Maistinių jungčių sriegių aerozoliai

Sraigtinės vamzdžių jungtys ypač naudojamos skystos terpės proceso įrenginiuose. Pirmenybinės taikymo sritys yra maisto ir gėrimų pramonė.

Standartas DIN 11851 apibūdina vamzdžio sraigtinę jungtį, kuri šnekamojoje kalboje dar vadinama “pieno vamzdžio sraigtiniu jungtimi”. Dėl šiurkščių arba suapvalintų sriegių kraštų jungtį lengva valyti, todėl ji tapo beveik standartu maisto pramonėje. Jis naudojamas užpildymo įrenginiuose, tiekimo sistemose arba transportavimo sistemose, kuriose taikomas slėgis iki 40 barų, geriausia kartu su suvirintomis jungiamosiomis detalėmis pagal DIN11852 ir vamzdžiais pagal DIN 11850.

Maisto terpės vamzdžių sriegių tepimo pasta

Valdymui reikalingi droselio sklendės, droseliniai vožtuvai arba Y tipo vožtuvai. Taip pat reikalingi saugos komponentai, tokie kaip atbuliniai vožtuvai arba perpildymo vožtuvai. Staigių slėgio pokyčių, vibracijos ar temperatūros kritimo atveju apkrovą mažina kompensatoriai arba alaus daryklų sistemoms yra nustatyti specialūs srieginiai žarnų antgaliai: pvz. srieginės žarnos įvorės alus arba kūginės žarnos antgalis.

Maistinis surinkimo tepalas aukštai temperatūrai. Užtikrina mažą trinties koeficientą laisvoms sraigtinėms jungtims su geriausiomis klasėje sukimo momento charakteristikomis, ypač nerūdijančio plieno. Apsaugo nuo įtrūkimų ir korozijos gaminant, naudojant, montuojant ir išmontuojant visų rūšių mašinas ir įrangą, net ir tada, kai jungtis buvo veikiama iki +1200°C temperatūros. Itin atsparus drėgmei, (druskos)vandeniui, rūgščiai terpei, aukštam slėgiui ir atmosferos poveikiui.

Balta teflono pasta maisto jungtims

Balta keramikos pagrindo pasta, skirta naudoti aukštoje temperatūroje, sutepti paviršius, veikiamus didelės apkrovos. Pasta turi NSF H2 sertifikatą, todėl tinka naudoti maisto pramonėje. Pasta tinka sutepti paviršius, patiriamus didelės apkrovos, ypač esant mažam slydimo greičiui arba su svyruojančiais judesiais. Gaminys turi galimybę atskirti srieginių jungčių paviršius, kuriuos veikia šiluminis įtempis. Pasta taip pat tinka apsaugoti varžtus, kaiščius, varžtus, flanšus, velenus ir nerūdijančio plieno gaminius nuo korozijos. Siekiant maksimaliai padidinti tepimo efektyvumą, pasta yra molibdeno priedų. Darbinė temperatūra -40°C +200°C.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Biolube F Spray

-30ºC iki +150

balta

sintet+ PTFE

Maistinio tefloninio tepalo pagrindo aerozoliai.

Konsistencinio NLGI 2 tepalo su kietais PTFE / Teflono tepikliais pagrindo aerozolis srieginiams sujungimams. Taip pat slydimo paviršiams, esant dideliam slėgiui ir aukštai temperatūrai. Saugo nuo tribokorozijos, strigimo, dėvėjimosi. Stabdo slydimą atgal (trukčiojant konvejeriui ir saugant juo judančius produktus), labai lipni ir gerai sukimbanti medžiaga.

  • OKS 250 White Paste

  • Interflon Paste HT 1200

Montuojant vamzdžių sraigtines jungtis, kurių vardiniai dydžiai yra nuo DN 10 iki DN 200 arba colių matmenys nuo 1″ iki 4″, pirmiausia į sriegio griovelį įkišamas D formos sandarinimo žiedas arba D formos sandarinimo žiedas su apykakle. antgalis ir todėl yra laikomas nepriklausomu. Galimi tarpikliai su FDA atitikties sertifikatu, pagaminti iš medžiagų tipų NBR, EPDM, VMQ, FKM ir PTFE, taip pat padengto PTFE. Tolesniame vamzdžių sujungimo mazge kūginė įvorė pridedama prie tarpiklio, įpjova veržlė užstumiama virš kūginio įvorės ir prisukama ant srieginės movos. Antgaliai susijungia, todėl yra koaksialiai nukreipti į jėgą, kad būtų tvirta jungtis.

Aukštų temperatūrų maistinė sriegių pasta su Teflonu

Specialiai sukurta naudojant medžiagas, parinktas atsižvelgiant į jų gebėjimą atitikti griežtus maisto pramonės reikalavimus (NSF klasė H1). Puikus pavojingų produktų, tokių kaip vario pasta, pakaitalas, kurie kelia grėsmę aplinkai ir vartotojų bei pašalinių asmenų sveikatai.

Produkto taikymo sritys

  • sriegio, kaiščių, varžtų, veržlių, ašių, tarpiklių montavimui.
  • Vožtuvai, Flanšai
  • Nerūdijančio plieno srieginė jungtis ir visa kita su (varžtiniu) jungtimi.