Rapyrų sauso tepimo aerozoliai

Staklės arba audimo staklės yra prietaisas, naudojamas audiniams pinti. Pagrindinis bet kokių staklių tikslas yra išlaikyti metmenų siūlus įtemptus, kad būtų lengviau susipynti ataudų siūlus. Paprastai tiksli staklių forma ir jų mechanika gali skirtis, tačiau pagrindinė funkcija yra ta pati. Tai reikalauja reguliarios priežiūros. Priežiūra – tai geriausios patikimumo praktikos taikymas, siekiant padidinti įrangos veikimo laiką gamybos aplinkoje. Gamintojui reikia, kad jų įranga veiktų maksimaliai. Net minutė prastovos gali kainuoti tūkstančius dolerių, o jei technika neveikia ilgiau nei valandą, nuostoliai gali būti pražūtingi. Didelės spartos deformacijos priežiūra apima funkcinius patikrinimus, aptarnavimą, reikalingų prietaisų ir pagalbinių paslaugų keitimą arba remontą. Audimo mašinų techninės priežiūros rūšys apima prevencinę priežiūrą, planinę priežiūrą, periodinę priežiūrą, numatomą techninę priežiūrą ir techninę priežiūrą pagal būklę. Svarbų vaidmenį vaidina audimo staklių reduktorinė alyva.

Audimo staklių reduktorinė alyva
Audimo staklių reduktorinė alyva

Audimo staklių kreipiančiųjų alyvos aerozolis

Neabejotinai, pagrindinis techninės priežiūros programos komponentas, patikrinimai apima užduotis, kurios tikrina įrangos būklę ir nustato, kokių įrankių, medžiagų ir darbo reikia jai aptarnauti.
Techninės priežiūros patikrinimas – tai įrangos ar mašinų būklės įvertinimo procesas. Techninės priežiūros patikros tikslas – nustatyti, kokių įrankių, medžiagų ir darbo jėgos reikia, kad jie būtų geros būklės.
Techninės priežiūros patikrinimai gali nustatyti smulkias problemas, kol jos nevirsta brangiu remontu. Patikrinimai užtikrina, kad mašinos veikia tinkamai ir padeda išvengti įrangos prastovų. Beveik kiekviena stakles turi reguliariai tikrinti, kaip jos bendros priežiūros programos dalis. Elektros sistemos, mechaninės sistemos ir prietaisų komponentai turi būti patikrinti ir vėliau atlikti techninę priežiūrą.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Aladin FC Spray

-185 iki +260

balkšva

 

PTFE / derva

Sausos tefloninės lakinės tepimo dangos aerozoliai.

Greitai džiūstantis, ekstremalių apkrovų tepimo dangos aerozolis PTFE (Teflono) pagrindu. Ypač pravartus kai įprastiniai skysti tepalai neišlaiko savybių prie nepalankiausių darbo sąlygų, perteklinio karščio ar šalčio. Puikiai tinka prie ekstremalių apkrovų bei paralėlių aukštų temperatūrų, sumažina maksimaliai trintį ir dėvėjimąsi. Taip pat naudojamas kaip atleidimo agentas gumos ir plastmasės pramonėje. Rekomenduojamas staklių kreipiančiųjų, tekstilės mašinų rapyrų sausam tepimui.

Dalelių dydis : 0,4 µm.

Tekstilinė alyva audimo staklėms

Krumpliaratinių ir sliekinių pavarų tepimas:
Tiesą sakant, pavara ir susidėvėjusi įranga yra sujungtos viena su kita. Įjungus mašiną, variklis pradeda sukti krumpliaratį, o ši pavara sukasi susidėvėjusią pavarą. Kai šios dvi pavaros sukasi, jos daro trintį, todėl joms reikia tepalo, kad sumažintų trintį ir judėtų sklandžiai. Kaip ir kitų tipų besisukanti įranga, pavarų dėžės yra suteptos, kad sumažintų trintį ir užtikrintų aušinimą, kad veiktų optimaliai.
Šias dvi pavaras reikia prižiūrėti kas savaitę, tai reiškia, kad šias pavaras reikia sutepti keturis kartus per mėnesį. Kartą per mėnesį reikėtų vengti tepimo, kad būtų geriau. Tepalai turi būti klampūs ir lipnūs, kad būtų atsparūs išsiliejimui nuo krumpliaračio dantų paviršių. Spurinėms ir susidėvėjusioms pavaroms paprastai reikia mineralinės alyvos su RO inhibitoriais. Mažo klampumo RO alyvos, tokios kaip turbinų alyvos, dažniausiai naudojamos didelės spartos, mažos apkrovos pavarų dėžėse. Sudėtinės pavarų alyvos tepalai buvo plačiai naudojami sliekinėse pavarose ir labai sėkmingai naudojami įvairiose srityse.

Textile Spinning Industry Molylub lubricants

Sudėtinė pavarų dėžės alyva yra mineralinė bazė su įprastais rūdžių ir oksidacijos inhibitoriais, sumaišyta su keturiais–šešiais procentais rūgšties mažiau lajaus arba sintetinėmis riebalų rūgštimis (maišymo medžiaga). Paviršiaus aktyvioji mišinio medžiaga suteikia šiems produktams puikų sutepimą ir apsaugo nuo slydimo susidėvėjusiose pavarose. Galima naudoti ekstremalaus slėgio (EP) pavarų alyvas, sintetines pavarų alyvas.
Esant mažam greičiui, tepalas yra geras pasirinkimas. Naudojant krumpliaračius dideliu greičiu / didele apkrova arba naudojant lengvai susidėvėjusias pavaras ar krumpliaračius, reikia atidžiai pasirinkti tinkamą tepalo tipą; kiekis ir metodai.
Alyvos purslų tepimas naudojamas sraigtinėms, cilindrinėms ir susidėvėjusioms pavaroms. Šis metodas vadinamas aliejaus vonia, nes jame naudojamas rezervuaras, užpildytas (arba iš dalies užpildytas) aliejumi. Kai krumpliaračiai sukasi, jie panyra į šią alyvos vonią ir aptaško alyvą ant kitų krumpliaračių. Taip pat priverstinis alyvos tepimas yra pageidautinas didelės spartos įrenginiuose ir apima tokius metodus kaip alyvos dulksna, alyvos purškimas ir alyvos lašinimas. Alyvos rūko metodu alyva purškiama taip, kad ji prisotintų visas krumpliaračių ir kitų vidinių komponentų sritis. Priešingai, alyvos purškimo metodas tepalas tepamas tiesiai ant pavarų ir kitų komponentų, tačiau šis metodas ne visada efektyvus, nes didelės išcentrinės jėgos veikia alyvos purškimo kryptį.

Hidraulinė tekstilinė alyva

Hidraulinių sistemų priežiūra:
Hidraulinių sistemų priežiūros trūkumas yra pagrindinė komponentų ir sistemos gedimų priežastis, tačiau dauguma techninės priežiūros darbuotojų nesupranta tinkamos hidraulinės sistemos priežiūros technikos. Pagrindinis pagrindas tinkamam hidraulinės sistemos techninei priežiūrai atlikti turi dvi susirūpinimą keliančias sritis. Pirmoji sritis yra prevencinė priežiūra, kuri yra raktas į bet kokios techninės priežiūros programos sėkmę, nesvarbu, ar tai būtų hidraulinė sistema, ar bet kokia įranga, kuriai mums reikia patikimumo. Antroji sritis – korekcinė priežiūra, kuri daugeliu atvejų gali sukelti papildomą hidraulinių komponentų gedimą, kai ji atliekama ne pagal standartą.

See below details of products used on a full range of textile machinery & applications.

Spinning Units

 • Rotary Plate (plain bearing) in carders and drawing frames
 • Top and Bottom drawing roller bearing in draw frames
 • Rolling bearings in the drawing assembly (Ring spinning frame) Top roller (Ring spinning frame) Needle bearing in bottom drawing rollers (Ring spinning frame)
 • OE spinning turbines and opening rollers (OE spinning frame)

Synthetic Fibre Spinning Units

 • Spinning pumps
 • Spinerets
 • Godet bearing
 • Filament coiling after drawing
 • Thread guide slides and zig-zag winding guides
 • Travelling knotter/splicer in Autoconer
 • Spindle can bearing and belt guide rollers