Petro Canada Purity FG Spray tepalas

„Petro-Canada“ buvo įkurta kaip „Crown Corporation“ 1975 m. Parlamento aktu. Ji pradėjo savo veiklą 1976 m. sausio 1 d. Įmonei buvo suteikta 1,5 milijardo Kanados dolerių pradinių pinigų ir lengva prieiga prie naujų kapitalo šaltinių. Jis buvo įkurtas Kalgaryje, nepaisant esamų naftos įmonių priešiškumo.

Petro Canada Purity FG Spray aerozolis
Petro Canada Purity FG Spray aerozolis

PURITY FG Silicone Spray silikono aerozolis

Petro-Canada PURITY FG aerozoliniai purškiami tepalai yra daugkartinio naudojimo maistiniai tepalai. Visi purškalai yra supakuoti į aerozolinius balionėlius su purškimo vamzdeliu, kad būtų patogu sutepti tam tikras vietas arba sunkiai pasiekiamas vietas. PURITY FG aerozoliniai purškiami tepalai taip pat atitinka aukščiausius maisto pramonės standartus ir puikiai tinka HACCP (pavojaus analizės ir kritinio valdymo taško) bei GMP (geros gamybos praktikos) planams.

„Petro-Canada“ purškiamieji aerozoliniai tepalai PURITY FG yra daugkartinio naudojimo maistiniai tepalai. Visi purškalai yra supakuoti į aerozolines skardines su purškimo vamzdeliu, kad būtų patogu sutepti konkrečias vietas arba sunkiai pasiekiamas vietas. PURITY FG aerozoliniai purškiami tepalai taip pat atitinka aukščiausius maisto pramonės standartus ir puikiai atitinka HACCP (pavojaus analizės ir kritinio valdymo taško) bei GMP (geros gamybos praktikos) planus.

PetroCanada Precision Synthetic 220 Grease tepalas

PRECISION Synthetic 220 sukurtas sutepti įrangą itin šaltoje aplinkoje. Petro Canada tepalas skirtas naudoti, kai reikia standesnės konsistencijos arba didesnio klampumo nei PRECISION Synthetic. Jis užtikrina puikią apsaugą nuo šalčio ir aukštą temperatūrą. Jo veikimo diapazonas yra nuo -35°C iki 170°C ir turi NLGI GC-LB. Sukurta su sintetiniais skysčiais ir efektyviais priedais, skirta naudoti platesniame temperatūrų diapazone. Gauti produktai pralenkia pirmaujančius konkurencinius tepalus, nes pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku esant aukštai darbo temperatūrai, geresnį sukibimą ir puikią apkrovą.

Originalus produktas Siūloma alternatyva
Petro Canada Purity FG Spray Molyduval Biolube Spray
Purity FG MF Spray Molyduval Biolube H Spray
Purity FG Microl MAX Spray Molyduval Biolube F Spray
Purity FG Penetrating Oil Spray Molyduval Biolube L MSpray
Petro Canada Purity FG Silicone Spray Molyduval Silicone Spray H1

PetroCanada Super Vac 19 Fluid alyva

Petro-Canada Super Vac Fluids yra pažang vakuuminė alyva, specialiai sukurti naudoti mechaniškai valdomuose vakuuminiuose siurbliuose.
Super Vac skysčiai maišomi su pusiau sintetinėmis Petro-Canada HT Severely Hydrocracked bazinėmis alyvomis ir priedų sistema, kad būtų užtikrintas itin žemas garų slėgis ir maksimalus siurblio efektyvumas. Antioksidacinė sistema užtikrina ilgesnį tepalo naudojimo laiką esant didelei siurblio apkrovai ir aukštai darbo temperatūrai.

Tikslesnis pakeičiamumas – pagal Jūsų įrangos originalias tepimo rekomendacijas ir jos darbo sąlygas :

PURITY FG Spray

PURITY FG2 with MICROL MAX Spray Grease

PURITY FG Silicone Spray

PURITY FG Penetrating Oil Spray

PURITY FG MF AEROSOL LUBRICANT

PURITY FG Aerozolinis tepalas PURITY FG MF Aerozolinis tepalas greitam ir patogiam tepimui PURITY* FG aerozolinis tepalas patogiu purškimu užtikrina daugybę funkcijų. Sukurta su lipnumo priemone, kad liktų vietoje ir būtų atspari vandens nuplovimui. Puikios apsaugos nuo nusidėvėjimo savybės Patogus būdas sutepti grandines, kreiptuvus, mažus guolius, krumpliaračius, atviras pavaras ir kitą bendrą tepimą Registruotas NSF H1 ir CFIA n Petro-Canada’s PURITY maistinės klasės tepalai yra skirti daugeliui maisto perdirbimo įrenginių maisto perdirbimo įmonėse. Jie yra veiksmingi sunkiomis darbo sąlygomis – nuo maisto rūgščių ir sulčių iki šalutinių produktų ir temperatūros svyravimų. Mūsų tepalai puikiai dera į pavojų analizės kritinio valdymo taško (HACCP) ir GMP planą, taip pat turi visą maisto sertifikatų rinkinį, atitinkantį Kanados maisto agentūros ir NSF H1 reikalavimus. PURITY FG tepalai atsparūs vandens nuplovimui, vandens srove ir daugumai sterilizuojančių cheminių medžiagų, naudojamų valymui, geriau nei dauguma konkurencingų tepalų. Tai sumažina prastovos laiką, reikalingą pakartotiniam sutepimui.

PetroCanada Purity FG Penetrating Oil Spray purškiklis

Petro-Canada Purity FG Penetrating Oil Spray tepalai yra daugkartinio naudojimo maistiniai tepalai. Purity FG Penetrating Oil Spray yra bendros paskirties prasiskverbianti alyva, kurią galima naudoti norint pašalinti rūdis ir apnašas aplink tvirtinimo detales, kad būtų lengviau išardyti mechaninę įrangą ir jungiamąsias detales. Tai formulė be silikono, leidžianti lengvai nuvalyti apdorotus paviršius, kuriuos reikia perdažyti.
Unikalus purškimo vožtuvas, leidžiantis purkšti produktą net tada, kai skardinė laikoma aukštyn kojomis, kad būtų užtikrinta apsauga nuo tepalo bet kuria kryptimi.

Purity FG 2 with Microl Spray

Tepalai turi antimikrobinį konservantą, stabdantį mikrobų, galinčių sukelti produkto degradaciją, augimą. Šios naujos kartos tepalai yra pirmasis NSF registruotas H1 tepalas su EPA registruotu antimikrobiniu konservantu, apsaugančiu tepalą.