Aerozoliniai maistiniai grandinių tepalai

Nepriklausomai nuo naudojamos įrangos, be tinkamo ir protingo naudojimo siekiant užtikrinti įrangos tarnavimo laiką ir amžių, įranga turi būti reguliariai prižiūrima ir taisoma, kad būtų geriau garantuotas arba pailgintas įrangos eksploatavimo laikas. Tepimo konsultantai aptars dažniausiai naudojamų viščiukų auginimo įrangos tipus ir papasakos ūkininkams apie kiekvienos įrangos naudojimo ir priežiūros taškus.

Vištienos konvejerio grandinės aerozolis
Vištienos konvejerio grandinės aerozolis

Maistinės grandinių alyvos aerozolis

Šiuolaikiniai ūkininkai viščiukus augina be viščiukų auginimo įrangos. Viščiukų auginimo įranga yra geras pagalbininkas, padedantis ūkininkams užbaigti vištienos auginimo darbus. Dabar vištų auginimo įranga yra labai mechanizuota ir gali būti naudojama ilgą laiką.
Tam reikia, kad ūkininkai: Įranga turėtų būti reguliariai prižiūrima ir prižiūrima, kad būtų užtikrinta, jog ūkininkams įranga normaliai veiktų visus metus ir padidėtų viščiukų ūkio darbo efektyvumas. Šiandien kalbėsiu su draugais, kaip prižiūrėti veisimo įrangą?

Kiaušinių dėklų atskyrimo alyva

Naudodami kiaušinių surinkimo mašiną būtinai atkreipkite dėmesį į dažną dezinfekciją, nes naudojimo metu įranga yra įjungta, neišvengiamai liks vištų mėšlo, vištų plunksnų ir kitų bakterijų turinčių dalykų. Jei įranga su bakterijomis bus naudojama nuolat, o įranga nevaloma dažnai, kiaušinių kokybė pablogės.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

 

Molyduval

Biolube H Spray

-30°C iki +150

skaidri

sintet PAO

Maistinio grandinio tepalo pagrindo aerozoliai.

Padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinė, universali sutepimo priemonė maisto pramonės lėtaeigėms grandinėms, pavaroms ir vidutiniškai apkrautiems guoliams. Bei ten,  kur svarbus padidintas lipnumas bei nenusitaškymas. Aukšto ISO VG 460 klampumo alyvos pagrindo.

 

 

 

Molyduval

Biolube HV Spray

-30°C iki +150

skaidri

sintet PAO

 

Ypač aukšto ISO VG 1500 bazinės alyvos klampumo padidinto lipnumo, aukštatemperatūrinis maisto pramonės lėtaeigėms grandinių ir atvirų dantračių aerozolis. Ilgapluoštis ir tąsus.

 

Paukštienos perdirbimo pramonės technikos tepalai

Vandens tiekimo sistema: 1. Kartą per savaitę patikrinkite giluminio gręžinio siurblio vandens tiekimą. 2. Išvalius aptvarą ir vištienos mėšlą, vandens linija turi būti iki galo pakelta, kad būtų sumažinta susidūrimo žala. 3. Namo valymo metu vandens linija turi būti kruopščiai išvalyta ir nukalkinta viduje ir išorėje, o vielinis lynas ir keltuvas turi būti apsaugoti nuo rūdžių. 4. Reguliariai arba prieš ir po imunizacijos, po injekcijos praplaukite vandens liniją. 5. Vandens linija turi būti išlyginta ir vandens slėgis turi būti tinkamas naudojimo metu. 6. Kai žiemos namas tuščias, išleiskite vandenį vaterlinijoje ir ištraukite slėginį siurblį. Slėgio siurblio guolis tepamas kartą per 6 mėnesius, o vandens linijos keltuvas įpila tepalinės alyvos į kiekvieną viščiukų partiją.

Aerozolis paukštienos konvejerio grandinei

1. Reguliariai taisykite ventiliatoriaus variklį ir šiluminę relę, kad sumažintumėte variklio pažeidimus. 2. Apvyniokite variklį plastikine šluoste, kad į jį nepatektų vanduo, ir nuvalykite peilius bei žaliuzes. 3. Venkite nešvarumų, kurie nepažeis ventiliatoriaus mentes. 4. Ventiliatoriaus sklendės turi turėti laikiklius, kuriuos būtų galima automatiškai atidaryti ir uždaryti. 5. Ventiliatoriaus diržą laikykite tvirtai ir laiku tinkamai pakeiskite pažeistą diržą bei guolį. 6. Reguliariai valykite apsauginio tinklo dangtelį. 7. Išilginio vėdinimo metu tinkamai sureguliuokite roletus. 8. Ventiliatoriaus guoliai tepami kartą per šešis mėnesius.

Šilumos sistemos termo alyva

Šildymo sistema: 1. Kiekviena vištų partija turi būti išvalyta laiku, kad būtų išvalytas krosnies korpusas, krosnis, dūmų vamzdis ir kruopščiai suremontuota krosnies plokštė, instrumentas, variklis ir pan. 2. Kiekviena viščiukų partija prieš įvedant viščiuką apmokoma naujojo augintojo veiklos įgūdžių. 3. Sureguliuokite anglies tiekimo dažnį pagal namo temperatūrą. 4. Oro šildymo krosnies orą sukeliančiam vamzdžiui naudojimo metu draudžiama pjauti skyles ir išvengti žalos praplovimo, pakrovimo ir iškrovimo metu. 5. Skėčio dantys, grandinės, guoliai, kiekvieną vištų partiją vieną kartą įpilkite lubrikanto.

Šaldymo sistemo alyva paukštyno vėsinimui

Šaldymo sistema: 1. Reguliariai valykite vandens užuolaidų popierių. 2. Įsitikinkite, kad vanduo yra švarus. 3. Užtikrinkite, kad vandens tiekimo vamzdynas ir drėkinimo vamzdynas būtų atblokuoti. 4. Laiku suremontuokite siurblį.

Aukščiau yra autoriaus kelių dažniausiai naudojamos paukštininkystės įrangos kasdienio naudojimo ir priežiūros punktai. Tikiuosi, kad aukščiau aprašytas autorius gali padėti ūkininkams.