Plastikinių krumpliaračių sintetiniai tepalai

Silikoninis aerozolis plastiko paviršiams

Teflono tepalas plastikinėms detalėms

Maistiniai tepalai plastikinei tarai

Techninė priežiūra yra būtinybė, kai kalbama apie bet kurią mašiną ar įrenginį, tačiau tai ypač pasakytina apie gamybos mašinas. Priežiūra – tai šių prietaisų veikimas, o tai suteikia daug naudos gamintojui ir gaminius gaminančioms įmonėms.

Plastiko ekstruzijos įrangos tepimas

Reguliariai valykite mašinos komponentus, įskaitant cilindrą, varžtą ir antgalį, kad pašalintumėte likučius ar teršalus, kurie gali turėti įtakos veikimui. Sutepkite judančias liejimo mašinos dalis, kaip rekomenduoja gamintojas, kad sumažintumėte trintį ir išvengtumėte ankstyvo susidėvėjimo.

Turėtumėte atlikti savo mašinų techninę priežiūrą, nes tai sumažina gamybos sąnaudas. Be tinkamos priežiūros šios liejimo mašinos lėtai praras efektyvumą, nes sugenda. Tai kainuoja jums pinigus ir padidina kiekvienos dalies, kurią pagaminate iš tos neefektyvios mašinos, vieneto kainą.

Ekstruzinio formavimo technologijos silikoninė alyva

Kalbant apie priežiūrą, kai kurios formos yra geresnės gamybai nei kitos. Prevencinė priežiūra yra pati produktyviausia, nes ji sustabdo problemas, kol jos netampa tikromis. Atliekant prevencinę priežiūrą, pagrindinis dėmesys skiriamas problemų nustatymui ir ankstyvam jų išsprendimui, kol jos nepaveiks plastikinių dalių gamybos. Toliau apžvelgsime įvairius prevencinės liejimo įrangos priežiūros tipus.