Reduktorių alyvos aerozoliai

Gofruotoji pavara apima standžią vidinę pavarą; lanksti išorinė pavara, esanti vidinėje pavaroje; bangų generatorius, skirtas krumpliaračiai su išoriniais dantimis sukurti skerspjūvio formą taip, kad krumpliaratis su išoriniais dantimis tik iš dalies susiliestų su standžia vidine pavara, o dviejų krumpliaračių įjungimo segmentas suktųsi ta kryptimi perimetro; sukant bangų generatorių galima sukurti santykinį dviejų pavarų judėjimą; lanksčios ir standžios pavaros yra ratlankio pavaros; o siekiant išvengti kliūčių užsikabinimui, standžios krumpliaračio danties profilis ir lanksčios krumpliaračio danties profilis yra derinami arba suderinami. Krumpliaratis pasižymi tuo, kad lanksčios krumpliaračio danties profilis ir standžios krumpliaračio danties profilis parenkami taip, kad kiekvienas lanksčios krumpliaračio dantis galėtų atlikti kilpos formos judesį danties profilio danties tarpelyje. standžią vidinę krumpliaratį, kai lanksčios krumpliaračio danties judėjimo kontūras, atliekant kilpos formos judėjimą, bent apytiksliai nustato standžiojo krumpliaračio danties profilio danties tarpo kontūrą. Atvirų krumpliaratinių pavarų dantračiams naudotinas pusiau skysto tepalo aerozolis.

Pavaros krumpliaračių tepalo aerozolis
Pavaros krumpliaračių tepalo aerozolis

Gofruotosios pavaros krumpliaračių tepalas

Visos gofruotosios pavaros turi deformuojamą vidinę pavarą. Jis gali būti pagamintas iš metalo arba gali būti pagamintas iš plastiko. Kreivė naudojama deformuotos vidinės pavaros formai apibūdinti (pavyzdžiui, elipsė harmoninėse pavarose). Neatsižvelgiant į deformacijas veikiant apkrovai arba jei modelis yra pernelyg bendras, atsiranda įsijungimo pertrūkiai arba sutrikimai, kurie turi neigiamos įtakos efektyvumui ir gyvenimo trukmei. Deformacijas mažina nuo pat pradžių sistemingai naudojamas krumpliaračių tepalas.

Reguliariai tikrinkite gofruotų vamzdžių mašiną, kad nustatytumėte susidėvėjimo, plyšimo ar galimų problemų požymius. Atkreipkite ypatingą dėmesį į komponentus, tokius kaip ritinėliai, peiliai ir šildymo elementai. Įprastas patikrinimo grafikas leis jums pastebėti ir nustatyti nedideles problemas, kol jos neišsiplės.

Rūšis Darbinės temperatūros, ºC Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Syntholube HV Spray

-30 iki +170

skaidri

Alyva

Sint Ester / SHC

Reduktorinės SHC alyvos pagrindo aerozoliai.

Sintetinės aukšto ISO VG 460 klampumo reduktorinės alyvos pagrindo aerozolis pavaroms. Universalaus panaudojimo. Atitinka CLP kategoriją pagal DIN 51517-T3. USDA H2 (tinkamumas maisto pramonei).

Deformacijos gali atsirasti radialine kryptimi, pavyzdžiui, tarp atskirų ritinėlių, smeigių ar planetinių svirčių, arba deformacijos gali atsirasti vidinei pavarai liestine kryptimi, kai transmisijos metu vidinė pavara ištempiama arba įtempiama išilgine kryptimi. sukimo momento. Neatsižvelgus į šias deformacijas, sutrinka krumpliaračio danties įsikibimas, padidėja danties šonų susidėvėjimas, o dėl danties galvutės deformacijos radialine kryptimi pažeidžiama krumpliaračio danties galvutė ir sumažėjęs krumpliaračio danties efektyvumas. Dantų efektyvumas turi labai didelę įtaką efektyvumui, ypač didelio redukcijos planetinių ir gofruotųjų krumpliaračių atveju.

Sintetinės pavarų alyvos aerozolis

MOLYDUVAL Syntholube HV Spray yra labai lipni, didelio klampumo (HV) alyvos aerozolinė tepimo priemonė grandinėms, dantračiams bei universaliam panaudojimui, sutepant pramonės įrengimų mazgus ir paviršius.

Dėl puikių penetracinių charakteristikų ji efektingai įsiskverbia į grandinių sujungimus ir maksimaliai sumažina dėvėjimąsi. Suderinama su O-tipo žiedais. Sudėtyje turi lipniųjų agentų priedų, kas užtikrina geresnį prilipimą ant greitaeigių guolių ir grandinių paviršių.

Savybės

  • Universalaus panaudojimo, aukščiausios klasės pilnai sintetinė SHC / PAO pagrindo Molyduval Syntholube 460 grupės alyva aerozolyje
  • Puikaus aukštatemperatūrinio stabilumo
  • Efektyvios antikorozinės apsaugos
  • Labai lipni ir geros atsparos vandens nuplovimui
  • Ekstremalių apkrovų pernešimo gebos (kaip ir jos pagrinde esanti sintetinė EP reduktorinė alyva)
  • Suderinama su sistemose esančiais mineralinių alyvų likučiais
  • Atitinka CLP kategoriją pagal DIN 51517-T3
  • Saugi naudojime ir neturi sveikatai neigiamą poveikį darančių medžiagų

Krumpliaračių tepalo aerozolio pritaikymas

•             Aukštatemperatūrinių grandinių tepimui (ypač tekstilės pramonės, apdeginimo krosnių)

•             Atviroms pavaroms, sunkiai apkrautiems dantračiams

•             Visų tipų ir greičių guoliams

•             Šarnyrams, lankstams, grandinėms, transporterių diržams ir jų jungtims net tokioms padidinto švarumo pramonės šakoms kaip maisto, pakuotės, tekstilės (H2 kategorija).

•             Perdavimo mechanizmams ir jų sunkiai prieinamiems įprastinių tepimu mazgams

•             Transporto, motociklų grandinėms

Bendriems tepimo ir įrangos priežiūros darbams