Aukštatemperatūrinių montažinių pastų aerozoliai

Aukštos temperatūros pramonėje ar įrangoje kompensacinės jungtys atlieka lemiamą vaidmenį. Sistemose, kuriose nėra kompensacinių siūlių, dėl šių aukštų temperatūrų sukeltas šiluminis plėtimasis gali sukelti nepriimtinus įtempimus vamzdynams ir atraminėms sistemoms, dėl kurių gali sugesti.

Gręžiant ir užbaigiant gręžinius giliau ir HPHT rūgščioje aplinkoje, padidėja patikimų srieginių korpusų ir vamzdžių jungčių svarba. Aukšto slėgio / aukštos temperatūros šuliniai kelia daug svarbių iššūkių srieginėms vamzdinėms jungtims. Dėl dizaino, patikrinimo ir įdiegimo aukščiausios kokybės jungtys įvairiais būdais atitinka šiuos reikalavimus. Kadangi storasienių vamzdžių ir rūgščios eksploatacinės aplinkos jungiamoji medžiaga dažnai yra ribojantis veiksnys, didėjant vamzdžio sienelei, integruotos jungtys ir srieginės bei sujungtos konstrukcijos su kontaktu su kaiščiu leidžia naudoti gamybinį korpusą, kurio sienelės storis didesnis nei vienas colis. Į sriegines ir sujungtas jungtis įdėjus elastingus sandariklius, gali atsirasti antrinių atsarginių tarpiklių prie pirminio metalo ir metalo sandariklių.

Atspari temperatūrai sriegių sandarinimo tepimo pasta

Specialiai sukurta taip, kad atitiktų patentuoto metalo ir metalo sandariklio ir didelių trukdžių jungčių, naudojant aukštos kokybės medžiagas, įskaitant superchromą ir labai legiruotą plieną, veikimo reikalavimus. MolylubTHREAD COMPOUND kompozicijoje yra nedidelis procentas PTFE, kuris pagerina sandarinimo aukštoje temperatūroje savybes. PTFE dalelių dydis reguliuojamas, kad būtų galima užsandarinti 8 apvalių ir atraminių sriegių formas. Jo pažangus bazinis tepalas yra kruopščiai atrinktas sintetinių alyvų balansas su pažangia biologiškai skaidžių riebalų tirštinimo technologija. Bazinis tepalas užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą, tačiau biologiškai skaidosi ir yra saugus aplinkai, remiantis Harmonized Offshore Chemical Notification Format (HOCNF) gairėmis. Vamzdžių jungtys idealiai tinka 8 ratų ir aukščiausios kokybės mechaniniams.

Kompensacinės jungties tepalas aukštoms temperatūroms

Purškiamas tepimo metodas – alyva aptaškoma ant tepimo strypo ant švaistiklio pritvirtintu alyvos strypu, kad būtų galima aptaškyti ir sutepti, todėl cilindras ir judantis mechanizmas gali naudoti tik tos pačios rūšies tepalą. Šis metodas dažniausiai naudojamas mažose guminėse jungtyse be kryžminių galvučių. Trūkumas yra tas, kad alyvą nėra lengva filtruoti, o alyvos lygis turi būti griežtai kontroliuojamas.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Quick Spray

-35 iki +450

juoda

min/sintet+ MoS2

Molibdeninės sriegių pastos pagrindo aerozoliai.

Ekstremalių apkrovų ir temperatūrų aplinkos tepimo pastos aerozolis montažui, įdirbiui ir multifunkciniam sutepimui. Kreipiančiųjų, slydimo guolių, dantračių, įvorių, jungčių įdirbiui bei tepimui. Antifrikcinių guolių, diskų, veržlių, flanšų surinkimui, apsaugai nuo strigimo ir prikepimų.

Molyduval

Quick GN Spray

-50 iki +1200

juoda

sintet+ grafit

Aukščiausio grynumo grafito pagrindo pastos sintetinės bazinės alyvos bazėje aerozolis. Sudėtyje neturi sieros, vario, cinko priemaišų. „Nuclear“ kategorijos produktas, leistinas panaudojimui atominės energetikos sektoriuje. Srieginiams atominių, šiluminių elektrinių, chemijos, naftos gamyklų sujungimams. Velenų ir stebulių sujungimų, perėjimų ir sujungimų po slėgiu/presu, šarnyrų, jungių/flanšų, spyruoklių, grandinių ir stabdžių elementų sutepimui
Molyduval

Titus Spray

-50 iki +1400

balta

sintet+ Bentonas

Aukščiausių temperatūrų tepimo pastos su kietaisiais keramikos miltelių tepikliais aerozolis. Puikus karščio nuvedimas, sandarinimas nuo korozinių dujų ir skysčių, apsauga nuo strigimų ir prikepimų. Karštiems srieginiams sujungimams, varžtams, slydimo guoliams.

Aukštos kokybės ryšio modeliai dažnai turi būti patvirtinti arba išlaikyti kvalifikacijos testavimo programą, prieš juos priimdami vartotojai. Yra du pagrindiniai kvalifikacijos tikrinimo metodai; produktų linijos testavimas ir konkretaus projekto testavimas. Gaminių linijos bandymai naudojami tam tikro dizaino matmenų ir sienelių storio diapazonui „kvalifikuoti“ ir dažnai kartu atliekama baigtinių elementų analizė (FEA). Konkrečiam projektui skirtas bandymas naudojamas labai svarbioms programoms ir kai jungčių dizainas yra pritaikytas tam, kad atitiktų konkrečius reikalavimus. ISO 136791 bandymo procedūra dažniausiai naudojama kaip kvalifikacijos tikrinimo pagrindas, nors taip pat naudojamos „modifikuotos“ ISO ir kitos kvalifikacijos tikrinimo procedūros.

HPHT jungčių konstrukcija ir kvalifikacija lemia, kad jungtys atitinka paskirtį ir užtikrina patikimumą HPHT gręžinių taikymui. Diegimo procesas taip pat yra labai svarbus sėkmingo tokių gręžinių gręžimo ir užbaigimo veiksnys. Kompiuteriu valdomas makiažas, mažas įtempimas arba nežymūs štampai tvarkymo įrangoje ir net tinkamo siūlų mišinio ir kiekio taikymas gali būti svarbūs komponentai sėkmingai užbaigiant HPHT rūgščių gręžinius.