Aukštatemperatūrinių montažinių pastų aerozoliai

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

 

Molyduval

Quick Spray

-35 iki +450

juoda

min/sintet+ MoS2

Molibdeninės sriegių pastos pagrindo aerozoliai.

Ekstremalių apkrovų ir temperatūrų aplinkos tepimo pastos aerozolis montažui, įdirbiui ir multifunkciniam sutepimui. Kreipiančiųjų, slydimo guolių, dantračių, įvorių, jungčių įdirbiui bei tepimui. Antifrikcinių guolių, diskų, veržlių, flanšų surinkimui, apsaugai nuo strigimo ir prikepimų.

 

 

 

 

Molyduval

Quick GN Spray

-50 iki +1200

juoda

sintet+ grafit

 

Aukščiausio grynumo grafito pagrindo pastos sintetinės bazinės alyvos bazėje aerozolis. Sudėtyje neturi sieros, vario, cinko priemaišų. „Nuclear“ kategorijos produktas, leistinas panaudojimui atominės energetikos sektoriuje. Srieginiams atominių, šiluminių elektrinių, chemijos, naftos gamyklų sujungimams. Velenų ir stebulių sujungimų, perėjimų ir sujungimų po slėgiu/presu, šarnyrų, jungių/flanšų, spyruoklių, grandinių ir stabdžių elementų sutepimui

 

 

 

 

Molyduval

Titus Spray

-50 iki +1400

balta

sintet+ Bentonas

 

Aukščiausių temperatūrų tepimo pastos su kietaisiais keramikos miltelių tepikliais aerozolis. Puikus karščio nuvedimas, sandarinimas nuo korozinių dujų ir skysčių, apsauga nuo strigimų ir prikepimų. Karštiems srieginiams sujungimams, varžtams, slydimo guoliams.