Gofruotuvo veleno guolių PFPE aerozoliai

Gofruotasis volas yra pagrindinė gofruotojo kartono gamybos linijos dalis, todėl ypač svarbu tinkamai naudoti ir prižiūrėti gofruotąjį volą. Kiek įmanoma naudokite aukštos kokybės gofruotą pagrindinį popierių
Praktika įrodė, kad nebrangus ir nekokybiškas gofruotas pagrindo popierius padidins banguotųjų volų susidėvėjimą ir sutrumpins gofruoto volų tarnavimo laiką.

Gofravimo volo guolių PFPE tepalas
Gofravimo volo guolių PFPE tepalas

Įdiekite ribinį įrenginį
Vienpusėje gofruotojo kartono gamybos linijos mašinoje, kai gofruotoji kartono plokštė yra padengta klijais, o gofruotoji kartono plokštė yra priklijuota prie veido popieriaus, reikalingas tam tikras slėgis tarp gofravimo volo ir slėgio ritinėlio, kad būtų užtikrintas sukibimas. poveikis. Šiuo metu daugelis vienpusių mašinų neturi ribinių įtaisų, kai kurie iš jų yra nepatikimi, o kai kuriems operatoriams nėra liepta uždrausti tiesioginį kontaktą tarp gofravimo volo ir slėgio volo, todėl slėginio volo paviršius dažnai pažeidžiamas. . Sumontavus ribinį įtaisą ir protingai sureguliavus tarpą bei slėgį tarp prispaudžiamojo ir gofravimo volo, galima išvengti gofravimo volo ir slėginio volo pažeidimų, atsiradusių dėl netinkamo tarpo valdymo.
Vidinis gofruoto volo susidėvėjimo stebėjimas
Armuoto plieno gofravimo volų susidėvėjimas yra linijinis, todėl būtina reguliariai tikrinti gofruotojo kartono aukštį, kad būtų galima tiksliai nustatyti numatomą gofruotojo kartono ritinėlių tarnavimo laiką ir pakeitimo datą, kad būtų užtikrinta gofruotojo kartono gamybos kokybė.

Gofravimo volo tepimo aerozolis

Nusidėvus gofravimo volą, volelio paviršiuje atsiras laiptuotas raštas. Labiausiai dėvisi gofruotojo volo vidurinė dalis. Dėl to netolygiai spaudžiami slėginio volelio antgaliai ir sunku tolygiai užtepti klijus. Norėdami tai įveikti, nedidelį kiekį (0,05 mm) medžiagos galima pašalinti šlifuojant deimantine pasta arba nuo kraigo galo ties kakliuku. Tačiau ši operacija yra labai sunki ir reikalauja aukšto lygio įgūdžių, kad nenusidėvėtų svarbi fleitos danga. Kai kurių gamyklų pagamintas nedidelis strypas, kurį galima montuoti ant vienpusės mašinos, kad šlifavimo darbai būtų tikslesni ir lengvesni. Kruopščiai šlifuojant nepadengtus gofravimo ritinius, galima žymiai pailginti gofravimo ritinių tarnavimo laiką. Tačiau labai susidėvėjusius gofruotus volelius reikia laiku pakeisti.

Gofro agregato tepalo su Teflonu aerozolis

Jei gofruotojo kartono ritinėliai negali būti laikomi lygiagrečiai, tai turės įtakos ne tik gofruotojo kartono kokybei, bet ir gofruotojo kartono ritinėlių tarnavimo laikui. Gofravimo volelio slėgį galima reguliuoti keičiant fiksuotą popieriaus rėmą arba gofruoto šerdies popieriaus rūšį (slėgis turi būti atitinkamai sumažintas, kad kakliukas nesusiliestų su metalu). Jei reikia, tinkamai sureguliavus sumažinsite kakliukų pažeidimus ir prailginsite gofravimo ritinėlių tarnavimo laiką, o dar svarbiau – užtikrinsite, kad gofravimo ritinėliai mašinoje būtų išdėstyti lygiagrečiai. Tai galima aptikti naudojant elektrinį popierių, kuris yra tarp gofravimo ritinėlių, ir gali būti rodoma santykinė viršutinio ir apatinio slėgio ritinėlių padėtis. Vėlesnių patikrinimų metu bet koks poslinkis rodo galimą mašinos problemą.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molylub

FluorTec MPA 2H Spray

-30 iki +260 / 300

nėra

PFPE+ PTFE

Perfluoruotų tepalų pagrindo aerozoliai.

Aukštesnės VG 500 klampumo bazinės sintetinės perfluoruotos alyvos ir teflono tirštiklio pagrindo aukštatemperatūrinio konsistencinio tepalo aerozolis.

Džiovyklų / apdeginimo krosnims plytų, gofruoto kartono, PET gamybos, tekstilės, chemijos pramonei.

Baltas.

PFPE tepalai

Molylub FluorTec C 2005 yra nedegus baltas aukštatemperatūrinis perfloruotos alkil-polieterių bazinės alyvos ir mikronizuoto PTFE tirštiklio bei antikorozinių priedų pagrindo tepalas. Jis yra pilnai chemiškai ir fiziškai inertiškas visų rūšių agresyvioms skysčių bei dujų terpėms (išskirus jo išplovimui skirtiems floruotiems tirpikliams), taip pat terminei ir jonizuotai radiacijai.

Molylub FluorTec C 2005 yra puikiai suderinamas su plačiai naudojamų sandariklių, elastomerų, tarpinių medžiagomis, plastikais bei metalais.

Kadangi visos tepalo sudedamosios dalys atitinka JAV Maisto ir Vaistų Administracijos (FDA) pozityvių medžiagų sąrašą ZAROX C 2005 yra sertifikuotas kaip  NSF klases H-1 maistinis tepalas netiesioginiam kontaktui su apdirbama produkcija.

Molylub FluorTec C 2005 yra skirtas visų tipų guolių, slydimo paviršių ir jungčių, veikiamų ekstremaliai aukštų temperatūrų ar agresyvių terpių, tepimui kai standartiniai tepalai neišlaiko tokio darbinio režimo. Dažnai šio tipo tepalas naudojamas stiklo pramonės džiovyklose, apdeginimo krosnyse, šilumokaičių sistemose, tekstilės pramonės džiovyklose, chemijos pramonės maišyklėse, karštų klijų velenėlių guoliams baldų pramonėje, gofruoto popieriaus gamybos velenų tepimui ir pan.