Pagalbiniai galvanizuojamų dangų aerozoliai

Dėl daugelio plieno ir kitų gaminių apdorojimo karštasis cinkavimas tapo idealiu pasirinkimu, gali turėti labai gerą apdorojimo efektyvumą, taip pat labai pagerėjo sauga. Apdorojant karštą cinkavimą, naudojama įvairi įranga ir mašinos, taip pat daug daugiau eksploatavimo reikalavimų. Siekiant gero apdorojimo efektyvumo, karštojo cinkavimo mašinos priežiūrai ir priežiūrai bus keliami labai aukšti reikalavimai. Todėl galutiniam detalės pateikimui svarbu vaidmenį atlieka korekcinis Cinko aerozolis.

Cinko dangos aerozolis Zinc Spray
Cinko dangos aerozolis Zinc Spray

Cinko korekcijos aerozolis

Naudodamas karšto cinkavimo mašiną turės savo atitinkamas specifikacijas ir standartus, kad būtų galima griežtai laikytis atitinkamų eksploatavimo reikalavimų. Yra daug karštai cinkuotų mašinų, o parametrų rodikliai skiriasi. Įrangos naudojimas turi būti baigtas pagal gamybos ir perdirbimo taikymo reikalavimus. Paprastai reikia gerai apgalvoti darbą ir užbaigti operaciją pagal apdorojimo procesą. Įvairūs bendrieji gamybos standartai reikalauja skirtingų parametrų nustatymų, įskaitant temperatūros kontrolę ir mašinos stiprumo operacijas, kurios turi būti griežtai nustatytos, kad būtų užtikrintas stabilus įrangos naudojimas, įskaitant galanizavimo skystį.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Zink Spray

Iki 400

Sidabrinė matinė

Cinkas

Cinko miltelių ir dervų pagrindo aerozoliai.

Greitai džiūstantis apsauginis cinko dangos aerozolis. Atsparus jūros vandeniui. Limpa prie visų metalų. Po užpurškimo paviršių toliau galima dažyti. Sudėtyje – 97% cinko, turinčio 99% grynumą.

Labai ekonomiškas : padengimo geba 4 m2/l.

Plėvelės apsauga 48-72 mėnesiams.

Atitinka DIN 50976 standartą.

Molyduval

Zink G Spray

Iki 500

Sidabrinė blizgi

Cinkas

 

Specialaus padidinto blizgumo (“G“ – glossy kategorija) aliuminio dangos aerozolis. Metalo paviršiaus defektai (mikro poros, įtrukimai, įbrėžimai) katodiškai bus užglaistyti ir apsaugoti. Plėvelės apsauga : 3-5 metai.

Apsauga atitinka DIN 50976 standartą.

Molyduval

Alu Spray

Iki 800

Pilkai blizgi

Aliuminis

Aliuminio miltelių dangos aerozoliai.

Ilgalaikis antikorozinės aliuminio dangos aerozolis. Kaip apsauga nuo korozijos išmetamųjų dujų įrangoms ir mašinų ratlankiams, po suvirinimo darbų, svarbių laivų metalinių detalių apsaugai.

Karšto cinkavimo mašinos aerozolis Zinc Galvanizing Spray

Karšto cinkavimo apdorojimas atliekamas veikiant aukštos temperatūros cinko skysčiui. Ilgalaikis apdorojimas ir apdorojimas taip pat sugadins įrangą. Siekiant sumažinti saugos problemas, būtina laiku atlikti techninę priežiūrą ir techninę priežiūrą. Atkreipkite dėmesį į kai kurių įrangos atliekų likučių šalinimą, nesikaupkite, kad nepakenktų faktiniam veikimo efektui, reguliari priežiūra ir priežiūra, gali sumažinti įrangos problemų tikimybę, garantuotos saugos operacijos.
Naudojant karštojo cinkavimo mašiną, reikia atsižvelgti į daugelį dalykų, faktiškai apdorojant poreikį visiškai suprasti. Paprastai, atsižvelgiant į perdirbimo ir perdirbimo poreikius, griežtai laikantis atitinkamų reikalavimų, siekiant užtikrinti apdorojimo stabilumą ir saugumą, efektyvumo didinimą.

Ilgalaikės apsaugos ir priežiūros antikorozinės dangos su cinku aerozolis

Cinkuoti gaminius, esančius labai korozinėje aplinkoje, pvz. pakrantės, sunkiosios pramonės ir pan., rekomenduojama produktą reguliariai nuplauti geriamuoju vandeniu, ypač apsaugotose sąlygose (t. y. neveikiant lietaus ir saulės).
Venkite ilgalaikio bet kokio cinkuoto gaminio sandėliavimo drėgnose ir prastai vėdinamose sąlygose. Įsitikinkite, kad sandėliavimo vieta yra sausa ir veiksminga ventiliacija. v Jei gaminio cinkuota danga yra fiziškai pažeista (pvz., danga nuskilusi arba pagaminta po cinkavimo), rekomenduojama pažeistą vietą pataisyti vienu iš šių būdų pagal AS/NZS 4680.

MOLYDUVAL Zinc Spray yra ilgaamžės apsaugos nuo korozijos purškiklis.  Sudėtyje esantys gryniausio cinko milteliai užtikrina ypač auštos kokybės apsaugą nuo korozijos visų tipų metaliniams paviršiams. Pagamintas atitinkamai pagal DIN 50976 specifikacijos normatyvus.

MOLYDUVAL Zink Spray suteikia užtikrintą cinko pagrindo paviršiaus apsaugą. Apsauginio sluoksnio prilipimas ir pasekoje gaunamas atsparumas mechaniniams stresams pasiekiamas geriau užpurškus produktą ant rupesnio paviršiaus.

Cinko aerozolio savybės
 • Sudėtyje yra ne mažiau kaip 97% cinko
 • Cinko grynumas siekia net 99%
 • Greitas nudžiuvimas
 • Aukštas atsparumas druskingam vandeniui
 • Užtikrintai prilimpa prie metalų paviršiaus
 • Galimas tolesnis apdirbto paviršiaus dažymas
 • Labia ekonomiškas, minimali išeiga
 • Atsparus aukštoms iki + 400oC temperatūroms
 • Sudėtyje neturi aplinkai kenksmingo FCKW propelanto
Cinko aerozolio pritaikymas
 • Galvanizuotų metalų įtrūkimų remontui
 • Ilgalaikei antikorozinei apsaugai
 • Lauke laikomoms metalo konstrukcijoms
 • Cinkuotų varžtų apsaugai
 • Aukštatemperatūriniu režimų dirbančių detalių (šilumokaičių, turbinų, dujų išmetimo vamzdžių ir pan.) antikorozinei ir antioksidacinei apsaugai.

Naudojimo patarimai

Nusausinkite ir nuvalykite paviršių. Gerai supurtykite prieš naudojant. Trumpu papurškimu gaunasi vidutiniškai 35 µm storio apsauginis sluoksnis. Po naudojimo nevalyti ventilio.

TECHNINIAI PARAMETRAI Vnt. Rezultatai
Spalva pilka
Zinko koncentracija, min % 97
Zinko grynumas iki % 99
Pakuotė ml 400
Ribinė temperatūra OC 400
Išeiga m²/flakon 4
Džiuvimo laikas min 5
Apasaugos užtikrinimas max. metai 3-5

Plieno galvanizavimo aerozolis su cinku

Cinkavimas yra plieno arba geležies paviršiaus padengimo cinku procesas. Šiuo metu tai yra populiariausias ir ekonomiškiausias plieno paviršiaus apdorojimo procesas pasaulyje.
Cinkuotas metalas gali būti naudojamas pastatų karkasams, kopėčioms, metaliniams suolams, balkonams ir gaisriniams bėgti, kad būtų užtikrintas ilgesnis tarnavimo laikas ir tinkamas atsparumas korozijai bei pažeidimams.