Miltelinių metalo pastų sriegiams aerozoliai

VARIS ir vario metalo miltelių tepikliai. Privalumai:
• Jis užtikrina gerą viso plieno apsaugą nuo korozijos.
Vario pagrindu pagamintos formulės ribojamos iki 800 laipsnių C (tačiau temperatūra gali skirtis iki 1200 C)
Apribojimai
• Varis ant nerūdijančio plieno sukelia tarpkristalinę koroziją, dėl kurios nerūdijančio plieno dalys įtrūksta ir lūžta.

Vario pasta sriegiams Copper Spray
Vario pasta sriegiams Copper Spray

Aliuminio miltelių tepalo pasta

ALIUMINIS
Privalumai
• Aliuminį, kaip pagrindinę „Anti-Seize“ medžiagą, tinka naudoti nerūdijančiam plienui.
Aliuminio pagrindu pagamintos formulės iki 800 laipsnių C (tačiau temperatūra gali skirtis iki 1200 C)
Apribojimai
• Kai aliuminis liečiasi su elektrolitu, jis tampa anodu, kurio tūris yra labai mažas, palyginti su dideliu plieno katodu. Paprastai jis greitai genda ir nepalieka jokios apsaugos ant plieno paviršiaus.
• Nerekomenduojama naudoti ant anglinio plieno.
NIKELIS
Privalumai –
• Nikelis turi gerą apsaugą nuo užstrigimo ir korozijos ir gali būti naudojamas tiek plienui, tiek nerūdijančiam plienui
• Jie gali gerai veikti esant vidutinei temperatūrai iki 1400 laipsnių C.
Apribojimai –
• Jis įtrauktas į kancerogenų (vėžį sukeliančių produktų) sąrašą ir neturėtų būti naudojamas dirbtuvėse, kur galimas tiesioginis ar netiesioginis kontaktas.

Vario miltelių pastos aerozolis sriegiamas COPPER SPRAY

Šis gaminys yra aukštos kokybės vario pastos junginys, specialiai sukurtas pateikti išsamų atsakymą į „įstrigusius sriegius“ ant veržlių, varžtų, varžtų ir kitų panašių metalinių dalių. Aukštos kokybės, labai aukšto kritimo taško nešiklio derinys, praturtintas prie srieginių paviršių prilipusiais mikrosmulkiais vario metalo milteliais iš minkšto vario, užtikrina puikius rezultatus net ir tepalo nešikliui sugedus ar nuplovus. Darbinė temperatūra: iki 1200C.
Rekomenduojamas kaip labai aukštos temperatūros mišinys. Jis naudojamas ant sraigtinių sriegių išmetimo kolektoriaus smeigių, flanšų, tarpiklių ir paprastai visur, kur reikia lengvai surinkti ir išardyti dalis, veikiančias labai aukštoje temperatūroje.

Kietųjų vario tepiklių pasta skirta varžtinėms metalinėms jungtims, veikiamoms aukštos temperatūros, korozinės aplinkos ir pakartotinių prisukimo ir atsukimo operacijų, be švino ar nikelio.
Dėl plataus darbinės temperatūros diapazono, keliamosios galios, apsaugos nuo korozijos savybių jis leidžia neardomai išardyti sriegines movas. Pritaikymas: varžtai, sraigtai ir veržlės korozinėje aplinkoje, esant aukštai temperatūrai ir dažnam priveržimui bei išmontavimui, plastikinių formų ekstruderių varžtai, srieginės jungiamosios detalės chemijos pramonėje ir centrifugų įtempimo žiedai.
Ruda spalva, sudaryta iš kietų tepalų, mineralinės alyvos, tirštiklio, metalo miltelių.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Ciric A Spray

-70 iki +1200

sidabro

sintet + metal

Aliuminio ir kitų metalų miltelių pastos pagrindo aerozolis.

Aukštatemperatūrinės pastos su kietųjų metalo miltelių tepikliais aerozolis. Srieginiams ir vamzdiniams sujungimams, slydimo paviršiams ir guoliams. Karštų varžtų suveržimo vietų ir sriegių, pvz. turbinose, išmetamų dujų vamzdžiuose, dantračiuose (krumpliaračiuose), vožtuvuose (ventiliuose), grandinėse, nukreipiamose slydimo linijose ir velenuose, kurie naudojami pvz. naftos chemijos pramonėje, jėgainėse/elektrinėse ir kt., sutepimui.Apsauga nuo strigimo, užkepimo, korozijos ir trinties. Puikus elastingumas prie žemų temperatūrų, šilumos nuvedimo koeficientas. Keičia žalingus aplinkai ir sveikatai Nikelio pagrindo aerozolius.

 

Molyduval

Ciric B Spray

-40 iki +1200

vario

Sintet + Cu + grafit

Vario pastos pagrindo aerozoliai.

Aukštatemperatūrinės pasta su kietaisiais metalų (Varis) ir grafito tepikliais sriegiams ir slydimo paviršiams. Apsauga nuo ėsdinimo korozijos, prikepimų ir strigimo. Geras atsparumas vandens nuplovimui, puikios sandarinimo savybėmis, efektingas šilumos nuvedimas (laidumas). Garo turbinų, kompresorių karštiems sujungimams. Taip pat naudojamas kaip atskiriamoji ir (detalių) paruošiamoji priemonė liejimo cechuose, pvz. liejimo šaukštui.

Apsaugos nuo užstrigimo pastos junginiai

yra skirti naudoti ir atitikti įvertinimą, skirtą naudoti specializuotose srityse, įskaitant:

1. Orlaiviai
Aviacijos ir kosmoso junginiai yra patogūs naudoti kosmose ir atitiks karines specifikacijas (MIL-SPEC) arba karinius standartus (MIL-STD).

2. Automobilis
Automobilių mišiniai, naudojami įvairioms srieginėms tvirtinimo detalėms, kartu su stabdžių apkabomis, uždegimo žvakėmis ir variklio komponentais, parenkami atsižvelgiant į medžiagų ir temperatūros suderinamumą.

3. Maisto klasė
Maisto kokybės apsaugantys nuo užstrigimo junginiai apima tuos, kurie patvirtino Nacionalinį sanitarinį fondą (NSF) arba yra kitaip suprojektuoti ir pritaikyti naudoti perdirbimo įrangoje, kurioje maistas, gėrimai ar vaistai gali liestis su apsaugos nuo užfiksavimu.
Maisto klasės apsauga nuo užstrigimo naudojama grandinės žvaigždutėse, kolektoriaus vamzdeliuose, siurblių tarpikliuose ir kt.

4. Jūrinis
Jūriniai junginiai yra patogūs naudoti laivuose, laivų statyklose ar valtyse ir yra atsparūs oksidacijai.

5. Karinis
Karinio lygio junginiai yra tie, kurie atitinka MIL-STD arba MIL-SPEC reitingus ir yra pakankamai tinkami naudoti kariniuose įrenginiuose.

Vario mišinio pasta Copper Spray

Vario mišinio pasta leidžia užstrigti srieginėmis jungtimis ir sandarios metalinės jungtys yra praeitis. Tiesiog užtepkite ant srieginių, kištukinių ir sraigtinių jungčių, kurios yra ypač veikiamos korozijos. Vario pagrindu pagaminta surinkimo pasta patikimai apsaugo nuo kontaktinės korozijos ir dėl to srieginių jungčių bei metalinių dalių pažeidimų.
Montavimo pasta ne tik apsaugo apatinį laikiklį, ausines ir ašies sriegius, bet ir užtikrina, kad jautrūs komponentai veiktų sklandžiai. Jis padeda sumažinti trintį ir taip apsaugo nuo girgždėjimo bei traškėjimo ant sėdynės stulpo ir alkūnių.

FUNKCIJOS

  • Montavimo pasta vario pagrindu.
  • Metalinėms jungtims iš plieno, titano, aliuminio.
  • Apsaugo nuo korozijos, mažina trintį.
  • Atsparus sūriam vandeniui.
  • Neėsdina metalo, anglies, plastiko ir gumos.