Vandeniu skiedžiami tekinimo, frezavimo metalo aušinimo tepimo skysčiai

Metalo pjovimo alyva

Kietmetalio šlifavimo skystis

Sriegimo alyva
Emulsija metalo apdirbimui

Sriegimo tepalas pasta sriegtuvams

Metalo pjovimo alyvos aerozolis

Metalo pjovimo stakles reikia prižiūrėti ir prižiūrėti, o tai yra esminis veiksnys užtikrinant našumą ir efektyvumą bei prailginant jų tarnavimo laiką. Kad ir koks būtų mašinos komponentas, įprastos patikros ir priežiūros esmė negali būti pakankamai pabrėžiama.
Netinkamai valdant didelio tikslumo metalo pjovimo mašinos komponentą, pvz., veleną, jis gali pasiekti lūžio tašką. Tinkama priežiūra ir priežiūra užtikrina optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą.
Kadangi metalo pjovimo staklės yra didelė investicija, būtinai vadovaukitės konkrečias priežiūros gaires ir instrukcijas, pateiktas savininko vadove. Įrangos gamintojai, turėdami ilgametę patirtį, išmano mašinos reikalavimus ir išdėsto savo klientams priežiūros procesus.
Mašinos priežiūra gali būti unikali, priklausomai nuo gamintojo ar jo pajėgumų. Nepaisant to, techninės priežiūros grafiko laikymasis visoms metalo pjovimo staklėms išlieka toks pat. Įprasta priežiūra užtikrina optimalų mašinos veikimą ir gamybą bei išlaiko gamintojo garantiją. Priešingai, prastai prižiūrimos mašinos dažnai sukelia neefektyvų darbą ir brangiai kainuojančius gedimus.

Metalo štampų supurškimo aerozolis

Operatoriai turi gerai išmanyti metalo pjovimo staklių valdymą. Viena iš svarbių operatoriaus pareigų yra užtikrinti tinkamą įrangos apžiūrą ir veikimą.
Mašinų operatoriai turi būti tinkamai apmokyti. Tačiau mokymai turėtų būti nuolat atnaujinami, kad neatsiliktų nuo naujausių technologijų. Kai darbuotojai ateina ir išeina, jų įgūdžiai ilgainiui išblės, o tai lemia prastą darbą.
Konkrečios darbo situacijos pataisymus galima atlikti naudotojo vadovuose. Naudokite trumpesnę ir paprastesnę kalbą, kad vadovas būtų lengva nuoroda. Taip pat būtinai nustatykite ir įtraukite geriausią mašinos veikimo geriausią praktiką, kurią operatoriai turi įgyvendinti. Dalijimasis esminėmis žiniomis apie mašinų priežiūrą ir techninę priežiūrą yra vertingas tiek įmonei, tiek darbuotojams.

Karšto štampavimo aušinimo skysčio sistema

  • Kas savaitę tikrinkite dažnai naudojamų mašinų tepimo lygį. Tepalai apsaugo judančias dalis sumažindami trintį. Reguliarus tepimas prailgina mašinos tarnavimo laiką. Be tinkamo sutepimo metalo pjovimo staklės gali susidėvėti prieš laiką, o tai gali sukelti didelę žalą ir brangiai kainuojantį remontą. Žiūrėkite naudotojo vadovą ir naudokite gamintojo rekomenduojamą tepalą.
  • Patikrinkite, ar mašinoje nėra netinkamai suderintų priedų ar komponentų, kad išvengtumėte mirtinų nelaimingų atsitikimų darbo vietoje. Be to, netinkamas priedų išlyginimas gali turėti įtakos jūsų mašinos darbo kokybei. Norėdami nustatyti tinkamą išlygiavimą, atlikite keletą bandymų ir atkreipkite dėmesį į rezultatus. Jei išlygiavimas išjungtas, tiesiog paprašykite profesionalo, kad jis iš naujo sulygiuotų mašiną, kad būtų išlaikytos tikslios specifikacijos.