Aerozolinė metalų pjovimo alyva

Norint rasti tinkamiausią metalo apdirbimo skystį konkrečiam pritaikymui ir suprasti, kaip prižiūrėti aušinimo skystį, kad jo veikimas būtų geriausias, reikia laiko ir kantrybės. Skysčiai turi atlikti tris pareigas: sutepti pjovimo briauną; padėti pašalinti šilumą nuo pjovimo krašto; ir nuplaukite drožles nuo pjovimo krašto. Jei skystis nepateisina šių lūkesčių, laikas pasirinkti naują aušinimo skystį / alyvą arba atlikti jau esančio skysčio priežiūrą.

Metalo pjovimo aerozolis Cut Spray
Metalo pjovimo aerozolis SuperCut Spray

Pjovimo skysčio aerozolis

Siekiant supaprastinti pasirinkimo ir priežiūros procesą, ypač naudinga suprasti toliau pateiktas šešias gaires. Tepalo parinkimo procese gali būti naudingas patikimas aušinimo skysčio platintojas. Apie metalo apdirbimo stakles reikia galvoti taip pat ir jas prižiūrėti, bet ne tik pirmąsias savaites ar mėnesius. Išleidote daug pinigų, kad nusipirktumėte naują stabdžių presą, juostinį pjūklą ar tekinimo stakles, todėl norite, kad jis atlaikytų laiko išbandymą ir tarnautų jums daug metų, be to, galbūt būtų jūsų parduotuvės grindų eksponatas. galite išdidžiai parodyti savo klientams, kai jie užsuks.

Rūšis Klampumas prie 40ºC, mm2 /s Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

 

Molyduval Supercut Spray

26

rusva

mineral

Neskiedžiamos pjovimo alyvos pagrindo aerozoliai.

Puikių aušinimo savybių pjovimo skysčio aerozolis sudėtingoms metalo apdirbimo operacijoms: sriegių pjovimui, gręžimui, poliruojamajam šlifavimui, pramušimui, valcavimui, tekinimui. Aukšto legiruotumo ir kietiesiems plienams, taip pat ir Titanui, Tantalui, Inoksui, atsparaus Nikelio ir Nikelio-chromo lydiniams, Inkoneliui, Hastelojui, Kolmonojui, Cirkoniui ir kt

 

Molyduval Supercut X Spray

 

150

 

gelsva

 

mineral HV

Padidintos ISO VG 150 bazinės mineralinės alyvos klampos pjovimo aerozolis ypač sudėtingoms ne ctik pjovimo, bet ir formavimo operacijoms. Plataus spektro kietų ir minkštų plienų metalams. Gręžimui, tekinimui, šlifavimui, štampavimui.
 

Molyduval Supercut AL Spray

460

skaidri

Sint

PAO

Aliuminio pjovimo alyvos pagrindo aerozoliai.

Sintetinė, maistinės FDA klasės, aerozolinė aukšto klampumo pjovimo alyva sukurta specialiai aliuminio lydiniams apdirbti sudėtingomis operacijomis (pjovimas, gręžimas, sriegiavimas, pratempimas, frezavimas, tekinimas)

 

Molyduval   Biocut 22 Spray

 

22

skaidri

sintet esteriai

 

Biologiškai iri aerozolinė metalų pjovimo alyva sudėtingiausioms operacijoms. Naudotina vietoj stacionarių mikro lubrikacinių purškimo sistemų

Sudėtingų metalo apdirbimo operacijų tepimo aušinimo skystis

MOLYDUVAL Supercut yra žemo klampumo, puikių aušinimo savybių, gilaus taurinimo pjovimo skysčio aerozolis sudėtingoms metalo apdirbimo operacijoms.

MOLYDUVAL Supercut  yra sukurtas aukščiausios klasės universalaus pjovimo-aušinimo tepimo skysčio pagrindu plačiam metalų apdirbimo pjovimu ir formavimu procesų, darbinių temperatūrų ir metalų minkštumo spektrui. MOLYDUVAL Supercut  geba net aukštose temperatūrose sukurti stiprią tepimo plėvelę ir mažą kirpimo jėgą, kas apsaugo nuo apdirbamos detalės ir įrankio prikepimo, sulipimo.

Pjovimo aerozolio savybės

•             Mažina trintį, įrankių dėvėjimąsi bei broko galimybę, gerina aukštą tikslumą, lipnumą prie dirbinio paviršiaus

•             Garantuoja optimalų pjovimo rezultatą, maksimalaus pajėgumo įrankių darbą ir tobulą gaminio paviršių

•             Padidina pjovimo greitį

•             Prailgina įrankių tarnavimo laiką

•             Puikus drožlės atskyrimas

•             Staigus aušinimas

•             Efektyvi apsauga nuo korozijos

Pjovimo aerozolio pritaikymas
  • Aukšto legiruotumo ir kietiesiems plienams, taip pat ir Titanui, Tantalui, Inoksui, atsparaus Nikelio ir Nikelio-chromo lydiniams, Inkoneliui, Hastelojui, Kolmonojui, Cirkoniui ir kt.
  • Sudėtingiausioms Metalo pjovimo operacijoms, sriegių pjovimui, gręžimui, poliruojamajam šlifavimui, pramušimui, valcavimui ir tekinimui