Verpimo žiedų skriejikų tepimo alyva

Mezgimo mašinų nuplaunama tesktilinė alyva

Siuvimo mašinų adatų alyva

Nėrinių fiksavimo tekstiliniai klijai 

Priežiūra gali būti apibrėžiama kaip chronologinė veikla arba kaip sistemingos veiklos, atliekamos siekiant išlaikyti mašinos ar įrangos šilumos lygį, kad jos gerai veiktų ar tinkamai veiktų, procesas. Tinkama tekstilės mašinų priežiūra ir priežiūra yra labai svarbios siekiant pailginti jų patvarumą ir išvaizdą.

Tekstilinė apvalaus mezgimo alyva

Valdymo aspektais sistema gali būti apibrėžiama kaip priemonė, kurią įmonės personalas naudoja siekdamas įmonės tikslų. Jie suteikia valdymo politikos vertimo priemones. Procedūra bus tokia, kad tai yra rašytinis ir žodinis nurodymas, suteikiantis oficialią sankciją sistemai. Kita vertus, įtampa yra teikiama techniniams darbams ir parametrams, o sistema gali būti laikoma susijusios gamybos tinklu, sukurtu pagal integruotą schemą pagrindinei veiklai ar funkcijai atlikti. Procedūra gali būti vertinama kaip techninių operacijų seka, nustatyta siekiant užtikrinti vienodą pasikartojančių užduočių atlikimą.

Žiedų skriejikų verpimo alyva

Priežiūros operacijos pasižymi plačiu diapazonu ir skirtingu neapibrėžtumo laipsniu. Tai turi padaryti įvairių įgūdžių žmonės. Kai kurie darbai yra cikliški, kiti ne. Net ir ciklinių užduočių atveju intervalas tarp 2 konstruktyvių operacijų svyruoja gana plačiai – nuo vienos savaitės iki dažniausiai du kartus per metus. Taip pat yra keletas darbų, kurie alternatyviai persidengia. Tam tikromis priežastimis tam tikrų užduočių vykdymas automatiškai reiškia ir tam tikrų kitų užduočių vykdymą.

Plokščios mezgimo mašinos adatinės alyva

Kontroliuojamas darbas laikomas planavimu. Kadangi šiuo tikslu reikalinga išsami techninės priežiūros analizė. Jis gali būti naudojamas vienerių metų laiko šlamštui padengti.

  1. Iš esmės sprendimas, kurį reikia priimti 1-ajame 2 planavimo etapuose, yra labiau techninio pobūdžio nei administracinis. Pakanka, kad toliau pateikta trumpa informacija būtų puiki. Sprendimų, kuriuos reikia priimti planavimo etapuose, diapazonas.
  2. Valymo dažnumą reikėjo nustatyti atsižvelgiant į purvo ir musių susikaupimo laipsnį.
  3. tepimo ciklas yra nustatytas atsižvelgiant į guolio konstrukciją ir veikimo greitį, skirtingų naftos kompanijų rekomendacijos gali būti kaip gairės turinyje.
  4. Įprastų techninės priežiūros operacijų dažnis ir pobūdis yra fiksuoti atsižvelgiant į mašinų gamybą ir rekomenduojamą nusidėvėjimo precesijos greitį ir nustatymų tikslumą, reguliavimą, efektyvumo praradimo proceso gedimus, mašinų gedimus ir, svarbiausia, ankstesnę patirtį, susijusius su susijusiais dalykais.
  5. Išsami informacija apie prevencinės priežiūros programą, pritaikytą konkrečiai gamyklų būklei, yra baigiama įvertinus, pavyzdžiui, mašinų skaičių ir kvalifikuoto techniko turimų įrankių bei pagalbinių priemonių tipus, būtinų patikrinimų sąrašai taip pat sudaromi profilaktinei priežiūrai.

Taip pat atsižvelgiama į atkuriamuosius priežiūros planus, kurie gali būti neutralizuoti ateinančiais metais. Dauguma duomenų apie veiksmus turi būti renkami iš įrangos istorijos įrašų. Jei tokių įrašų nėra gamyklose, jie turi būti padaryti pirmą kartą po pirkimo. Gamybos vadovas ir lankstinukai yra prieš analizę. Papildomus reikalingus duomenis galima gauti iš gamybos, sąnaudų skaičiavimo ir kokybės kontrolės skyrių.