Kontaktų aerozoliai

Išsklaido drėgmę |apsaugo nuo nuotėkio srovę
Molyduval kontaktinis purškiklis sukurtas specialiu aktyvių ingredientų deriniu, skirtu elektros kontaktų ir komponentų apsaugai ir priežiūrai. Jis išsklaido drėgmę nuo elektros kontaktų, apsaugo nuo nuotėkio srovių ir įtampos praradimo, o kontaktuose, saugikliuose, kabelių jungtyse ir kt. neturi oksidacijos ir sulfidų sluoksnių. Todėl Molyduval Contact Spray gali būti naudojamas pvz. saugiklių dėžėms, domofonams, garažo vartų varikliams, rozetėms, laidams ir jungtims, kabelių būgnams ir ilginams, elektriniams sodo įrankiams ir apšvietimo sistemoms.

Elektros kontaktų gnybtų aerozolis

Sauso ploviklio valiklis skirtas tiksliajai mechanikai ir elektronikai (elektroninėms kortelėms, elektriniams ir elektroniniams kontaktams..). Jis nepraleidžia srovės ir nepuola plastiko. Greitai išgaruoja. Užpurkškite ant valomo paviršiaus ir nuimkite skudurėliu. Rekomenduojame prieš naudojant apdorojamą medžiagą išbandyti.

Rūšis Darbinės temperatūros, ° C Spalva Pagrindas Panaudojimas, savybės
 

Molyduval

Cleaner EL Spray

 

Iki +240

skaidri

Alifatai

Saugaus elektronikai valiklio pagrindo aerozoliai

Naujos kartos sintetinių alifatų ir saugaus nedegaus CO2 propelanto pagrindo valymo aerozolis elektronikos pramonei. Efektyviai pašalina riebalines sąnašas, prikepimus, keliančius galios nuostolius ir elektros grandinės darbo sutrikimus. Nuo apdirbto paviršiaus skystis nugaruoja beveik nepalikdamas nuosėdų. Likusi aktyviųjų substancijų dalis konservuoja ir saugo nuvalytus kontaktus nuo oksidacijos bei drėgmės. Štampuotoms elektros schemoms, auksinėms rodyklėms, konektoriams, mikrobanginėms ir telefoninėms grandinėms, avi-atikai, relėms, perjungėjams, kontaktams.

Valymo purškiklis elektros kontaktams

MOLYDUVAL Cleaner EL Spray yra naujos kartos alifatinių tir-piklių pagrindo elektros kontaktų valiklis. Efektyviai pašalina riebalines sąnašas, prikepimus, keliančius galios nuostolius ir elektros grandinės darbo sutrkimus. Nuo apdirbto paviršiaus skystis nugaruoja beveik nepalikdamas nuosėdų. Likusi aktyviųjų substancijų dalis konservuoja ir saugo nuvalytus kontaktus nuo oksidacijos bei drėgmės.

Valymo purškiklis yra užpildytas specialiomis nedegiomis anglies dvideginio (CO2) dujomis, kas dar jį ypač saugų naudoti aukštos įtampos kontaktų priežiūrai.

Cleaner Spray aerozolio savybės

 • Pašalina dervas, net silikonus bei silikonines alyvas, sintetinius skysčius
 • Aukštas dielektrinis atsparumas
 • Atitirpina ir pašalina transformatorinių alyvų bei konsistencinių tepalų sąnašas, prikepimus, oksidacijos produktus
 • Keičia kenksmingus aplinkai valikius su chloridais, trichloretile-nu, perchloretilenu ir kitus, ardančius ozono sluoksnį purškiklius
 • Atstumia drėgmę ir suformuoja nepralaidžia vandeniui plėvelę
 • nedegus
Cleaner Spray purškiklio pritaikymas
 1. Pramoninių įrengimų elektros kontaktų valymui bei nuriebalini-mui
 2. Elektros variklių, perjungėjų, relių, kontaktų ir kitų elektros tech-nikos agregatų valynui
 3. Generatorių, starterių valymui autotransporto ūkyje
 4. Įrankių nuriebalinimui nuo perfluoralkinuotų tepalų
 5. Tiksliųjų prietaisų priežiūrai
 6. Valymui drėgmėje ir drėgmę matuojančių prietaisų
 7. Štampuotoms elektros schemoms, auksinėms rodyklėms, konektoriams, mikrobanginėms ir telefoninėms grandinėms, avi-atikai, relėms, perjungėjams, kontaktams
Cleaner Spray naudojimo patarimai

Užpurškite ant įrankio ar darbinio paviršiaus.