Grandinių alyvų aerozoliai

Dialogas su savo mašinos gamintoju gali pasiūlyti neįkainojamų įžvalgų apie priežiūros niuansus. Nors labai svarbu neišleisti per daug išlaidų priežiūrai, per mažos išlaidos gali būti dar žalingesnės. Apleistas komponentas gali pailginti prastovų laiką ir turėti įtakos produktyvumui. Svarbiausia yra išlaikyti tinkamą pusiausvyrą: pirmenybę teikite priežiūrai, atsižvelgdami į konkrečius įrenginio poreikius ir naudojimo būdus.

Spaustuvės grandinių alyvos aerozolis
Spaustuvės grandinių alyvos aerozolis

Nuolatinė spausdinimo mašinų priežiūra – tai ne tik jos veikimo efektyvumo išsaugojimas; Tai užtikrina ilgaamžiškumą, optimalų našumą ir jūsų investicijų apsaugą. Laikydamiesi valymo grafikų, laikydami alyvavimo gaires, aktyviai keisdami dalis ir nuolat atnaujindami technologinę pažangą, ne tik užtikrinate savo mašinos sveikatą, bet ir prisidedate prie tvarios aplinkos. Gerai prižiūrimos mašinos veikia efektyviai, sunaudoja mažiau energijos ir sumažina eikvojimą, todėl jos yra ekologiškesnės. Iš esmės reguliari priežiūra yra nedidelė kaina, kurią reikia sumokėti už ilgalaikę naudą tiek jūsų veiklai, tiek planetai.

Spaudos grandinių tepalo aerozolis

Spausdinimo pramonės grandinė tiekiama iš įvairių medžiagų ir apdailos:
Išankstinis grandinės apkrovimas – siekiant sumažinti nuovargį ir pailginti grandinės eksploatavimo laiką, „Donghua“ tvirtinimo grandinė yra standartiškai pakrauta. Grandinė, kuriai taikoma nedidelė išankstinė apkrova arba jos nėra, pradinio naudojimo metu labai pailgės, todėl ją reikės pakeisti anksčiau, o tai reiškia, kad prastovos laikas pailgės.
Grandinės suderinimas – mes pritaikome savo tvirtinimo grandinę labai mažomis leistinomis nuokrypomis, kad užtikrintume, kad tvirtinimo jungtys susijungtų su žvaigždutėmis, taip pašalinant nereikalingą įtampą, kuri yra pagrindinė priedų nuovargio gedimų priežastis.
Sumažėjusi priežiūra – kai grandinės priežiūra yra sudėtinga arba ją reikia sumažinti iki minimumo, mūsų savaime tepanti grandinė yra idealus sprendimas. Todėl kokybiškos spaudos mašinos grandinės alyvos parinkimas yra ypač svarbus.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Sekorex KettenSpray

-20°C iki +270

žalsva

Alyva

Sint Ester

Pastūmos grandinių aerozoliai.

Sintetinės aukštatemperatūrinės, ISO VG 220 klampumo grandinių alyvos su kompleksinių priedų paketu pagrindo aerozolis. Stabilus temperatūros poveikiui, mažas išgaruojamumas, geros adhezinėmis savybės, įsigeriamumas. Džiovinimo krosnių, pasterizavimo įrangose, lakavimo bei kepimo krosnių grandinėms, pavarų ir transporterių grandinėms, tekstilės, chemijos pramonei

Sintetinis grandinių tepimo  aerozolis

MOLYDUVAL Sekorex Kettenspray yra sintetinės, gilaus išvalymo hidrotritingu grandinių alyvos aerozolis. Skirtas visų tipų grandinėms, ypač veikiamoms aukštų temperatūrų. Dėl savo gerų skvarbos savybių puikiai įsigeria į grandinės ritinėlius ir sumažina trintį. Suderinamas su O-žiedais. MOLYDUVAL Sekorex Kettenspray sudėtyje neturi dirbtinių lipiklių, todėl perkaitimo atveju beveik nepalieka nepageidautinų nuosėdų. Greitaeigėms grandinėms rekomenduojame naudoti kitą, turintį padidinto lipnumo savybes produktą          MOLYDUVAL Sekorex H.

Grandinių aerozolio savybės

•             stabilumas prie ekstremalių temperatūrų

•             puiki apsauga nuo dėvėjimosi, didelių slėgių (EP) pernešimo geba

•             tik nedideli nugaravimo prie aukštų temperatūrų nuostoliai

•             tinkamas senėjimo ir oksidacijos stabilumas

•             aukštas pliūpsnio ir užsidegimo taškas

•             ypatingos valkšnumo charakteristikos

•             suderinamas su sandarikliais ir O-žiedais

•             savistovis grandinės valymosi efektas

•             išskirtinės sutepimo ir paviršių atskyrimo plėvele savybės

•             sumažina trinties koeficientą iki minimumo

•             saugo nuo rūdžių ir trinties korozijos

•             išsaugo ilgalaikes antifrikcines suteptų paviršių savybes

Grandinių alyvos aerozolio panaudojimas

•             jėgos grandinių keltuvuose, tekstilės, pakuotės ir pan. pramonės įrengimuose tepimui

•             ekstremalių temperatūrų grandinių tepimui pasterizacijos gamyklose, džiovinimo kamerose, krosnyse, tekstilės pramonėje. Taip pat transporto priemonių grandinėms. Alyva apgaubia žiedų plyšius ir sukuria puikia apsaugą nuo trinties

•             kaip ekstremalių EP slėgių ir temperatūrų tepalas mechaninės inžinerijos lėtaeigiams slydimo guoliams

Naudojimo instrukcija

Purkšti plonu sluoksniu iš 15-20 cm atstumo. Išlaikykite grandinę alyvuotą.