Montažinių pastų aerozoliai

Kai kurie tepalai užtikrina nuolatinį tepimą, kad dalys judėtų vėl ir vėl. Mašinoms, kurias sudaro dalys, kurios turi nuolat judėti arba slysti viena per kitą, bus naudinga naudoti nuolatinį tepalą, kad būtų užtikrintas tinkamas jų veikimas.

Kiti tepalai suteikia laikiną sutepimą, trumpam sumažindami trintį tarp dviejų dalių. Po džiovinimo išnyksta laikino tepalo suteikiamas tepimas ir abi dalys nebeslys lengvai viena per kitą. Laikinieji tepalai naudojami surinkimui ir remontui.

Sriegių tepalo pastos aerozolis
Sriegių tepalo pastos aerozolis

Visų pirma, guminės medžiagos yra ypač neslidžios, todėl jas sunku sumontuoti, nuimti ar kitaip manipuliuoti – net ir šlapias. Montuojant ir taisant gumines dalis tai sukelia sunkumų, dėl kurių gali kilti problemų, tokių kaip netinkamai pritvirtintos, netinkamai išlygiuotos arba sugadintos dalys, besisukantys sandarinimo žiedai, nelygūs įpjovimai arba sužaloti darbuotojai. Laikini surinkimo tepalai gali padėti išvengti šių problemų.

Grafitinio tepalo aerozolis

Kartais reikia daug tepti, kartais tik šiek tiek. Skirtingi tepalai sumažins trintį skirtingais kiekiais, priklausomai nuo jų klampumo. Raskite formulę, kuri tinka jūsų programai.

Molibdeno pastos purškiklis

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
Molyduval

Quick Spray

-35 iki +450

juoda

min/sintet+ MoS2

Montažinių srieginių pastų pagrindo aerozoliai.

Ekstremalių apkrovų ir temperatūrų aplinkos tepimo pastos aerozolis montažui, įdirbiui ir multifunkciniam sutepimui. Kreipiančiųjų, slydimo guolių, dantračių, įvorių, jungčių įdirbiui bei tepimui. Antifrikcinių guolių, diskų, veržlių, flanšų surinkimui, apsaugai nuo strigimo ir prikepimų.

Tepimo pastos sriegių aerozolis

Sumažinkite montavimo jėgą:
Plona tepalo plėvelė, užtepta ant dalies, užpildo visus tarpus, skyles ar tarpus tarp dviejų atskirų paviršių, todėl jie gali slysti vienas per kitą. Sumažinus paviršiaus įtempimą tarp dviejų paviršių, guminės dalys gali lengvai nuslysti į vietą.

Dizaino dalys su geresniais leistinais nuokrypiais:
Kai tepalas įtraukiamas į projektavimo kontrolės procesą, sujungtos dalys gali turėti mažesnes leistinas nuokrypas, nes atsižvelgiama į tepalo charakteristikas. Bendradarbiavimas su tepimo inžinieriumi užtikrina, kad prieš pradedant gamybą bus parinktas optimalus tepalas.

Pagerinkite produkto našumą:
Netinkamas dalių išlygiavimas gali sukelti dalių gedimą ir saugos problemų. Atsižvelgiant į tepimo savybes, pvz., džiūvimo laiką, medžiagų suderinamumą, bet kokias trukdančias likučius ir aplinkos sąlygas, bus užtikrinta, kad sujungtos dalys veiks taip, kaip tikėtasi.

Padidinti gamybos tempus:
Optimalaus tepalo derinimas su tinkama naudojimo technika pagreitina gamybą.

Padėkite išvengti darbuotojų traumų:
Montavimo tepalai palengvina daugelio dalių montavimo procesą. Padidėjęs tepimas, net ir nedideliais kiekiais, yra labai vertinamas linijų operatorių, reikalaujančių griežtų ciklo laikų. Prastas tepimas greitai sukelia nuovargį, raumenų įtempimą, traumas ir prarandamas darbo laikas.

Koks yra jūsų

laikinojo lubrikanto džiūvimo laikas

Kai kurie laikini tepalai greitai išdžiūsta, o kiti užtrunka ilgiau, kol visiškai išdžiūsta.

Greitai džiūstantys tepalai dažnai naudojami montuojant, kai dalys yra išbandomos slėgiu arba juda iš karto po surinkimo. Tokiais atvejais svarbu, kad dalis būtų tvirtai pritvirtinta prieš kitą surinkimo proceso žingsnį.

Kitos surinkimo programos gali užtrukti ilgiau arba gali tekti keletą kartų manipuliuoti dalimis, kol surinkimas bus baigtas. Tokiais atvejais jums gali būti naudingas lėčiau džiūstantis laikinas tepalas.

Tačiau atliekant kitas surinkimo operacijas pagrindinis tikslas gali būti pasiekti maksimalų sutepimą, o tepalo džiūvimo laikas yra mažiau svarbus.

Laikinojo surinkimo tepalų gamintojai turėtų galėti patarti, kaip šiek tiek pakeisti tepalų džiūvimo laiką, atsižvelgiant į naudojamą kiekį, naudojimo būdą, dalies toleranciją, medžiagos poringumą ir temperatūrą.