Rūdžių surišimo ir atlaisvinimo aerozoliai

Korozija daugelį metų buvo dažna laivų pažeidimų priežastis. Dėl to laivo korpusas gali pablogėti, sunaikinti tankus ir dar daugiau. Laimei, tai įmanoma, kai žinote, kaip užkirsti kelią laivų korozijai ir ją kontroliuoti.

Molyduval Ferroxin Spray antikorozinis aerozolis
Molyduval Ferroxin Spray antikorozinis aerozolis

Vienas iš efektyviausių būdų užkirsti kelią laivo korozijai ir ją kontroliuoti – padengti korozijai jautriausias dalis, pavyzdžiui, korpusą. Ši laivo sritis yra žemiau vaterlinijos, todėl ji patiria didesnį žalingų druskų ir mineralų poveikį. Dviejų dalių akmens anglių dervos epoksidinės dervos ir vinilo deguto danga gali padėti jį apsaugoti.
Denis taip pat yra jautrus korozijai, ypač esant nepalankioms oro sąlygoms. Per audras ar stiprius potvynius jūros vanduo gali nuplauti ant denio ir pažeisti paviršių. Denio perdažymas gali padėti ištaisyti žalą, tačiau geriausia padengti alkidine ir chloruota guma, kad būtų apsaugota nuo jūros vandens ir kasdienio nusidėvėjimo. Todėl antikorozinės alyvos yra ypač veiksminga priemonė.

Antikorozinis laivo aerozolis

Taip pat dažna korozija krovinių talpyklose. Taip atsitinka, kai siera ir vanduo žalioje naftoje susimaišo su vandens garais. Mikrobai taip pat gali suardyti rezervuaro apsauginę dangą.
Siekiant apsaugoti ir išsaugoti indo vientisumą, daugelis pažymėjo, kad gali padėti nauji dengimo būdai. Tiesą sakant, „Bloomberg“ straipsnyje teigiama, kad rezervuarai su šiomis dangomis galėtų sutaupyti apie 240 mln. USD priežiūros išlaidas 10–20 metų.

Rūdis tirpinanti ir sriegius atlaisvinati alyva

Korozija gali sukelti rimtų pažeidimų, priklausomai nuo laivo ir cisternų medžiagos. Daugelis metalų yra labiau paveikti korozijos nei kiti, todėl svarbu į tai atsižvelgti keičiant ir statant dalis.
Nerūdijantis plienas ir plastikai yra atsparesni korozijai, o tam tikri nikelio ir titano lydiniai yra specialiai sukurti korozijos prevencijai ir idealios medžiagos, užtikrinančios optimalią laivo apsaugą ir ilgaamžiškumą.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Ferroxin Spray

-30 iki +80

skaidri

mineral

Atleidimo – sutepimo alyvos pagrindo aerozolis

Skvarbus apsaugos nuo korozijos purškiklis. Atlaisvinimui, antifrikciniam sutepimui ir konservacijai. Įrengimų detalėms, varžtams, vožtuvams, sraigtams, veržlėms, spyruoklėms, šarnyrams ir pan.

 • Weicon Rust Loosener-Fluid spray

 

Molyduval

Ferroxin T Spray

-30 iki +80

balkšva

mineral+ PTFE

Atleidimo aerozolis su Teflono tepikliais

Baltų tepiklių turintis, labai lipnus antikorozinis purškiklis. Geras sutepimas ir apsauga, pagerintos apdirbtų paviršių slydimo savybės

Molylub

Profi Lube HHS

-30 iki +80

gelsva

Sint+ PTFE

 

Pilnai sintetinis Teflono tepiklių turintis atlaisvinimo ir sutepimo aerozolis grandinėms, dantračiams, kreipikliams, varžtams. Puiki skvarba, plataus padengimo geba, atspara dėvėjimuisi su avariniais PTFE tepikliais. Mažina sutepto įrengimo triukšmą. Malonaus kvapo. Geras sutepimas ir apsauga nuo nuplovimo vandeniu, korozijos. Nenusitaško prie didelių apsukų.

Molyduval

Ferroxin W Spray

-45 iki +80

ruda

mineral+ vaškas

 

Ilgalaikės antikorozinės apsaugos purškiklis lauke sandėliuojamoms ar atvirai transportuojamoms detalėms. Sukuria netakią, tvirtą, sausą vaškingą apsauginę plėvelę. Turi didelę dielektrinę jėgą, todėl tinkamas elektros kontaktų tepimui ir apsaugai nuo galvaninės korozijos.

 

Molyduval

No-Rost Spray

-30 iki +80

juosva

sintet+ MoS2

 

Skvarbus antikorozinis sintetinis purškiklis greitam rūdžių surišimui, vandens atstūmimui, sutepimui, glotniam paviršiaus padengimui ir antikorozinei apsaugai.

Rūdžių surišimo ir antikorozinės apsaugos aerozolis

MOLYDUVAL Ferroxin Spray yra šviesios spalvos, skvarbus atlaisvinimo ir antikorozinės apsaugos purškiklis. Ypač naudotinas nepertraukiamos sekos sujungimų atlaisvinimo, jų sutepimo ir galutinio antikorozinio padengimo operacijose. Taip pat kaip rūdžių surišimo ir jų išplovimo bei tolesnės apsaugos nuo jų agentas įrankiams, srieginiams sujungimams.

Antikorozinio tepalo savybės :

 • Geras skvarbumas
 • Prasiskverbia pro vandens ar drėgną detalės paviršių
 • Efektyvi antikorozinė apsauga
 • Puikus sutepimo efektas
 • Sudėtyje neturi sąnašas galinčių sudaryti silikonų
 • Užtikrintai saugo nuo paviršių dėvėjimosi ir jų aukštatemperatūrinio oksidavimosi
 • Pilnai suderinamas su plastikais, šių medžiagų poveržlėmis, tarpinėmis
Rūdžių surišimo alyvos pritaikymas
 • Mašinų, staklių, technologinių įrengimų detalių, varžtų, srieginių sujungimų, vožtuvų, veržlių, movų, sklendžių, spyruoklių, šarnyrų, lankstų, užraktų ir pan atlaisvinimui, sutepimui ir galutinei antikorozinei apsaugai

 • Apsaugai, kur nepageidautina riebi apsauginė plėvelė

 • Trinčiai sumažinti vietose, kur sunkus priėjimas tepimu

Naudojimo patarimai

Purškite ant apdirbamo paviršiaus iš 20 cm atstumo. Taip pat gaminamas buteliukuose su rankiniu purškikliu

TECHNINĖS SAVYBĖS Specifikacijos Vnt. Rezultatai
Bazinė alyva Mineralinė HVI
Spalva Skaidri
Klampumo klasė DIN 51519
Klampumas prie 20ºC DIN 51562 mm²/s 3,3
Temperatūrinis diapazonas ºC -30 iki +80
Tankis DIN 51757 g/cm³ 0.83
Stingio taško pradžia DIN ISO 3016 ºC < -60
Pliūpsnio taškas DIN 51758 ºC 69
Antikorozinė apsauga DIN 50071 po 30 dienų rūdžių nėra
Skvarbos rodiklis TK 9150-012 cm 4,8
Vandens atstumimo reikšmė TK 9150-012 cm 5