Dujų nutekėjimų paieškos aerozolis

Gamtinių dujų transportavimo infrastruktūra nuolat plečiasi ir modernizuojama. Šiandien gamtinių dujų tinklas apima daugiau nei 500 000 kilometrų. Didėja teisiniai reikalavimai dėl dujų infrastruktūros sandarumo. Be saugos, bereikalingo dujų išmetimo poveikis aplinkai vis didesnę reikšmę turi aukštiems dujų tinklo sandarumo reikalavimams. Tai taip pat taikoma pramonės sektoriams, tokiems kaip naftos, naftos chemijos ir dujų pramonė. Kaip ir dujų tinklų operatoriams, jiems taip pat reikalingos veiksmingos nuotėkio aptikimo matavimo sistemos, leidžiančios patikimai ir jautriai nuotoliniu būdu aptikti gamtines dujas arba tam tikras technologines dujas.

Dujotiekio priežiūros aerozolis
Dujotiekio priežiūros aerozolis

Leak Detector Spray aerozolis

Pramoninis dujų detektorius skirtas aptikti ir iš anksto įspėti apie dujų nuotėkį iš balionų arba vamzdynais. Didelės pramonės įmonės arba didelių viešbučių virtuvės naudoja kelis dujų balionus arba dujų bankus. Yra dujų nuotėkio galimybė, o gaisro / sprogimo pavojus yra labai didelis. TrueSafe ILR naudojamas saugumo sumetimais pavojingose vietose, kur yra dujų nuotėkio tikimybė. Šis sieninis įrenginys skirtas montuoti nuolat su keičiamu jutikliu. „TrueSafe“ pramoninių dujų detektorius yra skirtas vandenilio, amoniako, anglies monoksido, sieros dioksido, vandenilio sulfido, chloro, deguonies, acetileno, azoto dioksido, azoto oksido, formaldehido dujoms.

Rūšis Tankis prie 20°C, kg/m3 Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Leak Detector Spray

 

1000

 

Skaidri / balkšva puta

 

DVGW skystis

Indikacinio putojančio skysčio pagrindo aerozoliai.

Patikimam nuotekų suspausto oro magistralėse atradimui skirtas aerozlis. Skystis yra nedegus, nealergizuoja odos, nesukelia apipurkšto paviršiaus korozijos. Netoksiškas ir chemiškai neutralus, bekvapis, labai ekonomiškos išeigos – nutekėjimui atrasti užtenka nedidelės užpurkšto skysčio dozės. Puiki antikorozinė apsauga, pažeista vamzdyno vieta tuo pačiu padengiama ir antikorozine – konservacine apsaugine plėvele.

Dujų nutekėjimų paieškos aerozolis

Molyduval Leak Detector Spray skirtas patikimam nuotekų suspausto oro magistralėse atradimui. Skystis yra nedegus, nealergizuoja odos, nesukelia apipurkšto paviršiaus korozijos ir yra patvirtintas DVGW.

Dujų nuotekų paieškos aerozolio savybės
 • Ekologiškai saugus, sudedamieji suspensijos elementai ir propelantas nekenkia aplinkai
 • Netoksiškas ir chemiškai neutralus
 • Bekvapis
 • Labai ekonomiškos išeigos – nutekėjimui atrasti užtenka nedidelės užpurkšto skysčio dozės
 • Puiki antikorozinė apsauga, pažeista vamzdyno vieta tuo pačiu padengiama ir antikorozine – konservacine apsaugine plėvele
 • Suderinamas su įprastinėmis vamzdynų medžiagomis, tarpinėmis, sandarikliais ir jų neardo
 • Sudėtyje turi didelę aktyviųjų substancijų koncentraciją
Leak Detector Spray pritaikymas
 1. Nutekėjimo vietų paieškai dujų ir suspausto oro tiekimo linijose, žarnose, vamzdžiuose, vožtuvuose, ventiliuose, talpose po spaudimu, armatūroje, dujų balionuose ir pan.
 2. Oro kondicionavimo ir refrižeratorinėms sistemoms, kompresoriams, deguonies kaukėms, dujovežiams ir kitiems dujiniams aparatams.
 3. Tinkamas acetilenui, butanui, propanui, anglies dioksidui (CO2), vandeniliui, gamtinėms dujoms, buitinėms dujoms, suskystintoms dujoms, suspausto oro sistemoms (stabdžių jungtims).
 4. Netinka poliamidams.

Naudojimo patarimai

Purškite ant slėginės sistemos iš 30 – 50cm atstumo. Taikykite į įtartinas vamzdyno vietas ar jungčių taškus, įskaitant sulituotas jungtis ir suvirintas siūles. Stebėkite. Kiekviena nuotėka išsiduos išsiskiriant toje vietoje suaktyvuotoms putų pūslelėms. Visuomet laikykite aerozolio balionėlį vertikaliai.

Dujų nuotėkos paieškos purškiklis

Daiktų interneto technologija leido sukurti novatoriškus sprendimus įvairioms pramonės šakoms. Dėl savo ypatybės, susijusios su sujungto įrenginių tinklo kūrimu duomenims rinkti ir dalytis, jis yra tinkamas telematikos ir stebėjimo užduočių įrankis.
Tos pačios šios technologijos savybės suteikė galimybę sukurti dujų aptikimo sistemas, kurios leidžia skirtingiems pramonės segmentams prižiūrėti ir kontroliuoti toksiškų dujų ir dusinančių medžiagų naudojimą savo patalpose. Šios sistemos yra labai svarbios tokiose pramonės šakose, nes jos leidžia aptikti nuodingų ir sprogių dujų nuotėkį, palaikyti tinkamą deguonies lygį darbuotojams ir atitikti išmetamųjų teršalų reglamentus ir normas.
Nesvarbu, ar šios dujos naudojamos gamyboje, ar yra bet kurio įrenginio proceso šalutiniai produktai, jas stebėti ir kontroliuoti tampa labai svarbu. Dujų aptikimo ir stebėjimo sistemų taikymas apima nuo diegimo mažose katilinėse iki didelio masto naftos chemijos pramonės įrenginių.

Dujotiekio priežiūros aerozolis

Naftos ir dujų sektorius prieš srovę, viduryje ir pasroviui yra susijęs su labai degiomis dujomis, kurios sprogsta veikiant aukštai temperatūrai. Nepriklausomai nuo to, ar atliekama žvalgyba atviroje jūroje, ar sausumoje perdirbant žaliavą į vėlesnius produktus, visada yra tikimybė, kad šios dujos užsidegs.
Naftos perdirbimo gamyklose yra dar vienas iššūkis naftos kompanijoms laikytis aplinkosaugos kodeksų ir taisyklių dėl išmetamųjų dujų išmetimo. Tokiu atveju dujų stebėjimo sprendimai gali padėti naftos perdirbimo įmonėms toną kontroliuoti kenksmingų dujų išmetimą į orą. Be to, konkrečiose naftos kompanijų vietose įrengtos dujų aptikimo sistemos taip pat gali padėti aptikti dujų nuotėkį, todėl valdžios institucijos gali imtis greitų veiksmų šaltiniui pataisyti ir išvengti didelių aukų.