Aerozoliniai maistiniai tepalai

Kalbant apie maisto gamybos pasaulį, tinkamų tepalų naudojimas labai pasikeičia jūsų veikloje. Apsvarstykite savo mašinas, nesvarbu, ar tai orkaitės, ar konvejeriai, ir tikriausiai sutiksite, kad naudojant tepalą ar tepalą procesas vyks sklandžiai. Tačiau įprastų pramoninių tepalų naudojimas maisto, gėrimų ar vaistų gamyboje ne visada yra puiki idėja.
Nors dauguma sektorių priklauso nuo reguliaraus tepimo, mes sukūrėme daugybę aukštos kokybės ir puikių pramoninių sprendimų. Mūsų BIOLUBE asortimentas buvo sukurtas pusantrų metų, intensyviai tyrinėjant ir tobulinant galutiniam vartotojui būtent tai, ko reikia maisto ir gėrimų perdirbimo pramonei.

Maistinis tepalas Molyduval Soraja
Maistinis tepalas Molyduval Soraja

Nuo visiškai sintetinių grandininių purškiklių iki netoksiškos prasiskverbiančios alyvos – siūlome maistui tinkamus sprendimus tipinėms maisto gamintojų problemoms, įskaitant maistui tinkamus tepalus. Žinome, kad maisto gamybos mašinos reikalauja tokios pat priežiūros kaip ir kitos pramonės šakos, bet kodėl turėtumėte naudoti maistui tinkamus tepalus.

NSF H 1 tepalo aerozolis

Žinoma, maisto sauga visada yra prioritetas numeris vienas. Štai kodėl Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamentas tepalus suskirstė į kategorijas pagal jų sąlyčio su maistu ir gėrimais tikimybę. Dabartinė klasifikavimo sistema turi tris skirtingas klasifikacijas:
H1: Ši kategorija skirta maistiniams tepalams, naudojamiems ten, kur gali atsitiktinai liestis su maistu. Tipiški produktai H1 kategorijoje apima tokius produktus kaip antikoroziniai sprendimai.
H2: Šios klasifikacijos produktai yra tepalai, kurie mažai arba visai nesilies su maistu. H2 tepalai dažnai naudojami kaip atpalaiduojančios medžiagos ir aplink maisto gamybos vietas, ypač ant įrangos ir mašinų.
H3: H3 tepalai yra žinomi kaip tirpūs arba valgomieji aliejai, paprastai gaminami naudojant natūralius aliejus, tokius kaip medvilnės sėklos ir sojos pupelės. Šie tepalai dažnai naudojami tokiose sistemose kaip vežimėliai ir kabliukai
Pasirinkus tinkamą tepalo specifikaciją, labai skiriasi tai, kaip užbaigiate savo paraiškas. Kiekviena iš šių klasifikacijų turi savo privalumų ir naudojimo sritį, todėl stebėkite, kuris tipas jums tinka.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Biolube H Spray

-30°C iki +150

skaidri

sintet PAO

Maistinės grandinių tirštos alyvos pagrindo aerozoliai.

Padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinė, universali sutepimo priemonė maisto pramonės lėtaeigėms grandinėms, pavaroms ir vidutiniškai apkrautiems guoliams. Bei ten,  kur svarbus padidintas lipnumas bei nenusitaškymas. Aukšto ISO VG 460 klampumo alyvos pagrindo.

Molyduval

Biolube HV Spray

-30°C iki +150

skaidri

sintet PAO

Ypač aukšto ISO VG 1500 bazinės alyvos klampumo padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinis maisto pramonės lėtaeigėms grandinių ir atvirų dantračių aerozolis. Ilgapluoštis ir tąsus.
Molyduval          Biolube OEL Spray

-30°C iki +120

skaidri

parafin/ PAO

Universali sutepimo priemonė maisto pramonės grandinėms, pavaroms, slydimo paviršiams, stalams, talpoms bei ten, kur reikalinga sutepimas švaria alyva (tekstilės, pakuotės, medienos pramonė). ISO VG 68 klampumo maistinės alyvos pagrindo.
Molyduval  

Biolube L Spray

-30°C iki +80

skaidri

parafin

Mažo ISO VG 15 klampumo, labai skvarbi, universali sutepimo priemonė grandinėms, transporterių juostoms, šarnyrams ir tvirtinimams. Ypač kontaktuojantiems su duona, saldumynais ar padažais. Kaip praplovimo alyva valant grandines ir linus.
Molyduval  

Biolube LS Spray

-70°C iki +140

skaidri

sintet PAO

Specialios, žematemperatūrinės, mažo ISO VG 10 klampumo pilnai sintetinės maistinės alyvos pagrindo aerozolis.
Molyduval

Biolube T Spray

-30ºC iki +120

balta

 

Sint PAO + PTFE

Sintetinės maistinės žemo ISO VG 32 klampumo PAO bazinės alyvos su kietais PTFE / Teflono tepikliais pagrindo aerozolis. Slydimo paviršiams, esant dideliam slėgiui ir vibracijoms. Saugo nuo tribokorozijos, strigimo, dėvėjimosi. Tinka greitaeigiams mazgams.
Molyduval

Biolube F Spray

-30ºC iki +150

balta

sintet+ PTFE

Konsistencinio NLGI 2 tepalo su kietais PTFE / Teflono tepikliais pagrindo aerozolis. Slydimo paviršiams, esant dideliam slėgiui ir aukštai temperatūrai. Saugo nuo tribokorozijos, strigimo, dėvėjimosi. Stabdo slydimą atgal (trukčiojant konvejeriui ir saugant juo judančius produktus), labai lipni ir gerai sukimbanti medžiaga.
Molyduval

Biolube B Spray

 

-20ºC iki +140

Skaidri gelsva

parafin

Skaidraus NLGI 2 konsistencinio maistinio tepalo su Bentono tirštikliu pagrindo aerozolis guoliams, grandinėms, trosams ir kitai maisto pramonės įrangai. Labai atsparus vandeniui ir ilgaamžis.
 

Molyduval

Vaseline Spray

 

-10ºC iki +70

balta

petrolatas

Ypač švaraus, medicininės-maistinės klasės vazelino pagrindo aerozolis. Labai minkšta ir elastinga tepimo ir apsauginė plėvelė. Efektinga antikorozinė apsauga.
 

Molyduval

Soraja FM 372 Spray

-20° C iki +180

balta

sintet+ PTFE

Aukščiausios klasės maistinio, NLGI 2 konsistencinio guolių tepalo aerozolis. Apkrautiems riedėjimo ir slydimo guoliams, dirbantiems net padidintų temperatūrų ir drėgmės aplinkoje.
 

Molyduval 

Sekorex FM Spray

-30° C iki +135

balta

sintet+ PTFE

Specialiai maisto pramonės grandinėms skirtas aerozolinis tepalas. Mažina trintį ir amortizuoja šokines apkrovas, atsparus vandeniui ir korozijai.
Molyduval

Soraja BA Spray

-20 iki +200

balta

Sint H1 PAO + PTFE

 

Maistinės NSF H1 klasės konsistencinio NLGI 2 tepalo pagrindo aerozolis su Teflonu dantračiams. Tepalui panaudota bazinė ISO VG 460 maistinė alyva. Puikus lipnumas, atspara trinčiai kietaisiais Teflono tepikliais. Taip pat tinka reduktorių montažui, jo sandarikliams, guminiams O-ring žiedams.

KPFHC2K-20; ISO-L-XBGIB2

Molyduval Soraja TLM Spray

-180 iki +240

balta

PTFE

 

Maistinės klasės greitai džiūstantis, baltųjų kietų PTFE tepiklių ir organinio rišiklio pagrindo, ekstremalių slėgių ir temperatūrų aerozolis. Neteplus. Maisto pramonės įrengimų kreipiančiosioms, konvejeriams, konvejerio juostų plastikiniams paviršiams, dantračiams, dorojimo stalams. Taip pat slydimo paviršiams ir ten kur reikalinga neriebi, netepli sutepimo danga.

Maistinio baltojo tepalo aerozolis

MOLYDUVAL Biolube F Spray yra baltos spalvos tepimo tepalas guoliams, grandinėms, trosams ir kitiems didelių slėgių bei kitų nedėkingų aplinkų veikiamiems tepimo taškams. MOLYDUVAL Biolube F Spray yra labia atsparus vandens nuplovimui ir ilgaamžiškai stabilus. Sudėtyje esančių sinergetinių baltųjų kietųjų lubrikantų kombinacija užtikrina garantuotą apsaugą nuo tribokorozijos ir padidina atsparumą vandeniui.

MOLYDUVAL Biolube F Spray yra skirtas Maisto Pramonei. Sukurtas modernių sintetinių maistinės klasės bazinių alyvų ir rinktinių priedų pagrindu jis pilnai atitinka USDA H1 reikalavimus atsitiktiniam kontaktui su apdirbamu maisto produktais

Savybės

 • Efektyvi apsauga nuo tribokorozijos
 • Atsparus vandeniui ir korozijai
 • Ypatingai geras tepimo efektas
 • Saugo nuo strigimo ir užkepimo
 • Mažina trintį ir devėjimasį
 • “Food-Grade” klasės, atitinka USDA H1,  visos komponentės suderintos USDA / FDA- (FDA Reg. 21 CFR 178.3570), “National Food Administration”

Panaudojimas

 • Idealiai tinka maisto, gėrimų, vaistų bei panašių pramonių įrengimų ir mechaniškai judančių detalių tepimui.

 • Jungčių montažui

 • Guolių ir vibruojančių įrengimų dalių tepimui

 • Tekstilės, popieriaus, pakuotės pramonių, precizinės inžinierijos slydimo paviršių tepimui

 • Kreipiančiųjų, latakų, slydimo guolių, krumpliaračių, jungčių įdirbio pagerinimui paleidimo metu

 • Mažųjų reduktorių tpimui

Naudojimo instrukcija

Nuvalytą ir nusausintą paviršių purkšti plona plėvele iš 15-20 cm atstumo. Vengti pertekliaus.

TECHNINIAI PARAMETRAI
Pramoninis žymėjimas DIN 51502 KPF2
Bazinė alyva Sintetinė
Spalva balta
Tankis prie 15ºC SEB 181301 kg/m³ 1100
Darbinis kūginis įsiskverbimas DIN ISO 2137 0,1·mm 265-295
Konsistencijos klasė NLGI DIN 51818 2
Darbinės temperatūros ºC -25 à +120
    Kietasis tepimas iki ºC +250