Automobilių pramonės priežiūros aerozoliai

Tikslus purškimo išdėstymas su minimaliu pertekliniu purškimu ir aprasojimu sumažina tepalo sąnaudas, sumažina techninės priežiūros prastovos laiką ir pagerina darbuotojų saugą. Spraying Systems gali padėti tiksliai išpurkšti bet kokį tepalą, kad būtų užtikrintas vienodas padengimas, sumažintas dangos suvartojimas ir atliekų kiekis, kad būtų pagerintas tvarumas. Nesvarbu, ar jums reikia modernizuoti purškimo sistemą, ar atnaujinti naudojant rankinį arba voleliu / šepetį, mūsų ekspertai gali padėti pasiekti jūsų tikslus ir greitai atsipirkti bet kurioje pramonės šakoje.

Transporto priežiūros tepalo aerozolis

Nesvarbu, ką jūs darote pramonėje, automobiliniai aerozoliai yra paprastas būdas pasiekti puikių rezultatų. Turėdami viską, nuo priežiūros iki automobilių valymo purškalų, turime viską, ko reikia, kad transporto priemonės važiuotų priekyje.
Priežiūros purškikliai yra vienas iš dažniausiai automobilių pramonėje naudojamų aerozolių, o Ferroxin yra universalus purškiklis, kuris lengvai pašalina riebalus ir apsaugo metalines dalis. Nors dažnai naudojamas riebalų šalinimui, net mūsų priežiūros aerozolis negali užtikrinti tokių pačių rezultatų kaip konkretus produktas. Mūsų variklio riebalų šalinimo priemonė yra labai patvari tirpiklių riebalų šalinimo priemonė, kurią tiesiog užpurkškite ir nuplaukite, kad rezultatai būtų geriausi.

Rūšis Darbinės temperatūros, ºC Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval Aero MPV Spray

-50 iki +100

skaidri

LV Mineral

Žematemperatūrinio atlaisvinimo tepalo pagrindo aerozoliai.

Specialaus žematemperatūrinio, NLGI 2 konsistencijos tepalo aerozolis automobilių durų spynelėms. Atitinks TL VW 745 standartą. Taip pat kitiems žemose temperatūrose ar žiemą lauke eksploatuojamiems įrankiams, įrengimų mazgams, užtikrinant tepimą ir saugant nuo prišalimų.

Molyduval

Starter Spray

-25 iki +300

skaidri

Sintet

 

Aerozolis starteriams, palengvinantis šalto variklio paleidimą. Komercinio ir lengvojo transporto, pakabinamų valčių, sodo technikos benzininiams ir dyzeliniams varikliams, siurbliams, baterijoms.

 

Molyduval

Defroster Spray

 

-70 iki +80

skaidri

Alkohol

 

Alkoholio pagrindo aerozolinis langų atitirpinimo skystis.

 

Molyduval

Window Cleaner Spray

-40 iki +60

skaidri

Alkohol

 

Aerozolinis langų valiklis. Taip pat įvairiems ekranams, rėmeliams, metalams, sanitarinei armatūrai, biuro technikai. Antistatinis poveikis, efektyvus riebalų atitirpinimas ir nuplovimas

 

Molyduval

Cockpit Spray

-30 iki +120

skaidri

 

 

Sint PAO

 

 

Bespalvis salono panelių priežiūros aerozolinis skystis. Malonaus kvapo, antistatinio poveikio. Plastmasės, PVC, medžio, dirbtinės odos detalėms.

 

 

Molyduval

Wheel Protector Spray

-40 iki +140

skaidri

Sintet

 

Ratų apsaugos ir priežiūros alyvos aerozolis. Saugo nuo įbrėžimų, mikro įtrūkimų, suteikia blizgesį.

 

Molyduval

Lederoel

-30 iki +110

gelsva

Mineral

 

Odinių salonų priežiūros priemonė. Impregnuoja ir suminkština odą, saugo ją nuo įbrėžimų, įtrukimų.

Dugnų konservacinės alyvos aerozolis

Automobilių valymo purškalai yra labai svarbūs automobilių pramonei, o transporto priemonių nesugadinimas yra labai svarbus dalykas. Galime rinktis iš prietaisų skydelio valiklių purškiklių ir atnaujinamų priemonių, įskaitant mūsų lengvą nesilikoninį valiklį. Šį aerozolį nepaprastai paprasta naudoti, tiesiog papurkškite ir mėgaukitės galingais rezultatais. Kalbant apie mūsų greitai veikiančius atnaujinamuosius purškiklius, galite rinktis iš įvairių kvapų, įskaitant vyšnių, obuolių ir spanguolių.
Nesvarbu, ar tai būtų jūsų transporto priemonių valymas, tepimas ar techninė priežiūra, turime viską, ko reikia automobilių pramonei. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su Ferroxin nariu.

Antikorozinės dangos vazelino aerozolis

Kokybiški surinkimo purškikliai pasižymi dideliu šiluminiu stabilumu ir užtikrina įspūdingą apsaugą nuo nusidėvėjimo ir prilipimo. Jie atsparūs cheminėms ir oro sąlygoms, taip pat vandeniui, druskai, silpnoms rūgštims ir bazėms.
Remiantis jų formulėmis ir pritaikymu, surinkimo purškalai gali būti:
Keraminiai purškikliai yra specialiai sukurti ABS stabdžių sistemoms, stabdžių dalims ir išmetimo dalims, taip pat lambda jutikliams ir varžtinėms jungtims, kurias veikia aukšta temperatūra.
Vario purškikliai rodo atsparumą nuo -40°C iki +1.100°C. Jie puikiai tinka stabdžių ir išmetimo dalims, uždegimo žvakių sriegiams, varžtinėms jungtims, veikiančioms aukštoje temperatūroje.
Klijų purškikliai tinka tiek laikinai, tiek nuolatiniam sukibimui.
Pramoninė skvarbi alyva yra slėginis pramoninis tepalas, naudojamas surūdijusioms dalims, tokioms kaip spynos, krumpliaračiai, grandinės, bėgiai ir kt., atlaisvinti.
Vazelino purškalas yra bendras, daugiafunkcis tepalas, skirtas antenoms, garso valdikliams ir ypač lengvoms medžiagoms, tokioms kaip vėjo turbinos.