Jėgainių tvirtinimo srieginių jungčių pastos

Vėjo jėgainių agregatų tepalai

Biologiškai skaidūs skysčiai hidro energetikai

Bendradarbiaudami su mūsų tepalų partneriais „Molylub Lubricant Solutions“ tiekia platų anglies, branduolinės energijos, saulės ir vėjo tepalų asortimentą, skirtą padidinti patikimumą ir našumą.

Kiekvieną elektros energijos gamybos įrangą, nesvarbu, ar tai turbina, transformatorius ar kanceliarinis variklis, gamina skirtingi originalios įrangos gamintojai (OĮG), jie turi savo alyvos ir tepimo reikalavimus.

Tepalų gamintojai bendradarbiauja su originalios įrangos gamintojais ir komunalinių paslaugų įmonėmis, siekdami užtikrinti, kad jų alyvos ir tepalai būtų optimizuoti naujausioms įrangos technologijoms. Glaudus darbas kuriant technologiškai pažangius produktus pagerina našumą. Visa įranga turi savo iššūkių, o tinkamo tepalo pasirinkimas yra pirmasis svarbus žingsnis siekiant pagerinti produktyvumą ir žymiai sutaupyti bendrųjų nuosavybės išlaidų (TCO).

„Molylub Lubricants“ mano, kad tepimas gali suteikti didelę verslo vertę, nes padidės našumas ir sumažintos sąnaudos. Tačiau galimas tepalų poveikis dažnai yra gerokai neįvertinamas. Supratimas, kaip tepalai prisideda prie bendrųjų nuosavybės išlaidų (TCO), yra pirmasis žingsnis siekiant sutaupyti.