Konsistencinių tepalų aerozoliai

Laivo priežiūros planu siekiama, kad techninės priežiūros ir remonto darbai būtų atlikti per trumpiausią įmanomą laiką su minimaliomis sąnaudomis. Laivo priežiūra – tai visapusiška paslauga, kurią sudaro kelios veiklos, skirtos užtikrinti, kad technika būtų atnaujinta ir sklandžiai eksploatuojama, o laivas išliktų puikios formos. Tinkama laivo priežiūra yra tinkamas būdas prailginti jo komponentų gyvavimo ciklą ir sumažinti technikos degradaciją ar net gedimą.
Laivo priežiūra turi laikytis visų saugos ir prevencijos taisyklių, o tai padeda pasiekti optimalų visų sistemų patikimumą.

Povandeninio sutepimo tepalas

Pirmasis žingsnis yra surinkti informaciją ir duomenis apie laivo mašinas ir įrangą bei jo priežiūros poreikius. Šią informaciją turi pateikti gamintojas, ją turi sudaryti surinkimo schemos ir remonto bei dalių keitimo instrukcijos.
Reikėtų gauti informaciją apie konkrečius mechanizmų protokolus, taip pat informacija iš laivo gedimų žurnalo gali būti labai naudinga, nes informacija gauta iš įgulos narių patirties.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

Molyduval

Long-Life Spray

-30 iki +130

gelsva

 

min/Li Hdxst

Prailginto veikimo tepalo plėvelės aerozoliai.

Konsistencinio kietiklių sudėtyje neturinčio, ilgaamžio, sunkių darbo sąlygų tepalo aerozolis. Ypač dideliems slėgiams. Sunkiai apkrautiems movų ir riedėjimo guoliams, greitaeigių ir lėtų apsukų guolių prailgintam tepimui (išpilstymo, sandarinimo ir pan. įranga), net dirbant padidintoje drėgmėje.  KP2K-30; ISO-L-XBCIB2.

Specialus jūros vandeniui atsparus tepalas

Rekomenduoja laivų statytojai. Paprastai prevencinė priežiūra yra skirta suplanuotiems patikrinimams, kurie atliekami siekiant nustatyti, ar komponentas ar įranga vis dar gali tinkamai veikti, arba nustatyti elemento gedimą. Galimi pranašumai apima turimos įrangos padidėjimą, prastovų ir atitinkamų išlaidų mažinimą bei saugos ir kokybės gerinimą. Korpusas ir deniai yra kliūtys, kurias laivas kelia pavojų aplinkai, todėl korpuso priežiūra yra būtina siekiant užtikrinti patvarumą ir užkirsti kelią plieno korozijai.

MOLYDUVAL Bariplex yra kompleksinio ličio tirštiklio tepalas ir specialiųjų priedų pagrindo, labai lipnus ir tamprus ekstremalių slėgių aplinkos tepalas sunkiai apkrautiems, vandeniu skalaujamiems guoliams, dantračiams bei kitoms trinties poroms.

MOLYDUVAL Bariplex yra unikalus savo atsparumu vandens aplinkai net ilgalaikio tepimo sąlygomis.

Atsparaus jūros vandeniui tepalo savybės
  • labai lipnus
  • išskirtinis atsparumas drėgmei
  • išlaiko ekstremaliausias apkrovas
  • puiki apsauga nuo korozijos
  • geros sandarinimo savybės
Jūrinio tepalo pritaikymas
  1. ekstremalių slėgių viekiamiems slydimo paviršiams, ypač apsemtiems vandeniu
  2. drėgmėje dirbantiems tekstilės įrengimams, šlapiam verpimui, žiedams-skriejikams
  3. vandeniu plaunamiems pramoniniams mechanizmams
  4. laivų mechanizmų – laivagalio tūbos, vairo, valdymo kvadranto, šerdesų, kaiščių, inkaro suktuvo tepimui

Naudojimo instrukcija

  • Slėginiu įrankiu ar teptuku.

Numatyta priežiūra atliekama prieš gedimą ar gedimą. Tai geriausia priežiūra, kurios reikia sugedus dalims, kuriose galima toleruoti gedimą sistemos veikimo metu. Tai procesas, kurio metu reguliariai stebima daikto ar įrangos būklė ir užtikrinamas maksimalus intervalas tarp remonto darbų. Tarp pagrindinių jos pranašumų yra faktinių duomenų teikimas planuojant remonto veiklą, ankstyvas galimų gedimo režimų aptikimas, neplanuotų remontų sumažinimas ir sistemos prieinamumo bei veikimo padidinimas.
Suplanuota techninė priežiūra reikalauja pakeisti įrangą arba mašinas, kad būtų išvengta gedimų ateityje. Priežiūra atliekama nepriklausomai nuo technikos būklės. Dalys turi būti pakeistos, jei tai parašyta tvarkaraštyje, net jei jas dar galima naudoti.