekstilinės alyvos aerozoliai.

Tekstilinės aukštatemperatūrinės VG 260 klampumo sintetinių esterių alyvos pagrindo aerozolis. Sudėtyje turi dėvėjimąsi mažinančių, antioksidacinius, stabilumo priedus. Stabili struktūra ypač aukštose tekstilės įrengimų darbo temperatūrose, atsparus senėjimui bei oksidacijai. Termiškai ir mechaniškai apkrautoms tekstilės pramonės grandinėms, karšto plovimo, džiovinimo įrangai.

Šaldymo kompresoriaus POE 32 alyva

Dėl tų pačių savybių, dėl kurių POE aliejus yra alyvų tirpiklis, jis taip pat yra kitų gaminant įrenginį likusių medžiagų, tokių kaip dulkės, nešvarumai, litavimo likučiai, maži metaliniai gabalėliai ir oksiduotas metalas iš vamzdelių, tirpiklis. . Surinkti likučiai gali užkimšti sistemos filtrus ir pernelyg susidėvėti arba pažeisti komponentus, tokius kaip mentės ar vožtuvai.

Sintetinė esterių alyva kondicionierių pildymui

Šiuolaikinės technologijos ir keletas aplinkosaugos problemų skatina komercinio šaltnešio pavertimą naujos kartos šaltnešiu su mažu GWP. Šiems pažangiems, mažo GWP šaltnešiams reikalingas tinkamas šaldymo tepalas. Siekiant apsaugoti kompresorius šiuose šaltnešiuose, sukurta puiki šaldymo alyva, gerai maišoma ir gerai tepama.
Poliolesterinė alyva (POE alyva) yra sintetinės alyvos rūšis, sukurta specialiai šaldymo kompresoriams.
Savybės:
♦ POE gerai veikia plačiame temperatūrų diapazone.
♦ Jie yra suderinami su esamais mineralinės alyvos ir alkilbenzeno tepalais.
♦ POE aliejus yra higroskopinis (sugeria drėgmę).
♦ Poliolio esterio [POE] baziniai tepalai maišosi su HFC ir šaltnešiais.
♦ POE alyvos yra labai geri tirpikliai ir lengvai ištirpdo mineralinių alyvų likučius.
Taikymas:
♦ Reaktyviniai turbininiai varikliai
♦ Šaldymo kompresoriai
Privalumai:
♦ Patobulinta apsauga nuo nusidėvėjimo esant aukštai temperatūrai
♦ Užtikrinkite išskirtinį įvairių oro kondicionavimo ir šaldymo kompresorių našumą
♦ Žemos temperatūros sistemose nėra nuosėdų
♦ Mažiau išleidimo vožtuvo nuosėdų
♦ Patobulintas kompresoriaus efektyvumas
♦ Nepalieka likučių (nuosėdų), nes jame nėra papildomų nusidėvėjimą saugančių priedų.