Maistinės klasės grandinių tepimo aerozolis

Bet kuris maisto ir gėrimų gamintojas žino, kad higienos ir švaros lygis jų gamyklose turi būti toks pat aukštas kaip restoranuose ar ligoninėse. Visos maisto perdirbimo mašinos turi atitikti tuos pačius aukščiau nurodytus standartus. Tinkamai prižiūrint, galima ir toliau tiekti vartotojus saugiu ir skaniu maistu. Mašinos techninės priežiūros praktika ir tepimo produktai atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant efektyvumą ir našumą bei saugos lygį.

Molyduval Biolube Spray maistinis aerozolis
Molyduval Biolube Spray maistinis aerozolis

Maisto perdirbimo konvejeriams labai svarbu suporuoti savo ChainLube tepimo sistemą su specialiais maistiniais tepalais, maistinės grandinių alyvos purškikliu, kurie atitinka visus teisinius reikalavimus, taikomus naudojant su maistu besiliečiančiuose įrenginiuose.

Maisto pramonės įrangos grandinių tepimo aerozolis

Bet kuri operacija, kurios metu maistui ir gėrimams gaminti naudojamos mašinos, privalo naudoti maistinius tepalus. Tokiose aplinkose netinkamo tipo tepalų naudojimas netinkamoje vietoje gali padaryti daugiau žalos, nei tik neleisti mašinoms veikti iki aukščiausios kokybės. Kai kuriais atvejais netinkamas tepimas gali sukelti užteršimą, gamybos sustabdymą ar net produktų atšaukimą, o tai gali pakenkti visam verslui.

Molylub Chain Spray – tai maistinis aerozolinis tepalas, skirtas grandinėms, konvejeriams, skriemuliams ir ritinėliams maisto ir kitose švarios pramonės šakose.
Dažniausiai grandinė susidėvi tarp kaiščių ir ritinėlių; kur dauguma grandinės tepalų yra ant išorinių grandinės paviršių, FOOD CHAIN Spray prasiskverbia į šiuos komponentus, kad apsaugotų nuo nusidėvėjimo ir prailgintų grandinės tarnavimo laiką. Molyduval grandinės purškiklis pasižymi dideliu šiluminiu stabilumu, neleidžia susidaryti dumblo ir grandinės lakavimui.

Maisto konvejerio grandinės aerozolis

Maisto klasės, daugiafunkcis, grandinės ir konvejerio tepalas aerozolyje

 • Puikiai įsiskverbia į volelius, jungtis ir kaiščius, kad sumažintų susidėvėjimą ir pailgintų grandinės tarnavimo laiką
 • Ant grandinės yra labai lipni tepimo plėvelė, kad būtų išvengta lašėjimo ir nuslinkimo
 • Atsparus vandens nuplovimui, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga nuo korozijos
 • Antioksidacinis paketas prailgina tepalo naudojimo laiką, pailgina pakartotinio tepimo intervalus ir sumažina tepalo sąnaudas
 • NSF H1 registruotas ir ISO 21469 sertifikatas, užtikrinantis visišką audito atitiktį
 • Sertifikuota HALAL
 • Košerinis sertifikatas
Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

Molyduval 

Sekorex

Non-Tox Spray

30° C iki +200

 

skaidri

 

Alyva

Sint PAO

NSF H1 maistinių sintetinių alyvų aerozoliai.

Sintetinės maistinės, aukštatemperatūrinės, ISO VG 460 klampumo grandinių alyvos pagrindo aerozolis. Puikus lipnumas, netirpimas vandeny. USDA H1 kategorija. CLPHC460

 

Molyduval               Biolube H Spray

-30°C iki +150

 

 

skaidri

 

 

sintet PAO

Padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinė, universali sutepimo priemonė maisto pramonės lėtaeigėms grandinėms, pavaroms ir vidutiniškai apkrautiems guoliams. Bei ten,  kur svarbus padidintas lipnumas bei nenusitaškymas. Aukšto ISO VG 460 klampumo alyvos pagrindo.
 

Molyduval               Biolube HV Spray

-30°C iki +150

 

 

skaidri

 

 

sintet PAO

Didelio klampumo alyvos grandinėms aerozoliai.

Ypač aukšto ISO VG 1500 bazinės alyvos klampumo padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinis maisto pramonės lėtaeigėms grandinių ir atvirų dantračių aerozolis. Ilgapluoštis ir tąsus.

Tiesioginis sąlytis su maistu: kai netinkamai sukalibruotos automatinės maisto perdirbimo grandinės tepimo šepečių, lašelinio padavimo ar iešmo sistemos – dėl netinkamo nustatymo, pažeidimo ar grandinės ištempimo laikui bėgant – aliejus gali lašėti tiesiai ant maisto produktų, o tai gali pakenkti sveikatai. pavojų vartotojams.
Aerozolis: kai tepalas purškiamas ant konvejerio grandinės esant aukštam slėgiui, dalis tepalo pateks į orą ir gali nukristi ant maisto produkto arba šalia esančių paviršių, kurie liečiasi su maisto produktu, todėl gali būti užteršta alyva.
Migracija: kai tepalo nėra konvejerio grandinėje (dėl neapgalvotų naudojimo būdų, perteklinio naudojimo ar netinkamos priežiūros), jis gali nutekėti iš sistemos ant maisto produktų ar šalia esančių paviršių. Ant grandinės paviršiaus taip pat gali susikaupti tepalų dulkės, nešvarumai, bakterijos, pelėsiai ir kiti kenksmingi mikroorganizmai, o tai gali sukelti tolesnį pavojingą maisto produktų užteršimą.

Maistinis NSF H1 aerozolis maisto konvejerio grandinėms

MOLYDUVAL Biolube H Spray yra labai lipnus, aukšto VG 460 klampumo, pilnai sintetinės maistinės H1 klasės alyvos pagrindo purškiamas lubrikantas maisto pramonės įrengimų grandinėms bei pavaroms.

MOLYDUVAL Biolube H Spray gamybai panaudotos bazinės alyvos, kaip ir sudėtyje esantys antikoroziniai bei susidėvėjimą stabdantys priedai, yra maistinės kategorijos. MOLYDUVAL Biolube H Spray atskiro užsakymo pagrindu gaminamas kitokių klampumo klasių.

Maistinio grandinės aerozolio savybės

·   Neutralaus kvapo ir skonio

·   Padidinto lipnumo, nenusitaško nuo sutepto paviršiaus

·   Puikios antikorozinės, drėgmės atstumimo savybės

·   Suderinamas su kitomis įrangos mineralinėmis alyvomis

·   USDA H1 : Food-Grade klasės – kas reiškia, kad visos sudėtinės dalys atitinka  USDA keliamus FDA-nurodymus (FDA Reg. 21 CFR 178.3570)

·   Atsparus nuplovimui karštu ar šaltu vandeniu, vibracijoms

Maistinio konvejerio aerozolio panaudojimas
 • Maisto, pakavimo pramonės grandinės, šarnyrai, įtvarai, lankstai, transporterių varžtai ir montažinės jungtys
 • Plastikinės konvejerių juostos,  guminiai velenėliai
 • Tokių maisto, konditerijos, alaus/vaisvandenių įrengimų elementų kaip guoliai ir krumpliaračiai tepimas. Ypač kontaktuojantiems su gaminama duona, saldumynais ar padažais
 • Cirkuliacinės ir transmisinės maisto pramonės sistemos
 • Grandinės tepimui jautriose sutepimui pramonės šakose
 • Bendra maisto pramonės įrengimų, kontaktuojančių su maisto produktu, tepimo priemonė
TECHNINIAI PARAMETRAI SPECIFIKAC. VNT. REIKŠMĖ
Bazinė alyva Sintetinė PAO
Tankis prie 15ºC DIN 51757 kg/m³ 850
Bazės klampumo klasė DIN 51519 ISO-VG 460
Klampumas prie  40ºC DIN 51562 mm²/s 460
Klampumo  indeksas ISO 2909 160
Stingio taškas DIN ISO 3016 ºC -27
Darbinė temperatūra ºC Nuo -30 iki to +200
Spalva skaidri
Pliūpsnio  taškas DIN ISO 2592 ºC 240
FZG apkrova A/8.3/90 DIN 51354 12

Food Grade Chain Lubricant

Food Grade Chain Lubricant – tai aukščiausios kokybės alyvų, efektyviausių antioksidantų ir priedų mišinys, apsaugantis nuo nusidėvėjimo, apsaugantis nuo korozijos ir tepamas itin dideliu slėgiu. PTFE pridedama siekiant padidinti apkrovą ir sumažinti trintį. Food Grade Chain Lubricant siūlo atsparumą vandeniui ir aukštos temperatūros veikimą grandinėse ir dar daugiau. Jo putojantis veiksmas leidžia tiksliai užtepti ir giliai įsiskverbti. Pritaikymas :

Keltuvai, konvejeriai, pakavimo įranga, ritininės grandinės, kėlimo grandinės ir daugelis kitų pramoninių pritaikymų.