Plastikinių menčių aerozoliai

Vėjo turbinos menčių tepalas
Vėjo turbinos menčių tepalas

Vėjo turbinos turi veikti ekstremaliomis sąlygomis, todėl labai svarbu, kad jų techninė priežiūra ir energijos tiekimas būtų iš jūsų pusės. Galime pasiūlyti įrangos tepimo sprendimą, kuris gali padėti išlaikyti jūsų turbinų sukimąsi, kad galėtumėte išlikti konkurencingi sparčiai augančioje atsinaujinančios energijos rinkoje.

Ventiliatoriaus alyvos aerozolis

Tiekiame tepalus, alyvas ir sausos plėvelės dangas vėjo jėgainėms. Dėl technologinės pažangos vėjo energijos pramonėje dabar kaip niekad svarbu naudoti tinkamą tepalą, kad būtų išvengta brangių prastovų ir remonto.

Vėjo turbinos kelia didelius reikalavimus guoliams ir pavarų dėžės komponentams, todėl būtinas tepimas.

Vėjo energijos pramonė taip pat bando pereiti prie ekologiškesnių tepalų ir mažiau pasikliauti iškastiniu kuru.

Vėjo turbinų tepalai turi būti ekonomiški, kad vėjo energija būtų konkurencinga, palyginti su įprastais energijos šaltiniais.

Vėjo turbinos pavarų dėžė yra labai sudėtinga, o didelė apkrova, kurią guoliams tenka ašmenims, yra dažna gedimo priežastis.

Rūšis Darbinės temperatūros, ºC Lašėjimo temperatūra, ºC Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

 

 

Molyduval    Polypan LKA Spray

-40 iki +180

260

Sint PAO/Ester

Vėjo jėgainės tepalai.

Plastikinių agregatų aerozolis sintetinio, labai lipnaus, vandenį atstumiančio, atsparaus agresyviems skysčiams, puikių aukštatemperatūrinių savybių tepalo pagrindu. Plastikiniams mechanizmams kaip dantračiai, konvejerių trauktuvai, guoliai, vandens čiaupams, geriamo vandens plastikinių vamzdžių sujungimams, sandarikliams, membranoms.

Skaidrus. MP2R-30; ISO-L-XCEEB2

 

Atsinaujinančios energijos tepalai

Atsinaujinanti energija, ypač vėjo energija, yra vienas greičiausiai augančių energijos šaltinių visame pasaulyje. Be to, jie atlieka svarbų vaidmenį tvarioje plėtroje, o tai paaiškina susidomėjimą daugiau investuoti į šį sektorių.

Jomis taip pat siekiama sušvelninti klimato kaitą ir didinti saugumą energijos tiekimo ir aplinkos apsaugos priemonių kontekste. Apskritai elektros gamyba iš atsinaujinančių išteklių 2017 metais išaugo apie 6,3%, o iki 2022 metų tikimasi apie 40%, teigia Tarptautinė energetikos agentūra. Kalbant apie vėjo energijos rinką, jos instaliuota galia yra viena iš sparčiausiai augančių pasaulyje.

Vien tik Europoje augimo tempas iki 2020 m. siekė 6,1 % ir tikimasi, kad laikui bėgant jis palaipsniui didės. Be to, rinka prognozuoja, kad per ateinančius kelerius metus naujų vėjo jėgainių Europoje padidės 111 GW, o bendra suminė instaliuota galia iki 2030 m. pabaigos žemyne padidės daugiau nei 300 GW.

Tačiau vėjo energijos sektorius vis dar susiduria su rimtomis problemomis, susijusiomis su priešlaikiniu komponentų gedimu, kuris daro įtaką kasdieninėms turbinų eksploatavimo ir priežiūros išlaidoms ir galiausiai labai prisideda prie bendrų vėjo energijos sąnaudų.

Vėjo jėgainės reduktorinė alyva

Viena didžiausių problemų vėjo energijos rinkoje yra priešlaikinis pagrindinių vėjo jėgainių komponentų gedimas. Tai turi įtakos numatomoms priežiūros, eksploatavimo ir patikimumo išlaidoms per vėjo turbinos eksploatavimo laiką.

Šiuo konkrečiu atveju pagrindiniai tribologiniai elementai yra ir guoliai (yra pagrindiniame velene, žingsnyje, posūkyje, generatoriuje ir pavarų dėžėje) ir srieginės jungtys (jungiančios bokštą su pamatu, taip pat įvairūs vėjo komponentai turbina kartu).

Šie komponentai gali per anksti sugesti dėl netolygios apkrovos ir sunkių aplinkos sąlygų. Pastarieji gali sukelti skirtingą mechaninį įtempį, apkrovą, temperatūrą ir vėjo greitį bei slėgį, o tai pagreitina komponentų gedimo pradžią dar nepasibaigus jų projektiniam gyvavimo laikui.

Tarp gedimo būdų, su kuriais galima susidurti, svarbiausi yra subraižymas, mikroplyšimas, balti ėsdinimo įtrūkimai ir įtrūkusi korozija. Norint išvengti šių gedimų, būtina nustatyti pagrindines jų priežastis ir tada sukurti galimus sprendimus, kad būtų išvengta jų atsiradimo.

Posūkio mechanizmo aerozolis

Pagrindinė daugelio komponentų gedimų priežastis yra netinkamo arba nepakankamo tepalo naudojimas arba netinkama tepimo technika atliekant techninę priežiūrą.

Šiandien specialios tepalų formulės, skirtos vėjo energetikos sektoriui, turi atsižvelgti ne tik į eksploatacines apkrovas ir netolygias aplinkos sąlygas, bet ir į korozijos ar taršos galimybę mechaninių komponentų naudojimo metu.

Pavyzdžiui, sausumoje esančios vėjo jėgainės susiduria su dulkių problemomis, o jūroje ar netoli kranto esančios vėjo turbinos yra veikiamos labai drėgnoje aplinkoje, o tai neišvengiamai gali pabloginti kokybę ir prarasti naftos efektyvumą.

Todėl vėjo energijai naudojami tepalai turi atitikti aukštesnius standartus nei kiti gaminiai, naudojami įvairiose pramonės šakose.