Plastikinių kreipiančiųjų tepalo aerozoliai

CNC staklių plastikinės linijinės kreiptuvų sistemos pakeičia įprastus slydimo takus, kad būtų pasiektas didesnis apdirbimo greitis, dėl kurio sumažėja slopinimo galia. Siekiant pagerinti amortizaciją, buvo pristatyti amortizatoriai, pagaminti iš plieno, tačiau tai nepadarė reikšmingo pagerėjimo. Todėl šiame tyrime buvo bandoma pagerinti CNC staklių stalo slopinimą, pakeičiant dabartinį plieninį slopinimo vežimėlį plastikiniu bei tepant jį su plastiku suderinamu tepalo kreipiančiųjų aerozoliu, nes jo vidinis slopinimas yra daug didesnis.

Plastikinių CNC kreipiančiųjų tepalas
Plastikinių CNC kreipiančiųjų tepalas

Norint parinkti tinkamą medžiagą vežimui, buvo ištirtos įprasto betono, akytojo betono ir polimerais impregnuoto normalaus bei akytojo betono slopinimo charakteristikos ir stiprumas. Nustatyta, kad polimeru impregnuotas korinis betonas (PC) yra tinkamiausia medžiaga šiam tikslui. Polimerinei dangai tepti turi būti naudojamas specialus sintetinis su plastiku suderinamas tepalas.

CNC staklių plastikinių kreipiklių tepalas

Tepimui pasirinkta CNC staklių stalo konstrukcija iš Makino Asia Pte Ltd su linijiniu ritininio guolio kreipimu ir amortizavimo vežimėliu iš INA. Prieš projektuojant, gaminant ir atliekant eksploatacinių savybių vertinimą, naudojant modalinę analizę buvo tiriamas tradicinio slydimo stalo dinaminis veikimas. Tai padeda suprasti konstrukcijos projektavimo ir stalo konfigūracijos poveikį stalo sistemos slopinimo veikimui. Norint ištirti ir palyginti įvairių stalų konfigūracijų dinaminę elgseną, buvo atlikti slydimo stalo, linijinio kreiptuvo su plienine sklende ir be jo, taip pat linijinio kreiptuvo su naujai suprojektuotu PC slopintuvu, modalinės analizės testai. Šių įvairių lentelių konfigūracijų dinaminės charakteristikos buvo išmatuotos ir palygintos

Slankiklių elementų tepimo aerozolis

Slankiųjų elementų, ty stalo, balno ir pavažos, sąsajoje buvo bandoma įvesti mechaninį slopintuvą. Sunkusis slopintuvas skirtas kompensuoti mažas greitaeigių linijinių kreiptuvų slopinimo charakteristikas, kurios apdirbimo metu sukelia triukšmingą vibraciją, taip pat formuoja kitą stacionarų mazgo tašką vibracijos režimu. Nors amortizatorius atlieka savo paskirtį – slopinti sistemą ir padidinti jos modalinį dažnį, jis vis tiek išlaiko mažą linijinės kreipiančiosios sistemos slopinimo charakteristikų dalį. Jo amortizacinės savybės vis dar toli nuo slydimo sistemos.

CNC UHMWPE plastikinio kreiptuvo konvejerio tepalas

UHMWPE kreipiamieji bėgiai turi visus UHMWPE privalumus, o jų geros būklės UHMWPE takelis konvejerio takelyje, apsauginis kreivės takelis ir kt. Mūsų suderinamu su plastiku tepalu galima supurkšti daugybę UHMWPE takelių tipų, kuriuos galima įsigyti kelių rūšių UHMW plastiko. UHMW grandinės kreiptuvai prailgina grandinės tarnavimo laiką, sumažina triukšmą ir trintį.

Rūšis Darbinės temperatūros, ºC Lašėjimo temperatūra, ºC Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval    Polypan LKA Spray

-40 iki +180

260

Sint PAO/Ester

Apsauginiai – tepimo plastiko paviršių aerozoliai.

Plastikinių agregatų aerozolis sintetinio, labai lipnaus, vandenį atstumiančio, atsparaus agresyviems skysčiams, puikių aukštatemperatūrinių savybių tepalo pagrindu. Plastikiniams mechanizmams kaip dantračiai, konvejerių trauktuvai, guoliai, vandens čiaupams, geriamo vandens plastikinių vamzdžių sujungimams, sandarikliams, membranoms.

Taip pat PVC langų rėmams.

Skaidrus. MP2R-30; ISO-L-XCEEB2

Dėl to buvo suprojektuotas ir pagamintas naujas slopinimo vežimėlis naudojant kompiuterį ir buvo įtrauktas į CNC staklių stalo lentelę. Nustatyta, kad šis slopinimo vežimėlis pagerina CNC stalo sistemos, atitinkančios slydimo sistemą, slopinimo pajėgumą ir dinamines charakteristikas.

Modulinių juostų plastikinių kreipiančiųjų aerozolis

Atsižvelgiant į dinamišką įvairių stalų konfigūracijų veikimą, buvo patvirtinta, kad naujosios technologijos, tokios kaip linijinė valdymo sistema, dėl konstrukcijos netobulumo turi mažesnę slopinimo galią. Nors pridėjus plieninį amortizatorių pagerėjo jo slopinimo galimybė, ji vis dar toli nuo slydimo sistemos veikimo standarto. Kai kuriuose naujausiuose tyrimuose buvo atskleista, kad cementinės medžiagos žymiai pagerina slopinimo charakteristikas, kai jos yra įtrauktos į mechanines konstrukcijas. Taigi, šiame tyrime buvo bandoma pagerinti amortizavimo elgseną neprarandant kitų charakteristikų, o autoriai suprojektavo, pagamino ir įvertino linijinės kreipiamosios lentelės sistemos su slopinimo vežimėliais, pagamintais iš polimeru impregnuoto akytojo betono, veikimą.

Linijinės kreipiančiosios tepimo alyva

Naudojant PC15 sudėties PC betoną, buvo suprojektuota, pagaminta nauja sklendė, kuri vėliau buvo įtraukta į linijinę kreipiamųjų sistemą. Šios naujos sklendės matmenys ir turcito pamušalas yra tokie pat kaip ir plieninės sklendės. Buvo pagaminta forma betono vežimėliui lieti.

How to Lubricate Vinyl Windows

Proper maintenance and care of your vinyl windows saves you time and money in the long run. Lubricating the track and the frame where the sash slides ensures that the window functions properly, and should be part of your yearly maintenance. If your vinyl windows get stuck, or are difficult to slide open and closed, it’s time to clean and lubricate the track and liner. Lubricating your vinyl windows, whether they are sliders, casements, or tilt-in single or double hung, is a straightforward task that most homeowners can accomplish.

 1. Remove the sash on horizontal windows by lifting up at the base to compress the locking springs while pulling out. Tilt single- and double-hung windows inward, or slide casement windows open to allow you better access to the tracks and the inner liner or frame where the sash slides open and closed.
 2. Wipe the tracks and window frame with a dry cloth to remove loose dust, dirt and debris.
 3. Vacuum any remaining dust or debris from inside the track and around the sash and frame.
 4. Add 1 1/2 cups of vinegar to a gallon of hot water, or mix 1 teaspoon baby shampoo to a gallon of hot water.
 5. Dip a cloth into the solution, and clean away mildew, mold and heavy dirt buildup.
 6. Rinse the vinyl with clean water, and dry them with a clean towel.
 7. Spray silicone lubricant Molyduval Silikone Spray onto a dry rag or cloth. Wipe the lubricant onto the window’s track and along the jamb liner where the sash slides open and closed.
 8. Avoid spraying lubricant directly onto the vinyl window. If silicone lubricant gets onto the glass, it can leave a permanent mark that you cannot remove. Spraying directly onto the vinyl can also leave a greasy mess that is difficult to clean.
 9. Reinstall the sash on horizontal sliders, or tilt double hung windows back in. Open and close the window several times to distribute the lubricant evenly.

Things You Will Need

 • Cloths
 • Vacuum
 • Vinegar
 • Baby shampoo
 • Water
 • Towel
 • Spray silicone lubricant

If the window still sticks slightly after lubricating, check the weatherstripping. If it isn’t lifted or damaged, you may need to apply more lubricant with your cloth.

Warning

 • Do not use metal tools such as razor blades, other sharp tools, or abrasive cleaners such as bleach to clean vinyl windows. These can damage the vinyl and may cause yellowing.