Molykote D-321R Spray aerozolis

1948 m. amerikiečių mokslininkas Alfredas Sonntagas pristatė pirmuosius pasaulyje molibdeno disulfido (MoS2) tepalus – MOLYKOTE prekės ženklą – ir pradėjo turtingą klientų orientuotų našumo ir medžiagų naujovių istoriją.
Jau 75 metus MOLYKOTE yra patikimas partneris, padedantis inžinieriams ir gamintojams susidoroti su vienu iš sunkiausių pasaulyje techninio projektavimo ir tepimo iššūkių. Dabar, papildę „DuPont“ technologijas ir patirtį, esame dar geresnėse pozicijose kurdami sprendimus naujoms tendencijoms. MOLYKOTE Speciality Lubricants siūlo patobulintus sprendimus, kuriuos įgalina į klientą orientuotas kūrimo procesas – tai įmanoma dėl mūsų pasaulinio bendradarbiavimo ir techninės plėtros centrų tinklo, aprūpinto naujausiomis tribologinėmis ir analitinėmis technologijomis.

Molykote G-N Metal Assembly Paste Spray aerozolis
Molykote G-N Metal Assembly Paste Spray aerozolis

Molykote G-n Metal Assembly Paste yra daugiafunkcė, sunkiasvorė tepimo pasta, kurios sudėtyje yra molibdeno disulfido ir baltų kietų tepalų mišinio mineralinėje alyvoje. Padeda apsisaugoti nuo spuogų įvažinėjimo metu, prailgina judančių dalių tarnavimo laiką ir padeda apsaugoti nuo susidėvėjimo bei korozijos, taip pat nuo statinių jungčių suvirinimo. Molykote G-n Metal Assembly Spray yra didelio efektyvumo pasta aerozolio pavidalu. Jis ypač efektyvus kaip įbėgimo tepalas. Šis gaminys pasižymi mažu trinties koeficientu iškart po užtepimo, be poliravimo.

Molykote MKL-N, Separator Spray

MKL-N yra mineralinės alyvos pagrindu pagamintas tepalas, kurio sudėtyje yra kietų tepalų, disperguotų tirpiklyje. Tiekiamas 400 ml purškikliu. MOLYKOTE MKL-N pasižymi nusidėvėjimo savybėmis, yra atsparus korozijai, turi gerą sukibimą ir pagerintą atsparumą senėjimui. Ant švarių, sausų paviršių tepkite plonai šepetėliu. Mažos grandinėlės taip pat galite panirti. Grandinę galima naudoti po išgarinimo tirpiklis (apie 30 minučių). Savybės :

  • Juoda spalva
  • Tankis 20°C temperatūroje: 0,87 g/ml
  • Keturių rutulių bandymas – suvirinimo apkrova: 1,2 N
  • Keturių rutuliukų testeris – Dėvėjimo batas (800 N): 0,9 mm
  • Apsauga nuo korozijos DIN 51 802 metodas SKF-Emcor
  • Korozijos laipsnis: 0-1
  • Temperatūros diapazonas: -25 iki +160 C

Molykote Omnigliss SPRAY

Molykote Omnigliss purškalas yra greitai veikiantis skvarbus purškalas, tinkamas frikciniams kontaktams. Užtikrina gerą įsiskverbimą, atsparumą aukštam slėgiui ir laikiną apsaugą nuo korozijos. Purškiklis gali būti naudojamas ant jungčių, grandinių ir kitų transporto bei konvejerio įrangos elementų. Omniglass idealiai tinka mažo ir vidutinio greičio mašinoms, kuriose nėra tepimo antgalių ar tepimo angų.

Originalus Molykote produktas Siūloma alternatyva

Molykote pramoniniai aerozoliai

Molykote 314 Repsol Silicone Spray
Molykote 316 Molyduval Silikon H1 Spray
Molykote 321 R Gleitlack Spray Molyduval Aladin 21 Spray
Molykote 3402-C Coating Molyduval Aladin GP Spray
Molykote 557 Dry Molyduval Silikon V Spray
Molykote 1000 Solid Spray Molyduval Ciric B Spray
Molykote 1122 Spray Molyduval Prometheus Z Spray
Molykote D Spray Molyduval Carat Spray
Molykote D 321 R Spray Molyduval Aladin 21 Spray
Molykote G-1502 FM Grease Molyduval Biolube F Spray
Molykote G-4500 Spray Molyduval Syntholube Spray
Molykote G-n Metal Assembly Spray Molyduval Aladin BN Spray
Molykote G-Rapid Plus Spray Molyduval Quick GN Spray
Molykote HSC Spray Molyduval Ciric B Spray
Molykote L-0500 Zinc Spray Molyduval Zink Spray
Molykote L-0501 Spray Molyduval Ferroxin Spray
Molykote M Gear Oil Dispersion Molyduval Tamtalus M Spray
Molykote Metal Cleaner Spray Molyduval Cleaner Spray
Molykote Metal Protector Coating Spray Molyduval Tutela 11 Spray
Molykote Metal Protector Plus Spray Molyduval Ferroxin W Spray
Molykote Microsize Spray Molyduval Hymol Spray
Molykote MKL-N Spray Molyduval Sekorex PLX Spray
Molykote Multigliss „5 in 1“ Spray Molyduval No Rost Spray
Molykote Omnigliss Spray Molyduval Ferroxin Spray
Molykote P 37 Spray Molyduval Quick GN Spray
Molykote Polygliss N Spray Molyduval Prometheus Z Spray
Molykote PTFE – N UV Spray Molyduval Aladin FC Spray
Molykote S-1000 Anti-Spatter Spray Molyduval Orgon Spray
Molykote S-1011 Spray Molyduval Emulator Spray
Molykote S-1002 Molyduval Cleaner EL Spray
Molykote S-1013 Cutting Fluid Spray Molyduval Supercut Spray
Molykote S-1014 Open Gear and Wire Rope Spray Molyduval Ferroxin DS Spray
Molykote Supergliss Spray Molyduval Ferroxin Spray
Molykote Z Power Spray Molyduval Hymol Spray

Maistiniai H1 klasės aerozoliai

Molykote Food Grade Spray Oil Molyduval Biolube H Spray
Molykote Separator Spray Molyduval Silikon Spray

MOLYKOTE Food Machinery Spray Oil yra lengvai naudojamas aerozolinis tepalas, skirtas įvairiai pramoninei ir maisto perdirbimo įrangai. MOLYKOTE FM purškiamas aliejus yra maistinis NSF, registruotas kaip H1 sertifikatas, skirtas atsitiktiniam sąlyčiui su maistu jautriose patalpose. MOLYKOTE purškiamoji alyva, skirta maisto mašinoms, yra sukurta su aukštos kokybės mineraline alyva (MO) ir didelio slėgio, anti-dėvėjimosi ir antikoroziniais (EP/AW/CI) priedais.

MOLYKOTE CU-7439 Plus Spray Paste V1 aerozolis

Ilgalaikis aerozolio tepalas, skirtas mašinų elementams, veikiamiems didelės apkrovos, aukštos temperatūros ir korozinės aplinkos. Purškiama pasta puikiai sukimba su metaliniais paviršiais, užtikrina ne tik gerą atsparumą pašalinimui garais ir (arba) karštu vandeniu, bet ir padidina apsaugą nuo korozijos. Aerozolis: Mineralinės alyvos pagrindu pagaminta anti-užfiksuota pasta, kurios sudėtyje yra vario kaip kieto tepalo ir kuri pagerina apsaugą nuo korozijos. Diskiniai stabdžiai, stabdžių kumšteliai, stabdžių kreiptuvai, flanšų sandarikliai, reguliavimo varžtai ir srieginės jungtys; transporto priemonių surinkimas ir priežiūra (pvz., būgniniai sunkvežimių stabdžiai); lydyklose, stiklo gamyboje, naftos perdirbimo gamyklose ir naftos chemijos gamyklose; žemės ūkio ir jūrų transporto priemonėse.

Tikslesnis pakeičiamumas – pagal Jūsų įrangos originalias tepimo rekomendacijas ir jos darbo sąlygas

  • MOLYKOTE D-321R SPRAY

   MOLYKOTE G-4500 MULTI-PURPOSE SYNTHETIC GREASE & AEROSOL SPRAY

   MOLYKOTE PTFE-N UV SPRAY

   MOLYKOTE FOOD MACHINERY SPRAY OIL

   MOLYKOTE L-0500 SPRAY cinko aerozolis

Molykote L-0500 cinko danga yra sausos plėvelės apsauga nuo korozijos danga, kuri apsaugo tuščius metalinius paviršius ir gręžimo bei suvirinimo taškus. Produktas apsaugo nuo vandens ir korozijos bei užtikrina puikų sukibimo stiprumą. Idealiai tinka pažeistiems galvaniniams paviršiams taisyti ir kaip apsauginis gruntas visų rūšių dažams nuo korozijos.

   MOLYKOTE METAL CLEANER SPRAY

   MOLYKOTE POLYGLISS N SPRAY

   MOLYKOTE S-1002 ELECTRICAL CONTACT CLEANER SPRAY

   MOLYKOTE S-1010 ANTISPATTER SPRAY

   MOLYKOTE S-1011 SILICONE FREE MOLD RELEASE SPRAY

Purškalas be silikono. Nesilikoninė alyva, skirta naudoti daugumos rūšių plastikams. Metalinių formų apdorojimas puikiai atpalaiduoja plastikines dalis, kai norima padengti be silikono. Leidžia apdoroti paviršius užpakalinėje pusėje, pvz., dažyti ir pan. Temperatūros diapazonas – Nuo -55 iki +220°

   MOLYKOTE S-1013 CUTTING FLUID SPRAY

   MOLYKOTE S-1014 OPEN GEAR SPRAY

   MOLYKOTE SEPARATOR SPRAY

   MOLYKOTE G-1502 FM SYNTHETIC BEARING & GEAR GREASE

Dow Corning Molykote G-Rapid Plus Spray Lubricant Paste Black 400 mL Aerosol

MOLYKOTE® Separator Spray

MOLYKOTE SUPERGLISS SPRAY

Molykote Supergliss Apsauginis nuo korozijos tepalas yra aukštos kokybės tepalinė alyva, pasižyminti aukščiausios kokybės skvarbiomis savybėmis. Jis pagamintas iš tirpiklių, korozijos inhibitorių ir mineralinių alyvų ir idealiai tinka komponentams apsaugoti nuo rūdžių ir korozijos, taip pat pasižymi puikiomis prasiskverbimo ir tepimo savybėmis. Produktas gali supaprastinti išmontavimo procesą tose vietose, kur kenčia nuo rūdžių.

Molykote. D321R MOLYKOTE LUBRICANTSPRAY 400ml.

MOLYKOTE 1000 paste spray aerozolis

Švino ir nikelio neturintis junginys, apsaugantis nuo užsikimšimo, naudojamas sumažinti susidėvėjimą ir optimizuoti varinių srieginių tepimo tvirtinimo detalių arba kitų metalo ir metalo jungčių trintį, leidžiantį neardomai išardyti net ir ilgai veikiant aukštai temperatūrai. Užtikrina gerą apsaugą nuo korozijos esant didelėms apkrovoms plačiame temperatūrų diapazone. Tinka varžtinėms jungtims, kurias veikia aukšta temperatūra iki 650°C ir korozinis poveikis, kurias reikia priveržti arba atlaisvinti po surinkimo ir pirminio paleidimo. Norint užtikrinti pastovias išankstinio įtempimo jėgas, būtinas vienodas ir pastovus tepalo trinties koeficientas. Sėkmingai naudojamas cilindrų galvučių varžtams, plastikinių liejimo mašinų purkštukų galvutės varžtams, sraigtinėms jungtims chemijos pramonėje, taip pat centrifugų įtempimo žiedams.