Tekstilinių klijų aerozoliai

Tekstilės pramonėje laminuojamų medžiagų įvairovė yra viena iš plačiausių, kaip ir galutinis panaudojimas – nuo labiausiai paplitusių drabužių audinių iki pramoninės tekstilės, farmacijos ir kt. HmPur klijai atitinka platų sukibimo su įvairiomis medžiagomis spektrą net ir naudojant minimalų klijų kiekį, pavyzdžiui, laminuojant subtilias medžiagas sportinei aprangai naudojant taškinius cilindrus. Šie klijai, laminuoti su medžiagomis, turės atlaikyti tokius procesus kaip plovimas ar sterilizavimas ir prisitaikyti prie skirtingų klientų bei rinkos, kurioje jie dirba, reikalavimų, pvz., pralaidumo orui, atsparumo liepsnai ar garso sugerties. Metodai, kuriais galime naudoti PUR karšto lydalo gaminius, yra šie: taškinio cilindro uždėjimo sistema, purkštukų sistemos, graviruotų cilindrų sistema.

Audinio klijavimo aerozolis

Drabužių tekstilė paprastai susideda iš dviejų laminuotų sluoksnių, be to, ilgainiui turi išlaikyti estetinę išvaizdą, ji turi būti patogi ir leisti odai kvėpuoti. Netgi sportinei aprangai būtinas komfortas ir kvėpavimas; dėl prasiskverbiančių PUR gaminių galime garantuoti garų pasišalinimą iš audinių, garantuojame medžiagų savybes net po daugelio skalbimų. Darbo apranga turi atitikti įvairius reikalavimus, priklausomai nuo naudojimo, pavyzdžiui, atsparumo liepsnai, vandeniui ir atstumiantiems skysčiams. Taip pat galime pasiūlyti iš įvairių medžiagų pagamintos namų tekstilės, skirtos lovatiesėms, sofoms ir baldams. Valant audinius, kai keli sluoksniai yra laminuojami, kad būtų pagamintos kempinės arba abrazyviniai poliravimo diskai, klijai turi atlaikyti didelį mechaninį įtempį ir atsparūs valymo chemikalams.

Rūšis Tankis prie 20°C, kg/m3 Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Tack Spray

 

780

skaidri

 

DME/ butanas

Tekstilinių klijų pagrindo aerozoliai.

Pramoniniai aerozoliniai klijai – efektyvūs, atsparūs didelėms apkrovoms pramoniniai klijai aerozolinėje pakuotėje greitam didelių plotų darbinių paviršių tarpusavio suklijavimui. Tinka įvairiausių medžiagų, tokių kaip polistirolo putplasčiai, izoliacinės dangos, veltinio, natūralaus ir sintetinio džiuto pluošto, gelumbės, tekstilės, audėklo, vatos, binto, įvairių sintetinių medžiagų, polietileno plėvelės, kartono, tolio, popieriaus, klijavimui tarp savęs ar prie kieto pagrindo kaip metalo, medienos, stiklo, keramikos. Gaunama elastinga, netrūkinėjanti klijų plėvelė

 

Klijų aerozolis
Klijų aerozolis tekstilei

Pramoniniai aerozoliniai klijai

 MOLYDUVAL Tack Spray yra efektyvūs, atsparūs didelėms apkrovoms pramoniniai klijai aerozolinėje pakuotėje greitam didelių plotų darbinių paviršių tarpusavio suklijavimui.

MOLYDUVAL Tack Spray tinka įvairiausių medžiagų, tokių kaip polistirolo putplasčiai, izoliacinės dangos, veltinio, natūralaus ir sintetinio džiuto pluošto, gelumbės, tekstilės, audėklo, vatos, binto, įvairių sintetinių medžiagų, polietileno plėvelės, kartono, tolio, popieriaus, klijavimui tarp savęs ar prie kieto pagrindo kaip metalo, medienos, stiklo, keramikos. Gaunama elastinga, netrūkinėjanti klijų plėvelė.

Klijų aerozolio savybės

·        Efektyviai didelį klijuojamąji plotą padengianti klijų danga

·        Suformuoja elastingą, nelūžinėjančią ir negeltonuojančia klijų dangą, kuri negadina paviršiaus ir klijuojamosios medžiagos.

·        Saugus aplinkai, sudėtyje nėra FCKW

·        Lipnumą išlaiko keletą minučių, todėl galima kokybiškai atlikti visas operacijas ir patikslinti klijuojamų paviršių padėtį

·        Perteklius lengvai pašalinamas nuo paviršiaus su tirpikliais

·        Skaidri, nekeičianti darbinio paviršiaus spalvos plėvelė

·        Puikus lipnumas ir atsparumas vandens nuplovimui

·        Universalaus panaudojimo pramonėje, statybose, buityje ir rankdarbiams.

Klijavimo aerozolio pritaikymas

·        Naudotini kaip kontaktiniai, montažo ar prikabinimo klijai

·        Įvairios medžiagoms iš vinilo, plastiko, polietileno plėvelių,  odos, poliuretano, paralono, akytosios gumos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, keramikos, kartono ir t. t. klijuoti tarpusavyje ar prie kieto paviršiaus (metalo, medžio ir pan.)

·        Folijos priklijavimui prie darbinio paviršiaus

·        Baldų gamyboje ir remonte, klijuojant audinius, įkamšas, bilijardo stalų dangoms

·        Statybose, izoliacinių dangų prie sienų priklijavimui

·        Tekstilėje, mažų iškarpų ar didelių išklotinių išdėstymui, modeliavimo ir sukirpimo baruose bei cechuose, siuvinėjimo ir aplikacijų darbuose.

·        Auto remonto dirbtuvėse, automobilio apkaloms ir vidinei apdailai remontuoti.

Naudojimo patarimai

Įsitinkinkite ar visi paviršiai yra švarūs, sausi ir nuriebalinti. Prieš naudodami klijus gerai suplakite. Purškite iš 12 – 18 cm. atstumo. Purškite abu klijuojamus paviršius. Porėtas dangas suglauskite iš karto, klijuojant lygias dangas palaukite 5-10min. Suglauskite abu paviršius ir palaikykite kol klijai sulips.