Kent Blue Grease Spray aerozolis

KENT Blue Grease yra didelio našumo, universalus tepalas. Sudėtyje yra labai rafinuota mineralinė alyva, sutirštinta ličio komplekso muilu ir sudėtyje yra EP priedų, apsaugančių nuo nusidėvėjimo. KENT mėlynojo tepalo naudojimo sritys yra šios: guoliai, šerdesai, vyriai, trosai, jungčių ir pavarų mechanizmai ir bendras tepimas, ypač esant didelėms apkrovoms ir aukštai temperatūrai.
Dėl puikaus atsparumo vandeniui Blue Grease idealiai tinka ten, kur reikalingi tepalai judantiems elementams, atviriems elementams.
Mėlynas tepalas yra ypač geras, kai padengtas paviršius reguliariai valomas aukštu slėgiu vandeniu arba gali liestis su rūgštimis, šarmais, plovikliais ar sūriu vandeniu.

KENT Chain Lube 2 Spray aerozolis
KENT Chain Lube 2 Spray aerozolis

Chain Lube 2 yra aukštos kokybės, efektyvus grandinės tepalas, sukurtas užtikrinti ilgesnį tepalo naudojimo laiką, aukštesnę temperatūros stabilumą ir didesnį atsparumą vandeniui.
Grandinės tepalas 2 užsipurškia ir susiformuoja kaip tepalas, kad užtikrintų nuolatinę apsaugą ir sutepimą nuo rūdžių ir korozijos.
Sudėtyje yra vandenį atstumiančių priedų ir didelio slėgio bei nusidėvėjimo priedų, kurie pagerina ilgaamžiškumą esant didelėms apkrovoms.

Kent Food Grade KD 400 spray purškiklis

Daugiafunkcis skaidrus lubrikantas be silikono. Jis giliai veikia rūdis ir išstumia drėgmę. Apsaugo nuo korozijos. Kent KD 400 giliai įsigeria į rūdis, suminkština rūdis aplink varžtus, išstumia drėgmę ir sukuria tepančią apsauginę plėvelę ant paviršiaus, kuri atspari sūriam vandeniui ir mažina nusidėvėjimą.
Universalus purškiklis KD400 skirtas įvairių mechanizmų, tokių kaip spynos, vyriai, grandinės ir kreiptuvai, tepimui ir apsaugai. Dėl savo drėgmę atstumiančių savybių jis idealiai tinka naudoti su uždegimo žvakėmis ir kita elektros įranga, kur reikalinga apsauga nuo drėgmės.
KD 400 ypač tinka plokščių pjūklų ir panašių mašinų kreiptuvams sutepti.

KENT Rusty Penetrant

prasiskverbiantis universalus rūdžių valiklis, kuriame yra grafito dalelių, išstumiančių drėgmę. Rusty Penetrant buvo specialiai sukurtas taip, kad rūdis būtų pašalintas labai greitai. Saugus naudoti dažymo kabinose, nes jame nėra silikono. Dėl grafito susidaro tepimo plėvelė, kuri sumažina korozijos riziką.

Originalus produktas Siūloma  alternatyva

 

KENT Ceramic 1200 Molyduval Titus Spray
KENT One Shot 2 (SOS) Molyduval Clener Spray
KENT Waxcoat Molyduval Tutela 11 Spray
KENT Super Lube Molyduval Syntholube HV Spray
KENT Blue Grease HT Aerosol Molyduval Long-Life Spray
KENT S100 Molyduval Silicon Grease
KENT Wheel Rim Silver Molyduval Alu Spray
KENT Anti-Seiz Molyduval Ciric B Spray
KENT Auto Grease White Molyduval Syntholube T Spray
KENT Belt Dressing Molyduval Belt Spray
KENT Clean Lube Molyduval Ferroxin T Spray
KENT Cut and Drill Fluid 2 Molyduval Supercut Spray
KENT E.P. Oil Molyduval Tutela M Spray
KENT Food Grade Grease + Molyduval Biolube B Spray
KENT Food Safe Silicone Spray Molyduval Silicon H1 Spray
KENT High Tech Food Grease Molyduval Biolube F Spray
KENT HT Oil Molyduval Biolube H Spray
KENT KD400 Molyduval Ferroxin DS Spray
KENT Lubricone Molyduval Silicon G Spray
KENT Perfect Inox Molyduval Inox CC Spray
KENT PTFE Lubricant Plus Molyduval Carat Z Spray
KENT Pure Copper Grease Aerosol Molyduval Ciric B Spray
KENT Rid Rust Aerosol Molyduval Ferroxin TF Spray
KENT Rusty Penetrant Molyduval No Rost Spray
KENT SF 100 Molyduval Silicon 2200 Spray
KENT Silicone Film Molyduval Silicon 2200 V Spray
KENT White Grease II Molyduval Syntholube HV Spray
KENT White Super Lube Molyduval Syntholube T Spray
KENT Chain Lub 2 Molyduval Sekorex H Spray
KENT Soft Surface Cleaner Molyduval Cleaner Spray
KENT Air Co Cleaner Molyduval Cleaner AC Spray
KENT All Purpose Foam Cleaner Molyduval Video Cleaner Spray
KENT Contax N.F. Molyduval Electronic Spray
KENT Glass Kleen 2 Molyduval Window Cleaner Spray
KENT Plastic Prep Molyduval Cleaner PVC Spray
 • Be silikono – nerizikinga dažymo kabinose
 • Greitai veikiantis nuo rūdžių – taupo laiką
 • Sudėtyje yra grafito – palieka tepimo plėvelę, mažinančią korozijos riziką
 • „Suardo rūdžių nuosėdas – dalis galima panaudoti pakartotinai
 • Rankinis aerozolio užpurškimas – perkeliant iš skardinės į purkštuvą jokių atliekų ar netvarkos

Tikslesnis parinkimas – pagal jūsų įrangos darbo režimą ir reikiamą specifikaciją :

Kent Rusty Shock Spray

Auto Grease White

Belt Dressing

Blue Grease Spray

Kent Ceramic 1200

 • Clean Lube
 • Cut and Drill Fluid
 • Food Safe Silicone Spray
 • KD400 Spray
 • KENT Anti-Seize Copper Grease
 • Multi Function spray
 • PTFE Lubricant Plus
 • Rid Rust
 • SF100
 • SL 500
 • White Grease II

Kent White Super Lube Spray

Bendras trosų, pakabos įvorių, vyrių, durų spynų, stabdžių ir sankabos pedalų, stoglangio mechanizmų, variklio dangčio skląsčių, variklio dangčio ir bagažinės vyrių, sėdynių bėgelių, benzino gaubtelių, droselio ir droselio jungčių, elektrinių antenų, vairo kolonėlės įvorių sutepimas ir (arba) atlaisvinimas , bėgiai ant užuolaidinių sunkvežimių, pavarų perjungimo jungtys, pavarų perjungimo trosai ir daugelis kitų sričių, kur reikalingas lengvas tepalas arba skvarba.

Kent DRY Lube aerozolis

KENT Dry Lube yra skaidrus, dėmių nepaliekantis PTFE tepalas. Jis unikalus tuo, kad kai tik prasiskverbia propelento laikiklis, jis visiškai išdžiūsta. Tipiški naudojimo būdai yra langų kanalai, prietaisų skydelio girgždesys, stoglangio bėgeliai, sėdynių bėgeliai, elektrinės antenos, oro juostos, vairo kolonėlės įvorės, saugos diržai, langų valytuvai (siekiant išvengti virpėjimo), užuolaidinių sunkvežimių bėgeliai ir durų spynos. Ne automobiliams skirtos priemonės yra priekabų tentų bėgiai ir užtrauktukai, monetų lizdai mašinose ir staliniai pjūklai (kad mediena nepriliptų prie kreiptuvų). KENT Dry Lube idealiai tinka kėbulų dirbtuvėms, nes jame nėra silikono ir jis nepritraukia dulkių ar nešvarumų.

KENT Food Safe Silicone Spray

Maistinės klasės saugaus silikono purškalas idealiai tinka naudoti kaip lubrikantą atsitiktinio sąlyčio su maistu atveju. Galima naudoti plastikiniams, guminiams ir mediniams paviršiams atnaujinti.
Naudojamas apsaugoti ir sutepti įrankius, keltuvus, kėliklius, spynas, skląsčius, jungiklius ir valdiklius, užtrauktukus, spyruokles ir kt.
Sudaro bespalvę, netepančią plėvelę, kuri sutepa, apsaugo, apsaugo nuo vandens ir atkuria. Silikoninis purškiklis gali būti naudojamas kaip puikus metalo, plastiko, plieno ir kt. separatorius. Jis pasižymi puikiomis atpalaiduojančios medžiagos savybėmis.

KENT Hi Tech Grease Spray

Mašinų judančių dalių ir komponentų tepimas aplink maisto vietas, tokias kaip orkaitės, šaldymo zonos, maisto perdirbimo įmonės, konvejerio juostos, logistikos centrai ir maisto produktų lentynos.
Hi Tech Grease idealiai tinka naudoti maisto pramonėje (viešojo maitinimo įstaigose), produkte nėra gyvūninės kilmės ingredientų, GMO, riešutų aliejaus ar pieno produktų.
Kitos programos gali būti: Mobilūs maitinimo blokai, maisto sandėliavimo įranga (pvz., šakiniai krautuvai ir kt.), Maisto transportavimas, skerdyklos ir greito maisto konvejerių skaitikliai.