Aerozoliniai maistiniai tepalai                   

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

 

Molyduval

Biolube H Spray

-30°C iki +150

skaidri

sintet PAO

 

Padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinė, universali sutepimo priemonė maisto pramonės lėtaeigėms grandinėms, pavaroms ir vidutiniškai apkrautiems guoliams. Bei ten,  kur svarbus padidintas lipnumas bei nenusitaškymas. Aukšto ISO VG 460 klampumo alyvos pagrindo.

 

 

 

Molyduval

Biolube HV Spray

-30°C iki +150

skaidri

sintet PAO

 

Ypač aukšto ISO VG 1500 bazinės alyvos klampumo padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinis maisto pramonės lėtaeigėms grandinių ir atvirų dantračių aerozolis. Ilgapluoštis ir tąsus.

 

 

 

Molyduval

Biolube OEL Spray

-30°C iki +120

skaidri

parafin/ PAO

 

Universali sutepimo priemonė maisto pramonės grandinėms, pavaroms, slydimo paviršiams, stalams, talpoms bei ten, kur reikalinga sutepimas švaria alyva (tekstilės, pakuotės, medienos pramonė). ISO VG 68 klampumo maistinės alyvos pagrindo.

 

 

 

Molyduval  

Biolube L Spray

-30°C iki +80

skaidri

parafin

 

Mažo ISO VG 15 klampumo, labai skvarbi, universali sutepimo priemonė grandinėms, transporterių juostoms, šarnyrams ir tvirtinimams. Ypač kontaktuojantiems su duona, saldumynais ar padažais. Kaip praplovimo alyva valant grandines ir linus.

 

 

Molyduval  

Biolube LS Spray

 

-70°C iki +140

skaidri

sintet PAO

 

Specialios, žematemperatūrinės, mažo ISO VG 10 klampumo pilnai sintetinės maistinės alyvos pagrindo aerozolis.

 

 

 

Molyduval

Biolube T Spray

-30ºC iki +120

balta

 

 

 

Sint PAO + PTFE

 

Sintetinės maistinės žemo ISO VG 32 klampumo PAO bazinės alyvos su kietais PTFE / Teflono tepikliais pagrindo aerozolis. Slydimo paviršiams, esant dideliam slėgiui ir vibracijoms. Saugo nuo tribokorozijos, strigimo, dėvėjimosi. Tinka greitaeigiams mazgams.

 

 

 

Molyduval

Biolube F Spray

-30ºC iki +150

balta

 

 

 

sintet+ PTFE

 

Konsistencinio NLGI 2 tepalo su kietais PTFE / Teflono tepikliais pagrindo aerozolis. Slydimo paviršiams, esant dideliam slėgiui ir aukštai temperatūrai. Saugo nuo tribokorozijos, strigimo, dėvėjimosi. Stabdo slydimą atgal (trukčiojant konvejeriui ir saugant juo judančius produktus), labai lipni ir gerai sukimbanti medžiaga.

 

 

 

Molyduval

Biolube B Spray

 

-20ºC iki +140

Skaidri gelsva

parafin

 

Skaidraus NLGI 2 konsistencinio maistinio tepalo su Bentono tirštikliu pagrindo aerozolis guoliams, grandinėms, trosams ir kitai maisto pramonės įrangai. Labai atsparus vandeniui ir ilgaamžis.

 

 

 

Molyduval

Vaseline Spray

 

-10ºC iki +70

balta

petrolatas

 

Ypač švaraus, medicininės-maistinės klasės vazelino pagrindo aerozolis. Labai minkšta ir elastinga tepimo ir apsauginė plėvelė. Efektinga antikorozinė apsauga.

 

 

 

Molyduval  

Soraja A 5 Spray

-54°C iki +120

skaidri

Sintet PAO

 

Ypač žemo ISO VG 5 klampumo, labai skvarbi, sutepimo priemonė sintetinės PAO alyvos pagrindu jungtims, šarnyrams, žematempertūriniams tepimo taškams. padažais. Kaip praplovimo alyva valant grandines ir guolius.

 

 

 

Molyduval  

Soraja AH Spray

-30°C iki +220

skaidri

Sintet PAO

 

Sintetinės pjovimo alyvos su aukšta ISO VG 460 bazine klampa pagrindo metalo apdirbimo aerozolis aukštoms pjovimo įrankių apkrovoms. Plienui ir nerūdijančiam plienui, skardai. Ypač tinka skardinės maisto produktų taros apdirbimo, išpjovimo, perforavimo, valcavimo  staklėms

 

 

 

Molyduval

Soraja FM 372 Spray

-20° C iki +180

balta

sintet+ PTFE

 

Aukščiausios klasės maistinio, NLGI 2 konsistencinio guolių tepalo aerozolis. Apkrautiems riedėjimo ir slydimo guoliams, dirbantiems net padidintų temperatūrų ir drėgmės aplinkoje.

 

 

 

Molyduval 

Sekorex FM Spray

-30° C iki +135

balta

sintet+ PTFE

 

Specialiai maisto pramonės grandinėms skirtas aerozolinis tepalas. Mažina trintį ir amortizuoja šokines apkrovas, atsparus vandeniui ir korozijai.

 

 

 

Molyduval

Soraja AKMT Spray

-25 iki +120

balta

Ca tepalas + PTFE

 

Maistinės NSF H1 klasės konsistencinio Kalcio tirštiklio NLGI 2 tepalo pagrindo aerozolis su Teflonu slydimo paviršiams. Puiki atspara trinčiai kietaisiais Teflono tepikliais, vandens atstūmimas, strigimų šalinimas . Tinka kreipiančiosioms, jungtims, guoliams, grandinėms, griebtuvams ir pan.

KPF2K-25; ISO-L-XBGIB2

 

 

 

Molyduval

Soraja BA Spray

-20 iki +200

balta

Sint H1 PAO + PTFE

 

Maistinės NSF H1 reduktorinės ISO VG 460 alyvos pagrindo NLGI 2 tepalo aerozolis su Teflonu dantračiams. Tepalui panaudota bazinė ISO VG 460 maistinė alyva. Puikus lipnumas, atspara trinčiai kietaisiais Teflono tepikliais. Taip pat tinka reduktorių montažui, jo sandarikliams, guminiams O-ring žiedams.

 

 

 

Molyduval Soraja TLM Spray

-180 iki +240

balta

PTFE

 

Maistinės klasės greitai džiūstantis, baltųjų kietų PTFE tepiklių ir organinio rišiklio pagrindo, ekstremalių slėgių ir temperatūrų aerozolis. Neteplus. Maisto pramonės įrengimų kreipiančiosioms, konvejeriams, konvejerio juostų plastikiniams paviršiams, dantračiams, dorojimo stalams. Taip pat slydimo paviršiams ir ten kur reikalinga neriebi, netepli sutepimo danga.

 

Maisto pramonės tepalai

Maistinė grandinių alyva

Maisto pakuotės aerozolis