Vazelino techniniai tepalai

Medicininė DAB 10 alyva

Maistiniai guolių tepalai

Parafininės madicininės alyvos aerozoliai

Priežiūra ir su aptarnavimu susiję dalykai dažnai yra antras pagal dydį biudžeto elementas laboratorijoje po atlyginimų ir išmokų. Techninės priežiūros srityje prevencinė priežiūra (PM) sudaro didelę biudžeto dalį. Tradiciškai PM buvo įrangos priežiūros filosofija, pagrįsta įrangos keitimu, kapitaliniu remontu ar perdarymu nustatytais intervalais, neatsižvelgiant į jos būklę tuo metu. Iš esmės tai buvo taisymas, kas nebūtinai buvo sugedęs, ir šis metodas vis dar plačiai naudojamas farmacijos pramonėje.

Medicininės alyvos aerozolis

Reguliuojamos laboratorijos paprastai daug labiau vengia rizikos nei nereglamentuojamos laboratorijos ir paprastai laikosi labai konservatyvaus, kartais pernelyg atsargaus požiūrio. PM programą reikalauja geros laboratorinės praktikos (GLP) gairės, tačiau paslaugų apimtis ir dažnumas nenurodomas. Laboratorijoms pagal šį protokolą taikomas FDA auditas, o už jų nesilaikymą taikomos didelės nuobaudos, todėl daugelis organizacijų priima programas ir tvarkaraščius, kurie linkę per daug prižiūrėti prietaisus ir įrangą.

Vazelino tepalo antikorozinis aerozolis

Nors šios programos gerai atitinka FDA gaires, jos yra brangios ir gali padidinti reguliavimo išvadų riziką, nes sunku laikytis PM tvarkaraščio. Nors tikrosios užduotys ir tvarkaraščiai nėra nurodyti GLP standarte, laboratorijos paprastai įsipareigoja laikytis griežto grafiko savo kokybės sistemos dokumentuose, kuriuos vėliau privalo laikytis. Praleisti PM yra lengvai nustatomi audito metu, o daugybė atvejų rodo neatitikimą, dėl kurio gali būti imtasi vykdymo veiksmų. Pernelyg intensyvūs grafikai yra brangūs ir gali turėti neigiamos grynosios naudos sąnaudų, atitikties ir patikimumo atžvilgiu.

Ampulių konvejerio atskyrimo alyva

Pagrindinė problema, susijusi su įranga, susijusia su mechaninėmis dalimis, yra PM dažnis, nes nusidėvėjimo laipsnis yra tiesiogiai susijęs su naudojimo greičiu. Tvarkaraščiai paprastai yra pagrįsti maksimaliu naudojimo dažniu, todėl įrangos dalys, kurios nėra 100 % išnaudotos, gali būti keičiamos ilgą laiką. kol jie smarkiai nusidėvi. Šiai įrangai gali būti tinkamesni naudojimu pagrįsti grafikai arba vėliau aprašyta „patikrinti ir pakeisti“ metodika. Apskritai elektroninei įrangai ar prietaisams, kuriuose yra nedaug judančių dalių, taikomi minimalūs PM reikalavimai, jei tokių yra.