Fuchs Spray tepalas

FUCHS istorija atspindi Rudolfo Fuchso, verslininko, kuriam buvo tik 21 metai, kai įmonė buvo įkurta 1931 metais. 1931. 1931 m. krizinė padėtis sufleravo kuklumą. Paprasta dėžė Manheimo skerdykloje buvo pirmoji verslo vieta. Ten Rudolfas Fuchsas supylė savo „Garantuotą Pensilvanijos motorinę alyvą“ į kanistras, pasirašė jas prasmingu prekės ženklu PENNA PURA ir pardavė transporto įmonėms Manheimo uoste.

Fuchs Silicone Spray silikoninis aerozolis
Fuchs Silicone Spray silikoninis aerozolis

Fuchs Silicone Spray tepalas ir atpalaidavimo priemonė yra vidutinio klampumo silikono skysčio pagrindu ir supakuota į aerozolį. Fuchs Silicone Spray yra vienas iš pažangių FUCHS specialių aerozolinių produktų. Jis greitai išdžiūsta ir palieka bespalvę, mažos trinties plėvelę. Fuchs Silicone Spray gali būti naudojamas ten, kur reikia netepančios tepimo plėvelės, pavyzdžiui, durų vyriai, siuvimo mašinų stalai ir kt.

Fuchs Silicone Spray silikono aerozolis

Fuchs White Grease skirtas ilgalaikiam grandinių, kaiščių, įvorių, jungčių, troso mechanizmų, vyrių, spynų ir panašių paskirčių tepimui. Fuchs baltas tepalo purškalas prasiskverbia ir palieka lipnų, vandeniui atsparų tepalą, kuris apsaugo nuo suspaudimo ir tolesnio vandens patekimo. Fuchs White Grease purškiklis „neišsisuks“ kaip vandenį išstumiantis aliejus ir veikia iki 110 ºC (taikykite, kol įranga vėsi).

FUCHS CASSIDA FM GREASE DC SPRAY

CASSIDA FM GREASE DC SPRAY yra tiesioginio sąlyčio su maistu tepalas, skirtas įvairioms specialioms reikmėms maisto gamybos pramonėje.
Maistinis tepalas ir jo pagrindą sudaro neorganinis tirštiklis, kruopštus skysčių ir priedų mišinys, parinktas dėl jų gebėjimo atitikti griežtus maisto pramonės reikalavimus. Registruotas NSF, skirtas naudoti tiek tiesioginio sąlyčio atveju (3H klasė), tiek ten, kur yra galimybė atsitiktinai liestis su maistu (H1 klasė). Pagaminta pagal FLT kokybės standartus patalpose, kuriose buvo įdiegtas RVASVT auditas ir Gera gamybos praktika, ir yra ISO 9001 ir ISO 21469 kokybės ir higienos valdymo sistemų dalis.

Originalus produktas Siūloma alternatyva
Fuchs Duotac Zahnradspray Molyduval Prometheus Z Spray
Fuchs Ceplattyn 300 Spray Molyduval Spray Z
Fuchs Ceplattyn ECO 300 Spray Molyduval Rabilub Spray
Fuchs Silentan Spray Molyduval Ferroxin Spray
Fuchs Cassida Fluid PL Molyduval Biolube L Spray

Pardavimai įmonėje RUDOLF FUCHS smarkiai išaugo. FUCHS įmonės dviratis buvo pakeistas lengvuoju automobiliu. Buvo pasamdytas pirmasis pagalbinis personalas. Pardavimų programa pamažu išsiplėtė iki dviejų dešimčių skirtingų prekių, įskaitant šieno vežimų tepalą arba arklio kanopų tepalą arkliui. Tačiau Rudolfas Fuchsas nepasitenkino tik importuotomis ir pirktomis specialybėmis.
1936 m. sukūrė pirmuosius sėkmingai savo gaminius – vasarines ir žiemines transmisijos alyvas, pagamintas pagal pramonėje įprastus receptus.
1937 m. Rudolfas Fuchsas įsigijo išplėtotą sklypą, paruoštą statyti Friesenheimer Insel kelyje, kuriame iki šiol yra įmonės būstinė. Kasimo darbus atliko patys darbuotojai, prie vairo o įmonės viršininkas. Naujojo pastato inauguracija 1939 m. buvo ir pačios įmonės gamybos pradžia. Rudolfas Fuchsas parengė pirmuosius ranka rašytus receptus ir išdėstė gamybos instrukcijas.

Tikslesnis pakeičiamumas – pagal Jūsų įrangos originalias tepimo rekomendacijas ir jos darbo sąlygas :

Fuchs Cassida Spray

Fuchs Ceplattyn 300 Spray

Fuchs Ceplattyn Eco 300 Spray

SILKUT Spray 1000

Fuchs Brake Cleaner

Renoclean E Spray

Lagermeister WHS 2002 Spray

Fuchs PBC Spray

Fuchs Rope Lube

Fuchs Silicone Spray

SILKOPEN

Fuchs Gearlube Spray

Fuchs Copper Anti-Seize

Fuchs White Grease

Fuchs Chainlube

FLT Lube

Chainlife SM

Fuchs Chainlife S

Fuchs Maintenance Spray

Fuchs Super Lube Plus

Fuchs MAXILUBE

Daugiafunkcis rūdžių prevencinis, tepimo ir vandens nusausinimo aerozolis. Suteikia itin ploną antikorozinę apsauginę plėvelę.
Pagrindinė programa
Idealiai tinka daugumai elektros įrenginių valyti ir apsaugoti. Kiti pritaikymo būdai apima mažų arba neprieinamų komponentų, pvz., spynų ar vyrių, tepimą, rūdžių nuosėdų pašalinimą prieš valant vieliniu šepečiu ir motorinių transporto priemonių užvedimą.

Fuchs CASSIDA CHAIN OIL 320 SPRAY purškiklis

CASSIDA CHAIN OIL 320 SPRAY yra visiškai sintetinė didelio našumo, dėvėjimosi atspari grandinės alyva, kuri buvo specialiai sukurta naudoti mašinose, naudojamose maisto ir gėrimų perdirbimo ir pakavimo pramonėje.
Jis pagrįstas kruopščiu sintetinių skysčių ir pasirinktų priedų mišiniu, parinktu atsižvelgiant į jų gebėjimą atitikti griežtus maisto ir gėrimų pramonės reikalavimus.
Registruotas NSF (H1 klasė), skirtas naudoti ten, kur yra galimybė atsitiktinai liestis su maistu. Pagaminta pagal FLT kokybės standartus patalpose, kuriose buvo įdiegtas RVASVT auditas ir Gera gamybos praktika, ir yra ISO 9001 ir ISO 21469 kokybės ir higienos valdymo sistemų dalis. Pritaikymas :

  1. Pavaros ir transporto grandinės maisto pramonėje
  2. Slydimo takai, svirtys, jungtys ir varžtai, lynai, velenai ir kreipiamieji skriemuliai
  3. Taip pat skirtas naudoti maisto pakavimo įrangoje

Visi maistiniai tepalai turi būti laikomi atskirai nuo kitų tepalų, cheminių medžiagų ir maisto produktų, taip pat nuo tiesioginių saulės spindulių ar kitų šilumos šaltinių. Laikyti nuo 0 °C iki +30 °C temperatūroje. Jei produktas buvo laikomas tokiomis sąlygomis, rekomenduojame jį naudoti per 3 metus nuo pagaminimo datos.