Nepavyko rasti.

Fotovoltinės saulės jėgainės valymo skysčiai

Toliau naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, tokius kaip hidroelektriniai ir saulės energija, vėjo ir geoterminė energija bei regeneraciniai ištekliai keičia iškastinį kurą. Iki 2050 m. atsinaujinantys energijos šaltiniai turėtų sudaryti 60 procentų bendro galutinio energijos suvartojimo ir 80 procentų bendrojo elektros suvartojimo.

Mūsų tikslas – išlaikyti kuo efektyvesnę jau veikiančių gamyklų galią. Su mūsų naujuoju fotovoltiniu valikliu Rivolta P.H.C. tai pasiekiama efektyviai ir tausojant aplinką. Su mūsų naujuoju fotovoltiniu valikliu Rivolta P.H.C. efektyviai ir ekologiškai valote savo PV modulius. Taip pat randame tinkamą sprendimą kitiems jūsų sistemų komponentams.

Fotovoltinių saulės modulių valiklis
Fotovoltinių saulės modulių valiklis

Mūsų speciali saulės panelių valymo priemonė Rivolta P.H.C. yra ekonomiškas, nekenksmingas medžiagai, labai efektyvus ir biologiškai skaidus valymo koncentratas, sukurtas nešvarumams pašalinti iš fotovoltinių sistemų. Aktyvių ingredientų derinys nuo fotovoltinių modulių patikimai pašalina įvairius nešvarumus, tokius kaip dulkes, suodžius, paukščių išmatas, kelių nešvarumus ir kitas aplinkos nuosėdas.
P.H.C. yra nekenksmingas vartotojui ir aplinkai ir yra pirmoji fotovoltinė valymo priemonė, kurią Fraunhofer CSP institutas išsamiai išbandė dėl medžiagų suderinamumo.

Biologinis fotovoltinių saulės modulių valymo koncentratas

Rivolta P.H.C. fotovoltinis valiklis tinka tiek pramoniniams, tiek privatiems vartotojams. Valymo tirpalas gali būti naudojamas visose sistemose – nuo saulės energijos parkų iki privačių namų stogų – naudojant robotus, šepečius ar purkštuvus.

Rivolta P.H.C. yra unikalus rinkoje. Fotovoltinis valiklis yra ekonomiškas, labai efektyvus, nepavojingas, biologiškai skaidus ir įrodytas medžiagų suderinamumas. Kaip vienintelis tiekėjas iki šiol ir analizuoti galimą riziką drėkinimo metu, mes turėjome P.H.C. Bremer & Leguil valiklis, kurį Fraunhofer CSP tyrimų institutas plačiai išbandė dėl medžiagų suderinamumo.

Saulės fotovoltinio modulio valymo rezultatai

Mūsų bandymo rezultatai buvo įspūdingi: net ir esant labai ekonomiškai koncentracijai 1:100, PV modulius buvo galima lengvai išvalyti nuo bet kokio nešvarumo. Net ir ilgalaikėje perspektyvoje specialus valiklis veikia kaip poliravimo priemonė, kuri atitolina tolesnį užteršimą. Kadangi fotovoltinės sistemos užterštumo lygis gali turėti įtakos pelningumui, labai svarbu atidėti pakartotinį užteršimą ir efektyviau valyti PV sistemą. Rezultatai sužavėjo visą komandą. Po valymo moduliai atrodė kaip ką tik iš naujo sumontuoti. Švarus, blizgus, lygus ir be jokių likučių.
Per tris tolesnius važiavimus sumažinome koncentraciją nuo 1:10 iki 1:120 ir gavome tokį pat gerą rezultatą. Tai reiškia, kad valiklį galima naudoti labai ekonomiškai.

PV valiklio Rivolta P.H.C. buvo sukurtas demonstruojant viename iš mūsų saulės energijos parkų. Tuo metu bremer & leguil jau buvo mūsų transformatorių valymo partneris ir komanda demonstravimo metu mūsų paklausė, kaip valome savo PV modulius. Dėl to, kad gamtos ir požeminio vandens apsaugos sumetimais modulio valymą atlikome grynu osmosiniu vandeniu, gimė idėja apie visiškai biologiškai skaidų specialų valiklį. Komanda taip pat skyrė svarbą pirmajam PV valymo įrenginio bandomajam paleidimui, kuris buvo atliktas kartu su ONESOLAR iš sun-x.

Rivolta PHC valikliu išvalytos saulės panelės
Rivolta PHC valikliu išvalytos saulės panelės

Iš pradžių buvome skeptiškai nusiteikę, kalbant apie valytoją. Tačiau po to, kai keletą dienų galėjome jį išbandyti tikrai sunkiomis aplinkybėmis, dideliame melžiamų karvių tvarte, dabar esu įsitikinęs, kad Rivolta P.H.C. ir dabar naudosime jį nuolat. Valymo efektyvumas yra tikrai puikus ir idealiai tinka naudoti su mūsų robotais. Šiam bandymui mes atsisakėme atvirkštinio osmoso vandens ir naudojome šulinio vandenį. Tai, kad jį išbando Fraunhofer CSP, taip pat suteikia mums ir mūsų klientams saugumą naudojant jį.

Tai darant, pramonėje dažniausiai naudojamuose PV moduliuose buvo išbandyti šie komponentai:

  • Aliuminio rėmai su anodine danga
  • Silikono krašto sandariklis
  • PV valcuotas plokštelinis stiklas su neatspindinčia danga

Remiantis bandymų rezultatais, patikrintų modulių funkcionalumo sutrikimų dėl cheminės sąveikos dėl sąlyčio su Rivolta P.H.C. galima tikėtis per visą fotovoltinės sistemos eksploatavimo laiką (apie 25 metus) – darant prielaidą, kad metinis valymo ciklas ir maksimalus komponentų drėkinimo laikas yra viena valanda per vieną valymo operaciją, taip pat naudojant valiklį maksimalia naudojimo koncentracija.

Saugus aplinkai saulės panelių robotų valiklis Rivolta P.H.C.

Rivolta P.H.C. rodo įspūdingą valymo efektą! Mūsų bandymas davė žymiai geresnius rezultatus, palyginti su PV modulių valymu atvirkštinio osmoso būdu išgrynintu vandeniu. Moduliai buvo nemokami nuo visų likučiai ir pasirodė lygus paviršius, dėl to vėluoja pakartotinis užterštumas ir padidėja pelningumas. Kadangi įmonėje ONESOLAR didelę reikšmę teikiame gamtos apsaugai, o Rivolta P.H.C. yra lengvai biologiškai skaidomas, puikiai tinka mūsų antžeminėms saulės kolektorių plokštėms valyti. Džiaugiamės, kad „Bremer & Leguil“ pavyko sukurti tokį veiksmingą ir aplinką tausojantį fotovoltinių modulių valymo produktą.