Technologinių turbinų ir tubo kompresorių alyvos

Šilumo pernešimo technologinių šilumokaičių alyvos

Skiedikliai chemijos pramonei

Chemijos pramonė užsiima natūralių ir sintetinių žaliavų gavyba ir perdirbimu bei jų pavertimu kitomis medžiagomis, kurių charakteristikos skiriasi nuo tų, kurios iš pradžių turėjo, siekiant patenkinti žmonių poreikius ir pagerinti jų gyvenimo kokybę. Pagrindinis jos tikslas – gaminti geros kokybės produktą mažiausiomis įmanomomis sąnaudomis, tuo pačiu stengiantis padaryti kuo mažiau žalos aplinkai.

Cheminės medžiagos vaidina didžiulį vaidmenį kuriant svarbiausius produktus, atitinkančius svarbiausius mūsų sveikatos, pastogės ir maisto poreikius. Norėdami efektyviai gaminti mums reikalingas chemines medžiagas, gamyklos naudoja aukštos kokybės atskyrimo įrangą, kuri palengvina cheminį apdorojimą ir pagerina jų produktų kokybę.

Atsparus chemikalams PFPE tepalas

Šioje pramonėje naudojami tepalai, skysčiai ir tepalai yra labai įvairūs. Be standartinių produktų, tokių kaip hidraulinės alyvos, pavarų dėžės tepalai ir kompresorių skysčiai, labai dažnai reikalingi konkretesni produktai.
Šilumos perdavimo skysčiai naudojami proceso šilumai perkelti į gamybos procesą arba iš jo. Inertiniai PFPE tepalai reikalingi, kai cheminės medžiagos liečiasi su ta vieta, kur reikia tepti. Molylub siūlo įvairius šilumos perdavimo skysčius (heatmax), veikiančius iki 345 C temperatūroje. Taip pat siūlome įvairius PFPE (fluorintus) tepalus ir tepalus, kurie yra inertiški ir gali ilgą laiką veikti be problemų.

Chemijos pramonės technologinės įrangos alyva

Ekstremalioms chemijos pramonės sąlygoms reikalingi specialūs sprendimai, nesvarbu, ar tai būtų aušinimo bokštai, krovimo svirtis ar šilumos perdavimo sistemos. Specialūs tepalai, skirti chemijos pramonei, padeda padidinti gamybos įrangos prieinamumą, suteikia papildomą turto apsaugą ir prailgina mechaninių komponentų tarnavimo laiką. Jie sukurti taip, kad atlaikytų aukštą slėgį, vakuumo sąlygas, kriogeninę aplinką, ekstremalias temperatūras ir agresyvią terpę. Be to, Molylub tepalai gali sutaupyti energijos ir netgi padidinti darbų saugumą. Daugelyje cheminių procesų dalyvauja įvairios sudėties dujos, dėl kurių gali kilti trikdžių arba reakcijos su tepalu rizika. Molylub analizuoja jūsų pritaikymą ir specifinius jos reikalavimus, kad suteiktų jums kompetentingų patarimų, kaip pasirinkti tinkamą specialų tepalą.

Inertiškos cheminiam poveikiui silikoninės alyvos

Molylub pagamintos sintetinės alyvos užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir sumažina tepalo sąnaudas. Tai sumažina panaudotos alyvos šalinimą, sumažina poveikį aplinkai ir taupo išlaidas.

Molylub aukštos kokybės sintetiniai tepalai turi daug privalumų:

  • Pailginti techninės priežiūros intervalai ir nuspėjamos sistemos prastovos.
  • Optimalus tepimo grafikas, kad sunaudotų mažiau tepalo.
  • Galimybė sutaupyti daug išlaidų ir energijos.