Klijuojamieji aerozoliai plastikui

Lankstus plastikas dažniausiai naudojamas namų apyvokos daiktams, pavyzdžiui, batams ar žaislams. Ieškokite klijų, specialiai sukurtų naudoti su šiomis medžiagomis. Geriausiai tinkami klijai ant lankstaus plastiko yra Molyduval Tack klijai. Tai skaidrūs skysti klijai, atsparūs vandeniui, džiūstantys ir sukuriantys lanksčią jungtį, kuri nesuirs arba pageltonuoja nuo UV / saulės spindulių poveikio. Plastiko klijavimas neturi būti sudėtingas. Štai keletas patarimų, kaip palengvinti plastiko sujungimą. Nuvalykite plastikinį paviršių. Prieš klijuodami visada nuplaukite plastiką su muilu, naudokite specializuotą plastiko valiklį arba pamirkykite plastiką izopropilo alkoholyje, kad išvalytumėte. Kruopščiai išdžiovinkite. Venkite liesti plastiko plikomis rankomis, kad sumažintumėte alyvos likučius.

Aerozoliniai klijai plastikui ir tekstilei
Aerozoliniai klijai plastikui ir tekstilei MOLYDUVAL Tack Spray

Tekstilinis audinių klijų aerozolis

Audinių klijai yra skysti klijai, specialiai sukurti lanksčioms medžiagoms, tokioms kaip vinilo sėdynės, pagalvės, drabužiai, brezentas ir lauko įranga, taisyti ir taisyti. Kadangi jis yra lankstus, jis idealiai tinka naudoti ant medžiagų, kurios nuolat lenkiasi, tempiasi ir keičia padėtį. Šie klijai neapsiriboja tik tokiomis medžiagomis. Taip pat galite naudoti audinių klijus stiklo, metalo, keramikos, odos, medžio ir kt. taisymui. Jei jūsų baseino ar paplūdimio aksesuarai suplyšę, audinio klijai juos pataisys. Tas pats pasakytina apie jūsų lietpaltį ir stovyklavimo įrangą. Audinių klijai netaps trapūs su amžiumi ar saulės spinduliais. Kai jį pritaikysite, jis laikysis ilgai. Jei audinio klijai tebėra skysti, o audinys nėra per jautrus, naudokite acetoną – Molyduval Aceton Spray, kad išsilietumėte ar nulašėtų. Jei klijai pradėjo stingti, įdėkite drabužį į šaltą vandenį ir palikite mirkti per naktį. Tada plokščiaašmeniu peiliu nubraukite klijų perteklių. Kartokite šiuos du veiksmus, kol visi likučiai išnyks.

 

Rūšis Tankis prie 20°C, kg/m3 Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Tack Spray

 

780

 

skaidri

 

DME/ butanas

Aktyvintų klijų skysčio pagrindo aerozoliai

Pramoniniai aerozoliniai klijai – efektyvūs, atsparūs didelėms apkrovoms pramoniniai klijai aerozolinėje pakuotėje greitam didelių plotų darbinių paviršių tarpusavio suklijavimui. Tinka įvairiausių medžiagų, tokių kaip polistirolo putplasčiai, izoliacinės dangos, veltinio, natūralaus ir sintetinio džiuto pluošto, gelumbės, tekstilės, audėklo, vatos, binto, įvairių sintetinių medžiagų, polietileno plėvelės, kartono, tolio, popieriaus, klijavimui tarp savęs ar prie kieto pagrindo kaip metalo, medienos, stiklo, keramikos. Gaunama elastinga, netrūkinėjanti klijų plėvelė

  • 3M Repositionable 75 Spray Adhesive

Kai reikia klijuoti plastiką, svarbu nustatyti, su kokio tipo plastiku susiduriate. Plastikas būna įvairių formų, o žinodami, su kokio tipo plastiku dirbate, galite pasirinkti darbui tinkamus klijus. Jei vis dar turite klausimų ir norėtumėte pasikalbėti su klijų ekspertu, susisiekite su mumis. Vienas iš mūsų išmanančių komandos narių gali jums padėti ir surasti tinkamus klijus jūsų pritaikymui.

Pramoniniai aerozoliniai klijai

MOLYDUVAL Tack Spray yra efektyvūs, atsparūs didelėms apkrovoms pramoniniai klijai aerozolinėje pakuotėje greitam didelių plotų darbinių paviršių tarpusavio suklijavimui.

MOLYDUVAL Tack Spray tinka įvairiausių medžiagų, tokių kaip polistirolo putplasčiai, izoliacinės dangos, veltinio, natūralaus ir sintetinio džiuto pluošto, gelumbės, tekstilės, audeklo, vatos, binto, įvairių sintetinių medžiagų, polietileno plėvelės, kartono, tolio, popieriaus, klijavimui tarp savęs ar prie kieto pagrindo kaip metalo, medienos, stiklo, keramikos. Gaunama elastinga, netrūkinėjanti klijų plėvelė.

Klijų aerozolio savybės

•             Efektyviai didelį klijuojamąjį plotą padengianti klijų danga

•             Suformuoja elastingą, nelūžinėjančią ir negeltonuojančia klijų dangą, kuri negadina paviršiaus ir klijuojamosios medžiagos.

•             Saugus aplinkai, sudėtyje nėra FCKW

•             Lipnumą išlaiko keletą minučių, todėl galima kokybiškai atlikti visas operacijas ir patikslinti klijuojamų paviršių padėtį

•             Perteklius lengvai pašalinamas nuo paviršiaus su tirpikliais

•             Skaidri, nekeičianti darbinio paviršiaus spalvos plėvelė

•             Puikus lipnumas ir atsparumas vandens nuplovimui

•             Universalaus panaudojimo pramonėje, statybose, buityje ir rankdarbiams.

Klijavimo aerozolio pritaikymas

•             Naudotini kaip kontaktiniai, montažo ar prikabinimo klijai

•             Įvairios medžiagoms iš vinilo, plastiko, polietileno plėvelių,  odos, poliuretano, paralono, akytosios gumos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, keramikos, kartono ir t. t. klijuoti tarpusavyje ar prie kieto paviršiaus (metalo, medžio ir pan.)

•             Folijos priklijavimui prie darbinio paviršiaus

•             Baldų gamyboje ir remonte, klijuojant audinius, įkamšas, bilijardo stalų dangoms

•             Statybose, izoliacinių dangų prie sienų priklijavimui

•             Tekstilėje, mažų iškarpų ar didelių išklotinių išdėstymui, modeliavimo ir sukirpimo baruose bei cechuose, siuvinėjimo ir aplikacijų darbuose.

•             Auto remonto dirbtuvėse, automobilio apkaloms ir vidinei apdailai remontuoti.

Klijų aerozolio naudojimo patarimai

Įsitinkinkite ar visi paviršiai yra švarūs, sausi ir nuriebalinti. Prieš naudodami klijus gerai suplakite. Purškite iš 12 – 18 cm. atstumo. Purškite abu klijuojamus paviršius. Porėtas dangas suglauskite iš karto, klijuojant lygias dangas palaukite 5-10min. Suglauskite abu paviršius ir palaikykite kol klijai sulips..