Mikrogofruoto ir gofruoto kartono velenų guolių PFPE tepalai

Silikoniniai aerozoliai voleliams

Pjaustyklių peilių aerozoliai

Gofravimo veleno tepimas

Popieriaus mašina (arba popieriaus gamybos mašina) yra pramoninė mašina, naudojama celiuliozės ir popieriaus pramonėje dideliems kiekiams popieriui gaminti dideliu greičiu. Šiuolaikinės popieriaus gamybos mašinos yra pagrįstos Fourdrinier mašinos principais, kuris naudoja judantį austą tinklelį, kad sukurtų ištisinį popieriaus tinklą, išfiltruodamas popieriuje laikomus pluoštus ir gamindamas nuolat judantį šlapią pluošto kilimėlį. Jis džiovinamas mašinoje, kad būtų gautas tvirtas popieriaus tinklas.

Popieriaus pjaustyklės peilių alyva

Plaušienos gamybai naudojamas augalinis pluoštas daugiausia sudarytas iš celiuliozės ir hemiceliuliozės, kurios, esant vandeniui, turi tendenciją sudaryti molekulinius ryšius tarp pluoštų. Po to, kai vanduo išgaruoja, pluoštai lieka sujungti. Daugeliui popieriaus rūšių nebūtina dėti papildomų rišiklių, nors galima dėti tiek šlapio, tiek sauso stiprumo priedų.
Medvilnės ir lino skudurai buvo pagrindinis popieriaus masės šaltinis, o ne medienos plaušiena. Šiandien beveik visa masė yra iš medienos pluošto. Medvilnės pluoštas naudojamas specialioms klasėms, dažniausiai spausdinimo popieriui, pavyzdžiui, gyvenimo aprašymams ir valiutai.

Silikoninis aerozolis popieriaus atskyrimui

Šioje popieriaus mašinoje yra keturi pagrindiniai skyriai. Formavimo sekcija paverčia celiuliozę lakštų pagrindu išilgai vielos. Presavimo sekcija, kuri pašalina didžiąją dalį likusio vandens per nipus, sudarytus iš ritinėlių, besispaudžiančių vienas prie kito, padedant presavimo veltiniams, kurie palaiko lakštą ir sugeria presuotą vandenį. Popieriaus mašinos džiovinimo dalis, kaip rodo jos pavadinimas, džiovina popierių, naudodama daugybę viduje garais šildomų cilindrų, kurie išgarina drėgmę. Kad popieriaus paviršius būtų ypač lygus ir blizgus, naudojami kalendoriai. Praktikoje kalendoriaus ritinėliai paprastai dedami vertikaliai į krūvą.