Plastikinių konvejerių aerozolis

Kai konvejerio juosta veikia tinkamai, ji greitai perkelia prekes iš taško A į tašką B, o tai reiškia didesnį produktyvumą, mažesnę riziką ir didesnį mobilumą, o tai gali padėti sutaupyti gamybos, perdirbimo ir platinimo įrenginiuose naudojant specialų plastikui skirtą konvejerio tepalo aerozolį.
Tačiau kai gamyba netikėtai sustoja dėl užsikimšusio, nesandari, susidėvėjusio ar sulūžusio juostinio konvejerio, gali pailgėti prastovos ir techninės priežiūros laikas, o išlaidos gali greitai padidėti.

Pastikinės konvejerio juostos tepimo alyva
Pastikinės konvejerio juostos tepimo alyva

Konvejerio ir komponentų priežiūra bei teisingai parinktas plastikinio konvejerio tepalas yra labai svarbi bendram veikimo efektyvumui. Skirtingi komponentai turi skirtingus priežiūros būdus ir tvarkaraščius. Kai atliekama profilaktinė priežiūra, pvz. atliekamas grindjuosčių reguliavimas, diržo valiklių įtempimas, konvejerio juostos ir komponentų apžiūra ir kt., konvejeris turi didesnę galimybę dirbti maksimaliu pajėgumu. Techninės priežiūros komandoms sunku atlikti prevencinę priežiūrą, o ne reaktyviąją priežiūrą. Svarbiausia yra tinkamai išmokyti ir suprasti, ką reikia padaryti su konvejeriais, kad būtų išvengta problemų. Komponentų ir įrangos užsakymai turi būti derinami su gamintoju, kad būtų galima atlikti atitinkamus darbus planuojamų išjungimų/pertraukimų metu.

Konvejerio plastikos juostos tepimo alyva

Juostinio konvejerio patikimumas ir tinkamas veikimas yra susijęs su integruotu visų komponentų patikimumu, tinkamai parinkta konvejerio juostos alyva ir atitinkamu veikimu kartu. Bet kuriame juostiniame konvejeryje buvo įvairių pagrindinių dalių ir komponentų, tokių kaip konstrukcija (rėmas), tuščiosios eigos, skriemuliai, diržas, pavaros sistema ir paėmimo sistema. Kiekvienas iš jų turi įtakos juostinio konvejerio patikimumui, veikimui ir veikimui.

Sausos PTFE dangos alyvos aerozolis maisto konvejeriui

Molylub DryBelt, plastikinis konvejerio juostinis tepalas, skirtas maisto perdirbimo pramonei.
Teigiama, kad šis maistinis tepalas padidina pakavimo linijos efektyvumą 1–5%. Dėl didelio tepimo padidėja linijos greitis, nekeliant pavojaus diržo stabilumui. Šis mažas trinties koeficientas reiškia, kad apvirsta mažiau butelių, skardinių ir konteinerių.
Molylub DryBelt yra vienalytis tirpalas, kuris neatsiskiria, apsaugo nuo konvejerio juostos likučių ir sumažina purkštukų užsikimšimą.
Be to, Molylub DryBelt nelašėjanti sausa formulė užtikrina, kad darbiniai paviršiai nesušlaptų ir neslidūs.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Soraja TLM Spray

-180 iki +240

balta

PTFE

Sauso tefloninio tepimo aerozoliai konvejeriams.

Maistinės klasės greitai džiūstantis, baltųjų kietų PTFE tepiklių ir organinio rišiklio pagrindo, ekstremalių slėgių ir temperatūrų aerozolis. Neteplus. Maisto pramonės įrengimų kreipiančiosioms, konvejeriams, konvejerio juostų plastikiniams paviršiams, dantračiams, dorojimo stalams. Taip pat slydimo paviršiams ir ten kur reikalinga neriebi, netepli sutepimo danga.

Molyduval

Silikon H1 Spray

-40°C iki +200

skaidri

Silikono alyva (be tirpiklio)

Silikoninis paviršių atskyrimo bei sutepimo medžiagos purškiklis plastiko, kaučiuko ir daugelio kitų dervų gaminiams. Maistines NSF H1 kategorijos, todėl tinka plastikinės maisto pakuotės, pakavimo plėvelės gamybai. Nėra nepageidautino gaminiui tirpiklio ar išbrinkimo poveikio.

Daugumoje maisto ir gėrimų sektoriaus įmonių pakavimo fazė atliekama ant konvejerių juostų, sudarytų iš plastikinių arba metalinių tinklelių, sujungtų jungtimis, kurios leidžia joms būti lanksčiomis ir slysti išilgai bėgių, kurie dabar yra beveik vien tik iš plastiko.

Maistinio konvejerio juostos tepalo aerozolis

Maisto ir gėrimų pramonėje sužalojimų dėl paslydimų, kliūčių ir kritimų skaičius viršija gamybos sektoriaus vidurkį ir yra antra pagal dydį sužalojimų priežastis. Apie 90 % paslydimų atsiranda dėl šlapių arba užterštos grindų.
Molylub DryBelt alyvos pagrindu pagamintas lubrikantas tepimo procese nenaudoja vandens. Optimizuotais kiekiais tepamas tiesiai ant konvejerio juostos, naudojant unikalų teptuką ir įdėklų užtepimo metodą, užtikrinant, kad ant grindų nepatektų perteklius ir sukuriama saugesnė darbo aplinka.
Pašalinus tepalinį vandenį nuo pakavimo konvejerių, sumažėja sąlygos biologiniam augimui, sukuriama higieniškesnė darbo aplinka. Drėgnos pernešimo vietos (pvz., pasterizuotojo tiekimas) gali būti nusausintos ir nuvalytos.

Didelio tūrio, didelio greičio skardinių linija konvejeriams sutepti paprastai sunaudos iki 2,5 milijono litrų vandens per metus. Grąžinamų stiklinių butelių linijai galima sunaudoti tris kartus daugiau. Naudojant Molylub DryBelt vandens suvartojimas sumažėja iki 100%. Įgyvendinus kaip pasaulinės iniciatyvos dalį, vandens ir produkto santykis gali sumažėti 0,1 HL/HL.

Dry Lubrication

  • For lubricating conveyor tracks in the beverage industry through a centralised track lubrication system.
  • Lubrication of conveyor tracks in the beverage industry (plastic, steel, Teflon) through a centralised track lubrication system.
  • Automatic lubrication of conveyor belts (plastic, steel) in beverage industry. Suitable for glass and PET bottles and cans.

Achieve greater financial, health & safety, production and environmental performance on your conveyors with dry lubrication! Dry Lube Ltd develops and supplies customised conveyor lubrication technology.

Glass on Stainless Steel poses specific challenges because of the abrasive nature of the materials. Dry Lube stands alone in having created a unique lubricant and customised application system that overcomes the high demands of glass on stainless applications.

Dry Lube’s specifically formulated G&S Lubricant is 100% Water, PTFE and Silicone free and offers:

  1. Extended Belt Life
  2. Significant Water Savings
  3. Lower Power Consumption
  4. Bottle Stability
  5. Optimise Operations
  6. Improved Safety