Gofruotuvo veleno guolių PFPE aerozoliai

Gofro agregato tepalo su Teflonu aerozolis                        

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

IKV

Fluor MPA 2H Spray

 

-30 iki +260 / 300

nėra

PFPE+ PTFE

Perfluoruotų tepalų pagrindo aerozoliai.

Aukštesnės VG 500 klampumo bazinės sintetinės perfluoruotos alyvos ir teflono tirštiklio pagrindo aukštatemperatūrinio konsistencinio tepalo aerozolis.

Džiovyklų / apdeginimo krosnims plytų, gofruoto kartono, PET gamybos, tekstilės, chemijos pramonei.

Baltas.

 

PFPE tepalai

ZAROX C 2005 yra nedegus baltas aukštatemperatūrinis perfloruotos alkil-polieterių bazinės alyvos ir mikronizuoto PTFE tirštiklio bei antikorozinių priedų pagrindo tepalas. Jis yra pilnai chemiškai ir fiziškai inertiškas visų rūšių agresyvioms skysčių bei dujų terpėms (išskirus jo išplovimui skirtiems floruotiems tirpikliams), taip pat terminei ir jonizuotai radiacijai.

ZAROX C 2005 yra puikiai suderinamas su plačiai naudojamų sandariklių, elastomerų, tarpinių medžiagomis, plastikais bei metalais.

Kadangi visos tepalo sudedamosios dalys atitinka JAV Maisto ir Vaistų Administracijos (FDA) pozityvių medžiagų sąrašą ZAROX C 2005 yra sertifikuotas kaip  NSF klases H-1 maistinis tepalas netiesioginiam kontaktui su apdirbama produkcija.

ZAROX C 2005 yra skirtas visų tipų guolių, slydimo paviršių ir jungčių, veikiamų ekstremaliai aukštų temperatūrų ar agresyvių terpių, tepimui kai standartiniai tepalai neišlaiko tokio darbinio režimo. Dažnai šio tipo tepalas naudojamas stiklo pramonės džiovyklose, apdeginimo krosnyse, šilumokaičių sistemose, tekstilės pramonės džiovyklose, chemijos pramonės maišyklėse, karštų klijų velenėlių guoliams baldų pramonėje, gofruoto popieriaus gamybos velenų tepimui ir pan.