Juostinio pjūklo galandimo emulsija

Vienas iš vertingiausių metalo apdirbimo komponentų yra profilaktinė juostinių pjūklų ir ašmenų priežiūra. Pailginkite įrangos eksploatavimo laiką ir išvengsite ankstyvo pakeitimo, prižiūrėdami įrenginį. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite galutinį juostinio pjūklo profilaktinės priežiūros vadovą ir pasirinkite galandimo emulsiją.

Kad juostinio pjūklo danties nugarėlė taptų aštri ir būtų pašalinta visi mikroįtrukimai, kurie atsiranda tarpudančiuose, darbo su juostiniu pjūklu metu, būtina reguliariai galąsti pjaunamąją pjūklo dalį. Pjūklo galandimas turi būti atliekamas taip, kad būtų tolygiai pašalintas metalo sluoksnis per visą dantų profilio paviršių, kartu su visais mikroįtrukimais. Jei tai nėra atliekama, tuomet kaip pjūklo trūkimo rizika ir keičiasi tokie parametrai, danties aukštis bei prapjovos takas. Dėl to pablogėja pjovimo kokybė.

Medienos pjūklo sutepimo alyva

Jei galandimą atliekate patys, tuomet reikėtų laikytis paprastos taisyklės: sureguliavus galandimo stakles ir nustačius pjūklo parametrus, pagal juos pirmą kartą, o tik po to atlikite sekančias reguliavimo korekcijas. Jei keisite galandimo tikrai galandimo procese – yra galimybė, kad dantukų profilis nebus vienodas, dėl to pjūklas pjovimo metu patirs papildomas apkrovas bei galimauti nuo pjovimo staklių būgno.

Tinkamai prižiūrint, išvengsite problemų. Juk niekas nenori blogai veikiančio juostinio pjūklo ar blogų pjūvių pjūklo. Rūpinimasis įranga ir rekomenduojamo priežiūros kontrolinio sąrašo laikymasis puikiai prailgina įrenginio eksploatavimo laiką. Norėdami prisiminti pareigas, sukurkite keturis kontrolinius sąrašus. Būtinai užsirašykite priežiūros datas ir atkreipkite dėmesį į visas problemas.

Šlifavimo VOLLMER staklių emulsija pjūklų galandimui

Tik profesionalus galandimas ir tinkama priežiūra padaro juostinius pjūklus produktyviais ir efektyviais įrankiais ilgainiui. Jusinio pjūklo priežiūra ir priežiūra turės įtakos jo pjovimo kokybei. Norint pasiekti optimalias pjovimo savybes, svarbu žinoti, kaip reikia elgtis su juostiniu pjūklu. Čia galite pamatyti, į ką reikia atsižvelgti taikant skirtingus juostinio pjūklo apdirbimo būdus.