Silikoniniai membranų aerozoliai

Dabar, kai membranos yra tokia svarbi pramoninės RO gamyklos dalis, todėl ją reikia reguliariai ir gerai prižiūrėti per visą įrenginio eksploatavimo laiką. Membrana yra selektyvus barjeras, leidžiantis tam tikroms medžiagoms praeiti, o kitas riboja. Dažnai vadinamas neapsakomu gamybos herojumi, jis yra daugelio procesų, nuo vandens valymo iki molekulių atskyrimo biotechnologijų srityse, pagrindas. Tačiau, kaip ir visi pagrindiniai įrankiai, jį reikia kruopščiai prižiūrėti, tame tarpe naudojant membranų tepimo silikono aerozolį.

Dėl nuosėdų ant membranos paviršiaus atvirkštinio osmoso (RO) membranos elementai ilgainiui užsiteršia. RO prasiskverbimo srautas sumažėja, kai membrana užsikemša. Mineralai dar labiau koncentruojasi membranos paviršiuje, nes juos sulaiko teršalai, todėl padidėja pralaidumo laidumas.

Atbulinio osmoso membranos tepalas

Gėlinimo membranos dabar pagamintos iš plonų poliamido lakštų, sulankstytų į tuščiavidurį vamzdelį. Vienas iš būdų taupyti energiją yra membranų skersmens padidinimas, kuris yra tiesiogiai proporcingas tam, kiek jos gali pagaminti gėlo vandens. Įmonės sparčiai pereina nuo aštuonių colių į šešiolikos colių membranas, kurių aktyvus plotas yra keturis kartus didesnis nei visos gamyklos.

Daugelis membranų tyrimų yra sutelkti į nanomedžiagas – medžiagas, apie 100 000 kartų mažesnės už žmogaus plauko skersmenį. 2012 m. MIT tyrėjai paskelbė, kad membrana, sudaryta iš grafeno, vieno atomo storio anglies atomų lakšto, gali veikti taip pat gerai kaip poliamidas, kuris yra beveik tūkstantį kartų storesnis ir reikalauja mažesnio slėgio, kad perpumpuotų vandenį. Mažesnis slėgis reiškia, kad sistemai paleisti reikia mažiau energijos, todėl sąskaitos už energiją yra pigesnės.

Pramoninės atvirkštinės osmozės sistemos silikono alyva

Iš esmės membranos tarnauja kaip tylios kokybės ir saugos sergėtojai daugelyje kasdien gaminamų ir vartojamų produktų. Šios sudėtingos filtravimo sistemos atlieka lemiamą vaidmenį užtikrinant, kad gautume geriausią. Atskirais atvejaus tepimui naudojama glicerino alyva

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval  

Silikon G Spray

-40°C iki +220

skaidri

Silikono tepalas

Silikoninio plastinio tepalo pagrindo aerozoliai.

Aerozolinis konsistencinis silikoninis tepalas. Didesnės konsistencijos (sudaro storesne plėvelę) už kitus silikoninius aerozolius. USDA H1 maistinė kategorija. Gumos pjovimo įrankiams, guminėms ir plastikinėms jungtims, sandarikliams, korpusams, O-žiedams. Taip pat tinka tikslaus suvirinimo darbams.

Šiuolaikinė gamybos aplinka klesti dėl tikslumo, o membranos yra nepakeičiamas komponentas siekiant tokio kruopštumo lygio. Jų pritaikymas yra platus, vaidina pagrindinį vaidmenį įvairiose pramonės šakose, siekiant užtikrinti produktų kokybę, saugą ir efektyvumą.

Vožtuvo membranos tepimas silikono aerozoliu

Membranos priežiūra su silikoniniu membranų tepalu, kaip ir daugumos dalykų gyvenime, yra supratimas ir kruopštumas. Pripažinkite membranų teikiamą vertę, gerbkite jų poreikius ir stropiai juos paisykite.
Laikydamiesi nurodytų gairių, jūsų membranos ne tik padėkos jums, bet ir žymiai pagerės bendras gamybos procesų efektyvumas, ekonomiškumas ir ilgaamžiškumas.

Nors membranos technologija parodė perspektyvius atskyrimo pritaikymus, efektyvus klampių organinių skysčių atskyrimas išlieka dideliu iššūkiu, nes jie gali lengvai prilipti prie membranų ir užteršti membranas, todėl labai sumažėja prasiskverbimo srautas ir net membranos sugenda. Čia pirmą kartą įdiegta unikali skiepytų skysčių tepimo strategija, kovalentiškai skiepijant labai lanksčius polidimetilsiloksano (PDMS) šepetėlius ant membranų, kad būtų išspręstas aukščiau nurodytas iššūkis.