Tekstilinės nuplaunamos nuo audinio alyvos

Šiuolaikinės tekstilės mašinos, didėjančios jų kainos, sudėtingos ir automatizuotos, priežiūros būtinybė tapo labai didelė. Mašina atlieka labai svarbų vaidmenį nustatant fabriko našumą, gaminių kokybę, energijos suvartojimą ir pan. . Todėl verpimo agregatuose svarbu, kad pagrindinių mašinų būklė būtų palaikoma sistemingai ir suplanuotai atliekant techninę priežiūrą. Taip pat yra tam tikras ekonominis spaudimas, kuris verčia malūną visapusiškai išnaudoti didelį mašinų kapitalą, kad susidurs su konkurentais. Dėl priežiūros svarbos jis gali būti laikomas „produktyvumo širdimi“. Jei techninė priežiūra ir sugedusių dalių keitimas bus apleistas, tai gali kainuoti daugiau nei gali kainuoti gera priežiūra. Todėl tekstilinė verpimo alyva yra ypač svarbi aptarnavime.

Verpimo mašinos alyva Spinning Ring Lubricant
Verpimo mašinos alyva Spinning Ring Lubricant

Apskrito mezgimo mašinos platinų aerozolis

Šiuolaikiniais principais veikiančios įmonės techninės priežiūros funkcija suteikia didelį svorį produkcijos prieinamumui, mašinos našumui, operacijų ir priežiūros išlaidoms. Mašinų priežiūra apima visas pastangas, kad visos mašinos būtų geros būklės minimaliomis sąnaudomis. Tai lemia sklandų ir efektyvų pramonės įmonės darbą, taip padedant pagerinti našumą, taigi ir įmonės pelningumą. Efektyvi priežiūra apibrėžiama kaip ta, kuri užtikrina maksimalų įrenginio pasiekiamumo ir našumo lygį. Tai pasiekiama per techninės priežiūros valdymą, apimantį planavimą, organizavimą, kontrolę ir vykdymą, nukreiptą į nurodytą tikslą, užtikrinantį, kad įmonė pasiektų savo verslo tikslus.

Rūšis Klampumas prie 40ºC, mm2 /s Tankis, prie 15ºC, kg/m3 Pliūpsnio temperatūra PMCC, ºC Stingimo temperatūra ºC, Panaudojimas, savybės
 

Molyduval

Corona E 15

15

900

205

– 59

Sintetinės nuplaunamos tekstilinės alyvos purškikliai.

Rankinio purškiklio pakuotėje esanti pilnai sintetinė žemo klampumo tekstilinė alyva verpimo rėmelių kakliukams, žiedams – skriejikams, velenėliams. Taip pat sunkiau prieinamoms tepimui mezgimo, siuvimo, sukimo mašinų greitasūkėms detalėms, velenėliams, adatoms, lomoms ir pan.

Ekstremalių temperatūrų sintetinės esterių, lengvai nuo audinio nuplaunamos alyvos pagrindu.

Tekstilės žiedų skriejikų tepimo alyva

Priežiūra gali būti apibrėžiama kaip chronologinis sistemingos veiklos procesas, atliekamas siekiant palaikyti MC ar įrangos šilumos lygį, kad jis veiktų ar tinkamai veiktų. Mašinos atlieka pagrindinį vaidmenį nustatant pramonės produktyvumą, jos produktų kokybę, energijos suvartojimą ir darbo atmosferą. Verpykloje verpimo mašinų priežiūra yra labai svarbi norint pasiekti tinkamą efektyvumą. Kadangi verpimo staklės priklauso nuo tinkamos verpimo staklių priežiūros.

Verpimo staklių reduktorinė alyva CLP 150

Verpalų verpimo mašinų priežiūros tipai:
Verpimo mašinose atliekamos šios priežiūros rūšys:
1. Techninės priežiūros tvarkaraštis: čia daugiausia tikrinamos visos mašinos pagal fiksuotą laiko grafiką. Įvairios mašinos dalys atidaromos, valomos, sutepamos, matuojamos ir prireikus pakeičiamos.
2. Nuspėjamoji priežiūra: Šis tipas apima verpimo mašinų dalių priežiūrą, įtariant, kad jos yra problemos ir ateityje sukels didesnę problemą. Tai taip pat apima pavarų keitimus, kurie atliekami norint sureguliuoti mašinų skaičių, ktex ir tt bei kapitalinį remontą.
3. Gedimo priežiūra: kai mašina sustoja dėl mašinos dalių gedimo, tai vadinama mašinos gedimu. Priežiūra, kuri atliekama norint suremontuoti ir paruošti ją eksploatuoti, vadinama gedimų priežiūra.
Taškai, kurie tikrinami atliekant skirtingų verpimo mašinų techninę priežiūrą, taip pat skirtingi tepimo taškai pateikti kitame skyriuje