Apkrautos tansporterių grandinės aerozolis

Konvejerių grandinių sistemos didina gamybos įmonių efektyvumą jau daugiau nei 100 metų. Jie taupo gamybos įrenginių laiką ir išteklius bei sumažina darbo sąnaudas automatizuodami rankines gamybos operacijas. Kol jie veikia sklandžiai, verslas klesti ir gali laikytis gamybos grafikų bei terminų.
Kad jūsų konvejerio sistemos veiktų efektyviai, būtina maksimaliai padidinti investicijų grąžą (IG), todėl priežiūra yra tokia svarbi.

Transporterio grandinės EP alyvos aerozolis
Transporterio grandinės EP alyvos aerozolis

Kai grandinės yra prižiūrimos, naudojant apkrautų grandinių alyvos aerozolį, jos užtikrina optimalų veikimą. Tačiau jei jų nepaisysite, kasdienis metalo susidėvėjimas sukels žalą, pvz., grandinės pailgėjimą arba tempimo stiprumo praradimą. Jei šios problemos nebus išspręstos, galiausiai sustos konvejerio juosta ir gamyba. Komponentų keitimas ir remontas sugedus mašinai kainuoja daugiau laiko, pinigų ir išteklių taisymui, nei įprasta priežiūra. Tai taip pat didžiulė jūsų gamybos grafiko nesėkmė.

Tepalo aerozolis apkrautai grandinei

Geriausias būdas išvengti šių nesėkmių ir optimizuoti gamybos bei grandinės veikimą – reguliariai atlikti techninę priežiūrą. Svarbiausi elementai yra tinkamas tepimas grandinės aerozoliu ir savalaikis susidėvėjusių dalių keitimas.

Kai metalas juda į metalą, jis sukuria didelę trintį ir susidėvėjimą, drastiškai sumažindamas grandinės ir komponentų tarnavimo laiką. Tepalai sukuria riebią plėvelę aplink grandinę ir komponentus, sumažindami metalo ir metalo kontakto poveikį ir sulėtindami susidėvėjimą.
Ne tik apsaugote metalinius konvejerių sistemų elementus, bet ir gerai juos sutepus sumažinsite veikimo triukšmą ir išvengsite korozijos.
Tepimas yra toks svarbus funkcionalumui, kad gamintojai paprastai panardina grandines į tepalą, kuris sukietėja gamykloje. Šis tepalas suteikia išankstinį apsauginį tepalą prieš išsiunčiant jį pirkėjams.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval               Sekorex EP Spray

-30°C iki +270

rusva

Alyva

Sint Ester

Ekstremalių apkrovų (EP) pernešimo gebos alyvų aerozoliai.

Žemesnio ISO VG 68 Sintetinės aukštatemperatūrinės grandinių alyvos su atsparos ekstremalioms apkrovoms (EP) priedų paketu pagrindo aerozolis. Dar žemesnės šalto paleidimo temperatūros, skvarbumas.

Molyduval   Sekorex NAS Spray

-20°C iki +140

ruda

Alyva

mineral

Lauko sąlygų grandinių aerozoliai.

Stipriai prilimpantis grandinių purškiklis, ypač tinkantis drėgnoms grandinėms, eksploatuojamoms lauke. Labai aukšto ISO VG 1000 klampumo alyvos pagrindu. Motociklų, autopakrovėjų, statybinių mašinų, įtaisytoms pasterizavimo įrengimuose, lakavimo bei dažymo krosnyse.

Molyduval Sekorex ILM Spray

-20°C iki +120

juoda

Alyva

Mineral+ MoS2

Molibdeninės grandinių alyvos aerozoliai.

Mineralinės VG 150 klampumo grandinių alyvos purškiklis su molibdenu MoS2 smūginėms apkrovoms ir ekstremalioms sauso tepimo temperatūroms. Labai skvarbi, perneša molibdeno tepiklius į visus grandinės jungčių tarpelius. Sunkiai apkrautoms, didesnėms grandinėms, eksploatuojant sunkiomis sąlygomis, pvz. grandinėms kalnakasyboje, anglių pakrovai, grandinėms jėgainėse.

Visi pramoniniai grandinių tepalalai www.mechanica.lt

Tepalai turi būti naudojami tinkamai, kad jie veiksmingai apsaugotų grandinę. Negalite tiesiog šepečiu ar purkšti ant išorinio paviršiaus. Grandines sudaro daugybė jungčių ir guolių, kuriuos visus reikia sutepti, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas. Tepalas turi būti kruopščiai išteptas visas vietas, įskaitant vidines ir išorines plokštes bei guolius.

Grandininis tepalas aerozolyje

Aplinkos veiksniai vaidina svarbų vaidmenį nustatant tinkamą konvejerio grandinės tepalo tipą. Pavyzdžiui, esant tokioms darbo sąlygoms, kaip temperatūra ir dulkių kiekis, norint užtikrinti optimalų veikimą, reikės skirtingų tepalų. Kai kurios jūsų parinktys:

  • Žema temperatūra: vandenį atstumiantis tepalas
  • Aukšta temperatūra: šlapios plėvelės tepalas
  • Dulkės sąlygos: Sausos plėvelės lubrikantas

MOLYDUVAL Sekorex PLX Spray yra lipnus grandininis tepalas sunkiai apkrautoms jėgos grandinėms. Dėl savo puikaus atsparumo nuplovumui vandeniu ir oksidacinio stabilumo tinkamas net aktyviai korozinei aplinkai.

MOLYDUVAL Sekorex PLX Spray yra labai kibus. Todėl efektingai tepa grandines, atviras pavaras ir trosus.

Grandinės tepalo aerozolio savybės

·   Atsparumas nuplovimui vandeniu

·   Užtikrintas oksidacinis stabilumas

·   Labia lipnus ir tąsus

·   Atstūmia nuo sutepto paviršiaus dulkes

·   Elastiškas net prie žemų temperatūrų

·   Stabilus rūgščių poveikiai

·   Geriausios apsaugos nuo devėjimosi savybės

·   Efektinga apsauga nuo korozijos

·   Dėl rinktinių EP priedų ir MoS2 sudedamosios puikiai perneša aukštus slėgius ir šokines apkrovas

PANAUDOJIMAS

·   Jėgos ir transporterių grandinių tepimui, tame tarpe dirbančių įrengimų triplekso grandinėms, smulkintuvų, malūnų transporterio grandinėms, keltuvų, tekstilės staklių grandinėms ir pan.
·   Didesnių gabaritų grandinėms energetikos įmonėse, pvz. degiklių valymo įrengimų grandinės naudojamos Veba, RWE, Babcock
·   Trosų ir plieniniu lynų konservacijai, tepimui bei priežiūrai
·   Atvirų pavarų tepimui
SAVYBĖS Specifikacijos Vnt. Rezultatai
Bazinė alyva Sintetinė
Darbinės temperatūros

sausa tepimo danga

 ºC -25 iki 200

iki +450

Spalva Žalsvai juoda
Atsparumas vandeniui DIN 51807   Grade Ia-90 Absoliučiai atsparus
Almen-Wieland mašinos testas Gutlast kp 2000
Kai reikia įsigyti įrangą, kuri taps jūsų apdorojimo pagrindu, nesitenkinkite prastesnės kokybės už mažesnes išankstines išlaidas. Pažeidus kokybę ilgainiui jums pakenks tik tada, kai suges komponentai ir juos reikės pakeisti.
Pirkite tik iš patikrintų pavaros grandinės platintojų, kad būtumėte tikri, jog gausite tai, už ką mokate: aukščiausios kokybės. Be kokybės, jūs norite įsitikinti, kad turite tinkamą įrangą, kuri atitiktų pritaikymą ir darbo aplinką. Pavyzdžiui, jei korozija yra nuolatinė jūsų konvejerio sistemos problema, apsvarstykite galimybę pakeisti grandines cinkuotomis arba nerūdijančio plieno grandinėmis.