Aukštatemperatūrinio guolių tepalo aerozoliai

Džiovinimo sekcija, kurioje presuotas lakštas iš dalies eina aplink kelis garais šildomus džiovinimo cilindrus. Džiovinimas pašalina vandens kiekį iki maždaug 6%, kur jis išliks įprastomis patalpų atmosferos sąlygomis. Infraraudonųjų spindulių džiovintuvai taip pat naudojami papildant cilindrų džiovinimą, jei reikia.

Džiovyklos guolių tepalas
Džiovyklos guolių tepalas

Džiovyklos guolių tepalo aerozolis

Popieriaus mašinos džiovinimo sekcija išdžiovina ir pašalina vandenį naudodama daugybę viduje garais šildomų cilindrų, kurie išgarina drėgmę iš popieriaus juostos. Tipiški popieriaus ir kartono džiovinimo būdai yra džiovinimas oru arba kelių cilindrų džiovinimas. Nepriklausomai nuo pasirinkto džiovinimo būdo labai svarbu, kad būtų užtikrintas maksimalus džiovinimo efektyvumas su minimaliomis energijos sąnaudomis.
Kad darbas būtų efektyvus, reikalingas optimizuotas garo suvartojimas, efektyvus vėdinimas ir šilumos atgavimas. Juostos susitraukimas yra kontroliuojamas ir tai užtikrina be rūpesčių aukštą gamybą, nepaisant popieriaus mašinos greičio ar rūšies.

Cilindro tepimo alyva

Naujoji oro džiovinimo technologija ne tik padidina energijos vartojimo efektyvumą ir padidina greitį bei geresnę veikimo kontrolę, pagerindama mašinos efektyvumą visoje gamybos linijoje. Viena iš popieriaus džiovinimo alternatyvų, gaminant minkštąjį popierių arba lengvą glazūruotą popierių, yra didelio skersmens šildomo cilindro, vadinamo jankio cilindru, naudojimas mašinoje.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval Casone Spray

 

-25°C iki +200

Trumpalaikė +300

žalsva

Tepalas

Min / CaSK

 

Atsparaus temperatūroms ir paralėlei drėgmei tepalo aerozolis.

Ypač aukštoms darbinėms guolių temperatūroms skirtas konsistencinio kalcio sulfonato komplekso tirštiklio pagrindo tepalo aerozolis. Vidutinių ir lėtų apsukų sunkiai apkrautiems guoliams krosnių vagonėlių ratukuose, orapūtėse, ventiliatoriuose. Aukštatemperatūriniams tekstilės, chemijos ir popieriaus pramonės mazgams.

Puikiai užsirekomendavo duonos pramonės kepyklų kepimo skardų vežimėlių apatinių ratukų guolių tepimui.

Termo stabilaus aukštatemperatūrinio tepalo aerozolis

MOLYDUVAL Casone Spray yra naujos kartos technologijų sintetinio pagrindo aukštakokybių bazinių alyvų bei kalcio sulfonato tirštiklio dispersijos jose tepalo Casone CSM 2 aerozolis. Išskirtinis natūralus mechaninis tepalo stabilumas ir formuluotės subalansuotumas yra pagerintas specialiai parinktais energetiniais priedais.

Džiovyklos guolių tepalo savybės

 • efektyvus atsparumas aukštoms temperatūroms
 • ant tepimo paviršiaus sudaro labai ilgalaikiai stabilią, lipnią ir mažai jautrią temperatūriniams pokyčiams, vandens nuplovimui, korozijai bei  poliucijai tepimo plėvelę.
 • mažina bendrąsias tepimo medžiagų išlaidas bei su tuo susijusius eksploatacinius įrangos priežiūros kaštus.
 • suderinamas su sistemoje esančiais senų tepalų likučiais
 • išskirtinė atspara ekstremalioms apkrovoms, drėskimui
 • puikus atsparumas drėgmei, nuplovimui vandeniu bei technologiniais proceso skysčiais
 • efektingos antikorozinės ir antioksidacinės savybės užtikrina prailgintus tepalo keitimo intervalus
 • labai geras mechaninis stabilumas, nesuirimas į frakcijas
Džiovyklos tepalo pritaikymas
 1. Ekstremaliai aukštose temperatūrose dirbantiems guoliams
 2. Lygiagrečiai su karščiu veikiančios drėgmės aplinkos pramoniniams įrengimams (pvz., šlapios sekcijos popieriaus pramonės volų guoliams)
 3. Chemijos pramonės (pvz., vinilo ir ABS polimerų lakštų liejimo) kalandroms
 4. Antifrikciniams krosnių, ventiliatorių guoliams aukštose temp.
 5. Agresyviose dulkėtumo, purvo sąlygose dirbančiai technikai
 6. Medienos pramonės klijų bakelio velenėlio guoliams, veikiamiems aukštų 250˚C temperatūrų

Aukštos temperatūros guolių tepalo aerozolis

Džiovinimas popieriaus gamyboje atlieka dvi funkcijas. Pirma, jis pašalina tinkle likęs vanduo, kurio negalima pašalinti vakuumu arba spaudžiant. Antra, dėl to pluoštai sujungiami vandeniliu surišimas.
Vandens rūšys sraute :
Po presavimo tinkle likęs vanduo yra kelių rūšių.
Laisvas vanduo
Šis vanduo yra laikomas porose, tarpuose tarp skaidulų ir liumenuose pluoštų. Vandenį vietoje laiko kapiliarinės jėgos. Vanduo 35–70 % konsistencijos paprastai yra laisvas vanduo.
Sugertas vanduo
Tai vanduo, laikomas patinusiose skaidulų ląstelių sienelėse. Tai vanduo kuris sudaro plaušienos prisotinimo tašką (vanduo iki visiškai prisotinti pluošto sienelę, neužpildant spindžio). Tai yra sunkiau pašalinti nei laisvo vandens. Vanduo pašalinamas 70–90 proc. konsistencija paprastai yra sugertas vanduo.
Chemiškai surištas vanduo
Šis vanduo yra chemiškai susietas su celiulioze. Jame nėra garų slėgis ir nepašalinamas popieriaus gamybos procese